1

@Ojciec5tkidzieci
"ak jak banki kradną na oprocentowaniu, to nawet 25 lat temu lichwa (i nie mowie o Bocianie) nie zdzierała tak z człowieka."


TO jakie oprocentowanie było na lichwie 25 lat temu, jeśli stopa referencyjna oprocentowania wynosiła 16.5% (dzisiaj 5,75%) ?

0

@Deeespacito Podwójnie chmielona AIPA

2

@reloaded
Czyli wystarczy, kiedy ktoś ci nie podziękuje, kiedy mu pomogłeś i już zaczniesz go nienawidzić ?
TY w ogóle ogarniasz siłę określenia „nienawidzić” ?
Wyobrażam sobie, że mógłbym nienawidzić pijanego kierowcę, który spowodował wypadek i zabił członka mojej rodziny. Czy faceta mojej siostry, który się nad nią znęca.
Ale „nienawidzić” faceta, który jest przywódcą walczącego w osłabieniu państwa bo za słabo dziękuje za pomoc ?

O szanowaniu Trumpa nawet nie piszę. Nie zmienia poglądów ?
Przeciez ob był demokratą kiedyś, poglądy zmienia podobnie, jak zony

0

@Barca_Big_Moment Acha, piszesz że 32-34 Letni Xavi i cztery lata młodszy Iniesta nie dojeżdżali w meczach z Bayernem ?
Porównujesz ich do 20-22 letnich chłopaków, a tamten Bayern (Real) do dzisiejszego PSG ?
Odważnie :)

0

@Barca_Big_Moment To dziwne jak Xavi, Iniesta i Busquets potrafili przejmować środek, skoro niemal każdy rywal był "szybszy, zwrotniejszy i bardziej dynamiczny."
Dramatyzujesz

1

@Barca_Big_Moment
" Chciałbym wierzyć w Barcę, ale Casado, Pedri i nawet Gavi nie są na poziomie"

"nawet Gavi" ??
To Gavi jest z nich najlepszy ?

1

@michal26 Ale ruskie pieniądze mu pomogły się pozbierać.
https://foreignpolicy.com/2018/12/21/how-russian-money-helped-save-trumps-business/

W tym kontekście coraz mniej dziwią jego ostatnie słowa o Ukrainie

4

Chciałbym, ale nie mogę się powstrzymać od uszczypliwości pod adresem Gundogana, bo Barca z nim też odpadała z LM, ale pokazywała mimo wszystko więcej tego "mentalu:", na który tak sie skarżył.

0

Chyba jedyna, dobra wiadomość wieczoru, to ta, że Pyskacz nie zagra w pierwszym meczu z Bayerem/Atletico

4

Awans City po golu Nico....
To byłoby coś :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@kejdzi Niech awansuje najpierw, bo dziś ci co wygrali pierwsze mecze mieli ciepło

1

@Coutinho007 I za rok najgorsi sędziowie byliby odpowiednio w Bundeslidze, albo SerieA

22

Na następnych konferencjach piłkarze białych będą odczytywali oświadczenia zredagowane wcześniej przez Wielkiego Białęgo Brata

2

Jak się nie ma, co się lubi, to się bierze, to, co jest.
Też liczyłem na zamknięcie kolejki z przytupem, na podtrzymanie średniej goli (jakieś 3.3 na mecz) i fajne widowisko.
Dostałem 1:0 po koszmarku.
Ale biorę to, biorę lidera i idę spać z uśmiechem.
Z tym większym że wiem, że redakcja RealTV nie śpi
:)))

8

Jedyny plus tego meczu meczu (i ostatnich) to ten, że coraz mniej rozmawiamy o bramkarzu.
Co pokazuje, że Flick się nie pomylił :)

7

Jestem trochę zniesmaczony....
Dziś graliśmy i wygraliśmy w stylu realu madryt...

6

Ciężko się to dziś oglądało, szczególnie druga połowę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Pedri jest fenomenalny

1

Teraz Flick powinen podejść do Kounde, trzy razy zapukać w ławkę i wypowiedzieć formułkę "I ja odpuszczam tobie grzechy, grzej sie i za 5 minut na boisko"

0

Trochę to chcę wygrać w stylu Xaviego

0

@Borneo Ostatnio wpuścił i skończyło się czerwienią.
Dlatego dziś Fermin na trybunach

0

@Recha_0684 Napastnik, który blokował Martineza nie był na spalonym ?

0

@novy1899 Więc ty też nie wiesz, skąd ten spalony...
Eeech nie chce mi się po raz kolejny pisać...

2

@Sebolinho Jakby ich napastnik będący na spalonym nie blokował Martineza, to byłby prawidłowy

4

Czuję, że biali się jutro spłaczą...
:))

1

Pedri okradziony z asysty meczu :)

0

Barcelona: Szczęsny - Fort, Cubarsí, Iñigo Martínez, Balde - Pedri, De Jong - Lamine Yamal, Gavi, Raphinha - Lewandowski.



Ławka rezerwowych: Iñaki Peña, Kochen, Koundé, Eric García, Araujo, Gerard Martin, De Jong, Torre, Olmo, Ansu Fati, Pau Victor, Ferran Torres.


Sklonowali De Jonga i Casado powędrował na trybuny

7

Oby Lewy strzelił, trzeba trzymać żabojada na dystans

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?