0

Szkoda tego spalonego i nieuznanej branki, To mógł być przełomowy moment meczu...

2

Bez Pedriego i Rafy to można sobie kulać gole z Mallorką.

Casado i FdJ bez Pedriego u boku to 1/2 piłkarza.



Obrony nawet nie komentuję, bo trudno opisywać coś, co nie istnieje

0

Aż żałuję, że Real tak szybko odpadł, bo moglibyśmy na nich trafić i nie byłoby takiej kompromitacji, jak z drugim klubem z Madrytu

:)

2

Wygląda na to, że w 45 minut wypie.dolą nas z PK...

6

Nie ma Pedriego, Rafy, Rasha....
Liczę na wielki mecz Yamala, Olmo i Fermina

Vamos !

1

Odkąd Real odpadł z PK, to on już się dla nikogo nie liczy :)))

0

A naiwniacy na notatniku są pewni, że jza tę ugodę z UEFA dostaną jeszcze kasę :))

6

Podbija bębenek wiedzą, że teraz Arab zapłaci 2x więcej, niż pozwoli na przejście do Barcelony.
A zresztą - to i tak zawodnik do rezerw

1

Jeden obraz mówi więcej, niż tysiąc słów…
https://www.instagram.com/reel/DSOcOzCka5D/

0

@Faro ten brat od Fatiego to „bogaty piłkarz” ?

1

@tbas Nigdzie nie czytałem o kadrze u 21, ale jestem ciekaw czy Lucho będzie stawiał na niego kiedy trzeba będzie grać o wynik, a nie wchodzić przy wygodnym kilkubramkowym prowadzeniu

2

Ale najlepsza szkółka, to ponoć madrycka, tako rzecze Arbeloa

5

Ciekawe kto dzisiaj kogo....


0

@Barceloniarz987 Ale w Pucharze Króla graliby dalej :)

3

Tymczasem już za godzinę, maksymalnie półtorej........
https://pbs.twimg.com/media/HAou7sPbQAA44d_?format=jpg&name=small

2

@kubix05 Uwielbiałem gościa.
Miał barcelonismo w serduchu

11

O atmosferze w drużynie najlepiej świadczy fakt, jak entuzjastycznie na bramkę Bernala zareagowali Lewy i Yamal.
Tam jest naprawdę fajna paka...

6

W drugich połowach wchodzimy w tryb dewastatora :)
Fajnie, że na "0" z tyłu i że Flick porotował

2

Brakuje FdJ na boisku...
No i Yamal - póki co to nie jest jego dzień, jakby nie chciał wchodzić w pojedynki w Mohicą.
No i to pudło... "Ferran style" :)

ale liczę na to, że Mallorka sie podmęczy i z biegiem czasu obrona nie będzie już tak szczelna

1

Co mecz liczę na szybkie, zdecydowane prowadzenie i Roonego na co najmniej pół godziny.
I nic z tego...

36

Bo najważniejsze w życiu to mieć dystans do samego siebie i właściwą samoocenę.
Szacun, bo niewielu zdobyłoby się na taki wpis na profilu przeciwnej drużyny

0

0

@draxidox
"Ja mam dużą słabość do curlingu :D"

Ja też, sam uprawiam, szczególnie w sobotnie dopołudnia.
Właśnie idę przygotować sprzęt...

4

Lawina ruszyła po tym filmiku opublikowanym przed meczem z Lechem :))

3

Florentino, ty lepiej pomyśl, jak stadiom naprawić, bo się sąsiedzi niecierpliwią...

3

Karuzela napiera tempa.
Jest na co patrzeć - my walczymy o PKa potem oglądamy drużyny, które będą walczyć, by zagrać z nami w LM :)

0

@mint aha, bo przeczytałeś o tym na necie ?

0

@VAMOS1899LaMasia no i nie siadł komentarz...

20

Zatrudnienie Flicka to był strzał w 10.
Wzorowe zarządzanie szatnią - jest miejsce na „rodzinną” bliskość, ale też są kary za brak dyscypliny (spóźnienia)
Nawet brukowcom ciężko znaleźć temat do click-baitow

0

Robią wszystko, żeby utrzymać Real przy życiu....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?