0

@DonZibi

Człwoiku, przecież sam napisałeś:

"Ja 8 lat byłem za pisem"

Ty nie kontrolujesz co piszesz ?

0

@Prorokk " Po prostu możesz agresywnie mówić że i nawoływać do nienawiści, jak również łagodniej,"

Brawo. I dlatego to nie szczujnia.
Propaganda - owszem. Ale nie szczujnia.

Nie da się szczuć łagodnie.
Nie rozumiesz tego jako pisowiec - rozumiem.

0

@DonZibi A może przeczytaj moją wymianę zdań z @Prorokk od jej początku, bo tak trochę bez zrozumienia wcisnąłeś się miedzy wódkę, a zakąskę.
A współczyj braku umiejętności czytania ze zrozumieniem.

Acha - i jeszcze jednego:
Tych 8 lat zauroczenia PiS.
Bo mnie nie zauroczyli nawet na tydzień

0

@DonZibi Obawiam się że nie złapałeś wątku.
Albo peron odjechał.
No cóż - współczuję

0

Czy ktoś wie, ile km przebiegły drużyny w rewanżowych meczach 1/4 LM ?

1

@michal26
OK, czyli bardziej pogłoski, niż dowody.
Jednak warto wyrażać się trochę bardziej prezyzyjnie.

23

"W 73. minucie w okolicach połowy boiska Declan Rice wykonał wślizg w stronę rozpędzonego Francuza i odebrał mu piłkę. 26-latek wyraźnie cierpiał po kontakcie,"

Chyba inny mecz oglądałem, bo na moim TV wyglądało to tak, że Mbappe próbował włożyć nogę przed nogi biegnącego w piłką Declana, nastąpił kontakt, Mbappe stracił równowagę, rytm biegu i podkręcił staw skokowy

1

@michal26 "Są dowody na tą kobietę, że proponowała aborcję wmawiając, że dziecko urodzi się chore. A tak nie było. Zeznają kobiety, które zwyczajnie urodziły dzieci 10/10 w skali Abgara (chyba dobrze napisałem). Ta lekarka zachęcała wtedy te matki do aborcji."

A z ciekawości - kto jest w posiadaniu tych dowodów ?

0

@Prorokk Nie rozumiesz genezy słowa "szczujnia" to potem takie fikołki tworzysz

28

Limit szczęścia Realu w tegorocznej LM wyczerpał się przy karnym Alvareza
Koniec ślizgania się od rundy do rundy...

1

Dokładnie tak.
Lepiej dziś, niż w finale Pucharu Króla

3

Ktoś tu w przerwie pisał o potworze, jaki stworzył Lucho.
No i co, potwór (a może potworek) jednak tez może przegrać ?

2

Bardzo dobry mecz,
Bardzo dobry wynik.

Zwycięstwa rozleniwiają i dobrze, że przyszła taka Borussia, która była zmotywowana na 110% i wcisnęła trzy gole, pokazując niektórym z naszych miejsce w szeregu.
Flick podziękuje im na awans i zrobi porządną suszarkę.

To wyjdzie tylko na dobre

0

@PJ777 Z Interem, czy Bayernem nie wygramy pierwszego meczu 4:0
A 4:0 rozleniwia...

1

Porażka...?
Muszę przyznać, że trochę się odzwyczaiłem :)

0

@GucioH No to byłby lekki wstyd dla BVB, gdyby w takiej sytuacji mieli mieć mniej przebiegniętych km

0

xG na poziomie 0,02 - lekka kompromitacja.

Cała nadzieja w Pedrim, w tym, że Borussia będzie zapuszczać się coraz wyżej, a także, że nie dojadą całego meczu na takiej intensywności

0

@Prorokk Mialeś kiedyś psa ?
:))))
Szczuć cicho z pomocą łagodniejszych słów, nie no padnę :)

10

Ten mecz pokazuje ile wart jest Pedri...

Jest bezcenny.

0

@Prorokk A w jaki sposób poszczujesz psa łagodnie ?

1

Żeby Yamal odpoczął w rewanżu, trzeba było wygrać pierwszy mecz minimum 5-0 chyba...

0

@Lokusekpl
Tak, szczególnie w sytuacji z „butem Lewego”
:)

0

@ObiwanKenobi To, ze poseł wytyka mu rzekomy błąd, mnie nie dziwi, bo o poziomie umysłowym większości z nich mam marne zdanie.
Poza tym często robią z siebie kretynów, pisząc dla zadowolenia swoich partyjnych panów.
Ale, żeby tak samo postępował użytkownik tej strony ?

0

To tylko uwydatni hipokryzję prześcieradeł, drących się jacy to oni zawsze poszkodowani

2

Najważniejsze, ze nie podrapał się po nosie, więc max to 2 mecze zawieszenia
Oczywiście to nadal liga Negreiry...

1

Niech sie skupią na graniu w piłkę, bo coś im to ostatnio marnie wychodzi

1

Żeby efekt nie był taki, jak z wieżą Babel :)

11

Pięknie zaczyna się prezentować FdJ,- pewność siebie, elegancja, widać, że łapie coraz większą pewność siebie.
Świetne uzupełnia Pedriego.
Casado będzie miał cieżko, a tu jeszcze powrót Bernala na horyzoncie...

1

Szacunek dla Borussi, że w przeciwieństwie do Realu wczoraj, przynajmniej biegała i próbowała coś zmienić

7

Panowie z ataku - życzę tak nastawionych celowników, jak miał Declan Rice wczoraj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?