fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ojciec5tkidzieci
"ak jak banki kradną na oprocentowaniu, to nawet 25 lat temu lichwa (i nie mowie o Bocianie) nie zdzierała tak z człowieka."
TO jakie oprocentowanie było na lichwie 25 lat temu, jeśli stopa referencyjna oprocentowania wynosiła 16.5% (dzisiaj 5,75%) ?
0
@Deeespacito Podwójnie chmielona AIPA
2
@reloaded
Czyli wystarczy, kiedy ktoś ci nie podziękuje, kiedy mu pomogłeś i już zaczniesz go nienawidzić ?
TY w ogóle ogarniasz siłę określenia „nienawidzić” ?
Wyobrażam sobie, że mógłbym nienawidzić pijanego kierowcę, który spowodował wypadek i zabił członka mojej rodziny. Czy faceta mojej siostry, który się nad nią znęca.
Ale „nienawidzić” faceta, który jest przywódcą walczącego w osłabieniu państwa bo za słabo dziękuje za pomoc ?
O szanowaniu Trumpa nawet nie piszę. Nie zmienia poglądów ?
Przeciez ob był demokratą kiedyś, poglądy zmienia podobnie, jak zony
0
@Barca_Big_Moment Acha, piszesz że 32-34 Letni Xavi i cztery lata młodszy Iniesta nie dojeżdżali w meczach z Bayernem ?
Porównujesz ich do 20-22 letnich chłopaków, a tamten Bayern (Real) do dzisiejszego PSG ?
Odważnie :)
0
@Barca_Big_Moment To dziwne jak Xavi, Iniesta i Busquets potrafili przejmować środek, skoro niemal każdy rywal był "szybszy, zwrotniejszy i bardziej dynamiczny."
Dramatyzujesz
1
@Barca_Big_Moment
" Chciałbym wierzyć w Barcę, ale Casado, Pedri i nawet Gavi nie są na poziomie"
"nawet Gavi" ??
To Gavi jest z nich najlepszy ?
1
@michal26 Ale ruskie pieniądze mu pomogły się pozbierać.
https://foreignpolicy.com/2018/12/21/how-russian-money-helped-save-trumps-business/
W tym kontekście coraz mniej dziwią jego ostatnie słowa o Ukrainie
4
Chciałbym, ale nie mogę się powstrzymać od uszczypliwości pod adresem Gundogana, bo Barca z nim też odpadała z LM, ale pokazywała mimo wszystko więcej tego "mentalu:", na który tak sie skarżył.
0
Chyba jedyna, dobra wiadomość wieczoru, to ta, że Pyskacz nie zagra w pierwszym meczu z Bayerem/Atletico
4
Awans City po golu Nico....
To byłoby coś :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@kejdzi Niech awansuje najpierw, bo dziś ci co wygrali pierwsze mecze mieli ciepło
1
@Coutinho007 I za rok najgorsi sędziowie byliby odpowiednio w Bundeslidze, albo SerieA
22
Na następnych konferencjach piłkarze białych będą odczytywali oświadczenia zredagowane wcześniej przez Wielkiego Białęgo Brata
2
Jak się nie ma, co się lubi, to się bierze, to, co jest.
Też liczyłem na zamknięcie kolejki z przytupem, na podtrzymanie średniej goli (jakieś 3.3 na mecz) i fajne widowisko.
Dostałem 1:0 po koszmarku.
Ale biorę to, biorę lidera i idę spać z uśmiechem.
Z tym większym że wiem, że redakcja RealTV nie śpi
:)))
8
Jedyny plus tego meczu meczu (i ostatnich) to ten, że coraz mniej rozmawiamy o bramkarzu.
Co pokazuje, że Flick się nie pomylił :)
7
Jestem trochę zniesmaczony....
Dziś graliśmy i wygraliśmy w stylu realu madryt...
6
Ciężko się to dziś oglądało, szczególnie druga połowę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Pedri jest fenomenalny
1
Teraz Flick powinen podejść do Kounde, trzy razy zapukać w ławkę i wypowiedzieć formułkę "I ja odpuszczam tobie grzechy, grzej sie i za 5 minut na boisko"
0
Trochę to chcę wygrać w stylu Xaviego
0
@Borneo Ostatnio wpuścił i skończyło się czerwienią.
Dlatego dziś Fermin na trybunach
0
@Recha_0684 Napastnik, który blokował Martineza nie był na spalonym ?
0
@novy1899 Więc ty też nie wiesz, skąd ten spalony...
Eeech nie chce mi się po raz kolejny pisać...
2
@Sebolinho Jakby ich napastnik będący na spalonym nie blokował Martineza, to byłby prawidłowy
4
Czuję, że biali się jutro spłaczą...
:))
1
Pedri okradziony z asysty meczu :)
0
Barcelona: Szczęsny - Fort, Cubarsí, Iñigo Martínez, Balde - Pedri, De Jong - Lamine Yamal, Gavi, Raphinha - Lewandowski.
Ławka rezerwowych: Iñaki Peña, Kochen, Koundé, Eric García, Araujo, Gerard Martin, De Jong, Torre, Olmo, Ansu Fati, Pau Victor, Ferran Torres.
Sklonowali De Jonga i Casado powędrował na trybuny
7
Oby Lewy strzelił, trzeba trzymać żabojada na dystans