0

Ja nie czaje jak można było dać mu taka pensje. To samo destowi i paru innym.

0

Ferran Torres. Yamal na ostatnie 20 minut. Jak Xavi wstawi 16 latka od początku i da mu grać cały mecz to bardzo niedobrze. Ferran na PS wygląda najlepiej. Na Cadiz powinien wystarczyć.

3

Oni nam płacili mniej za transfery definitywne Davida Villi i Suareza.

1

@PatrykBarca ŚO nabijają sporo metrów biegając truchtem do stałych fragmentów. Biegają sporo mniej od bocznych obrońców i z inną intensywnoscia. Do grania na bokach trzeba żelaznych płuc i odpowiedniej budowy ciała. Araujo nie może tam grać.

0

@MalanFCB Dobrze rozumiem. Ale my w zespole mamy 0 PO. Słownie zero prawych obrońców. Z tego powodu gra tam nasz najlepszy stoper i łapie kontuzje. Wielki chłop o podanych na kontuzje mięśniach. Biega o wiele więcej, niż ma SO i przeciążony mięsień się urywa. To jest wina Xaviego, że go tam ustawił. Zamiast Gundoganda powinien zostać zakontraktowany prawy obronca. Dopiero potem mogli ściągać Turka

1

@Luccas Tyle że szamanowi umtititqtititu posypało się kolano. Urugwajczyk ma problemy mięśniowe. Te są do ogarnięcia ale Xavi odpierdala maniane.

3

Xavi do dymisji.

2

@Kulakula On ma tu akurat rację.

5

@PatrykBarca Uprawiałeś kiedyś sport ? Jakikolwiek ? Na wysokim poziomie ? Nie mówię już o zawodowym. Tak, gość jak Araujo mając w nogach 115 minut gry na PO może być bardziej podatny na kontuzje kilka dni później na treningu...

1

Nam był potrzebny na gwałt prawy obrońca i DM. Ok, przyszedł Romeu i ja w niego wierzę bo to niezły przecinak jest. Na PO nie ma nikogo jest za to Gundogan, nie wiem po co. Araujo powinien grać na SO razem z Kounde. Do rotacji Duńczyk i Martinez jak się wyleczyć(o ile się wyleczy i tego transferu też nie rozumiem). Araujo grając na boku łapie częściej kontuzje. On się nie nadaje do biegania od bramki do bramki...
Xavi weź ty se już idź wpizdu...

1

A Beckham go może nie chce ?

1

To teraz równia pochyła. Deco dyrektor. Czawi generale prowadź.

11

Za młody na granie od pierwszej minuty na najwyższym poziomie. Na PS zagra Torres. Yamal na ostatnie 20 minut.

16

Ten sport już chyba ogólnie będzie odchodził do lamusa. Nie da się tego oglądać. Może premier league jest inne. Nie wiem. Oglądam tylko La Liga i LM. Żałuję że kupiłem płatnego streama, żeby oglądać bez ścinek i reklam. Na to się wczoraj nie dało patrzeć. Lepiej odpali konsole albo wziąć książkę. Nawet romantyczna komedia z żoną byłaby lepsza od tej gównianej ligi.

0

@Heros11 tak. Chodzi o obecną formę.

0

@malkav trochę był. Araujo raczej by z tej sytuacji już nie zrobił. Został kopnięty, faul się należał ale to nie zmienia faktu, że karny to nie gol, a jakby padł gol, to wygralibyśmy fartownie. Graliśmy słabo.

0

@Encore Max 3...

0

@fotohobby no zjadł go. Autobus postawił w dobrym miejscu. Nie stworzyliśmy sobie prawie nic. Szukaliśmy naciąganych karnych w 110 minucie meczu...

0

@Kinginiesta Był dzis u nas najlepszy.

3

@waletpl To było zostać z Koemanem. Ten chociaż rozwijał młodych.

1

@fenix1983 Abde słaby mecz. Nie widzę pozytywów.

1

@fenix1983 bez przesady. Damian Suarez powinien wylecieć. A tak to Getafe grało tak jak zwykle.

5

Abstrahując od sędziowania, które było kiepskie, to Bordalas zjadł Xaviego taktycznie. Po pierwsze podjął ryzyko. Liczył się ze strata zawodnika. Getafe grało bardzo chamsko. Bardziej niż zwykle. Opłaciło się, dzięki Brazylijczykowi o IQ 50. Dzięki Rapha...
Bordalas postawił autobus, ale był to autobus zaparkowany wysoko, przez co nasi pomocnicy nie mogli za bardzo poszaleć. De Jong, Pedri, Gundogan. To są nasi najlepsi zawodnicy ofensywni. Gracze klasy światowej. No, może jeszcze Lewy, ale on nie dostał dziś nic konkretnego do wykończenia. Raphinia może by mu coś dograł ale zrobił co zrobił. My z przodu mamy taką tragedię że aż się robi słabo. Yamal dobra wrzutka do Fatiego. Raphinia jedna sytuacja gdzie prawie padła bramka. To wszystko co wykreowały nasze skrzydła...
Ludzie płakali o karnego. Ehh myśmy nie stworzyli nic wielkiego przez 110 minut meczu. Pchaliśmy się środkiem waląc glową w mur.

2

Raphinia nie potrzebnie. Getafe to szmaciarze. Damian S w szczególności. On powinien wylecieć. Zamiast tego wypadł Raphinia. Ter Stegen gra lepsze prostopadle piłki od naszych pomocników. Takie podsumowanie.

0

Ter Stegen posyła lepsze prostopadle piłki niż nasi pomocnicy a na pewno Romeu ????

2

Raphinia wyjebał nie temu co trzeba.

0

0:1 obstawiam po meczarniach. Lewandowski wciśnie babola po asyście Raphini.

0

@Kgorecki2500 Musiałby się z ch...m na rozum zamienić. Neymar jak będzie zdrowy, będzie grał bo jest lepszy Fati, Abde i Feran razem wzięci.

0

Jeżeli nie będzie kosztować dużo (pensja i premia za podpis) i rzeczywiście będzie miał swoją kartę w ręce, to zarząd powinien go zakontraktować wbrew wuefiscie. Tak jak byłem przeciwny ściąganiu za kupę kasy Dembele, Cou czy griezmana nie licząc się ze zdaniem ówczesnego trenera (Valverde), tak teraz potrzeba nam dużego nazwiska. Klub musi zarabiac a do tego potrzebne są też nazwiska. Ale podkreślam. O ile Neymar nie obciąży zanadto budżetu.

0

Z Messim nie wyszło, dobrze jakby wrócił Neymar. Oczywiście z rozsądną pensją. Potrzeba nam dużego nazwiska z względów marketingowych. Ciekawie by to wyglądało. Prawa strona defensywna z Kounde i Raphinią. Lewa mocno ofensywna z Neymarem i Balde. Tylko czy oni byliby kompatybilni na tym lewym skrzydle ? Neymar z Albą nie grali razem zabardzo. Tak czy siak potrzeba nam głośnego nazwiska.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?