1

Ustawienie nieco podobne do meczu z Atletico.
Jak wynik będzie podobny to się nie obrażę :)

0

@VegetaPolska
Hahaha, padnę "Praca i silownia i dom i nie mam czasu"
sorry, ale jak ty takimi głupimi tekstami walisz w kierunku rozmówców, to nic nie osiągniesz - nawet tutaj.
Jesteś w pracy i na siłowni 7dni w tygodniu ?

Tylko się pogrążasz i mam nadzieję, że ludzi tutaj przestaną interesować Twoje wątki

0

@VegetaPolska
Mnie nie przekonasz. Jeśli nie trolowanie to prankowanie, lepiej ?
Mozę lepiej skup się na moim pytaniu, przypomnę:

"Człowieku, Ty nie masz kumpli ?

Żeby umówić się, wyskoczyć do pubu, czy klubu, dosiąść się do jakieś grupki dziewczyn, postawić drinka pogadać face-to face.



Ciągle na komunikatorach, jak zapryszczony 15-latek ?"

1

@VegetaPolska Człowieku, Ty nie masz kumpli ?
Żeby umówić się, wyskoczyć do pubu, czy klubu, dosiąść się do jakieś grupki dziewczyn, postawić drinka pogadać face-to face.

Ciągle na komunikatorach, jak zapryszczony 15-latek ?
IMO trolujesz, trolujesz nawet wtedy, kiedy umieszczasz wpis, że będziesz rozmawiał z chętnymi na priv.
Nie wiem, w jakiego powodu Twoje wynurzenia trafiają do gorących...

1

Obydwie drużyny są w takiej formie, że będzie mecz ślepego przeciwko kulawemu.
Szczerze - trudno wyrokować, kto wygra, ale jakoś w grad goli i wielkie wodowisko nie wierze.
Trzeba zatrzymać Vinicjusza po prawej i trochę powątpiewam, czy potrafi to zrobić mało ostatnio dynamiczny Kounde, czy może trzeba przestawić tam Araujo, który w naszym wygranym 4:0 meczu rok temu przykrył go kapeluszem.

Vamos ! Po puchar !

0

Szczególnie w meczu z Intercity było to wybitnie frustrujące i kosztowało nas niepotrzebnie grane 30 minut.
Podobnie w Betisem i już robi się 60 minut niepotrzebnej gry w sytuacji, kiedy nasi po siedemdziesięciu minutach wyglądają już bardzo słabo

0

Bussi na tym zdjęciu wygląda, jakby miał nie podnieść...

0

@barcanawieki
No cóż, żarcie było lepsze, piwo (jak było) było nieporównanie lepsze., niż te koncernowe szczyny..
Wokaliści i ogólnie muza też byli lepsi (bo nie podkręcani komputerowo)
Ale można generalizować, bo wiem na przykład, ile moja matka, czy babcia naszarpała się z praniem, a ile zajmuje to Żonie mając pralkę i suszarkę.
A to tylko jeden przykład

9

Finał będzie meczem ślepego z kulawym

0

@neolodz a widziałeś wczorajszy mecz ?

0

No i co, panowie od "Drewandowskiego" ?

1

Już przed sezonem pisałem, że choć cenię Depaya, jako piłkarza, to wolałbym, żeby w klubie został Auba. I podtrzymują zdanie, więc zrobić korzystny deal z Atletico i voila !

1

@Romario87 bo to jak w BDSM, kiedy jedna strona ma już dość i używa umówionego hasełka )
My mieliśmy już dość w tunelu

0

Ćwierć wieku takich walczaków, jak teraz nie mieliśmy :))

18

No i dobrze, Diego.
Ty w takim stylu, jak my wczoraj wygrałeś 70% spotkań ze swoim Atletico.
Raz na wozie, raz pod wozem...

0

@ventriloquist1 Tak i będę to powtarzał po każdej kolejce, kiedy nadrobimy nad białymi kolejne punkty

1

A ja teraz chłodzę piwko i czekam na Super Puchar w nadziei, że my i biali przebrniemy do finału. I liczę na pierwsze trofeum.
Bo oglądałem dwa mecze białych po powrocie z Mundialu i to też żaden cymes jest :)

17

Satysfakcja po dzisiejszym meczu ?
Simeone na własne oczy zobaczył, w jakim stylu Atletico odniosło 70% swoich zwycięstw pod jego wodzą :)

0

Ale wywalić Xaviego....
I jeszcze niech weźmie Dembele

:))))

4

Na spokojnie.
Nie raz pękała nam żyłka, bo Atleti Simeone grając tak jak dziś my zdobywało (TAK, JAK DZIŚ MY) upragnione 3 pkt i czasem nawet mistrzostwo.
Mało tego, nawet Real też miał takie mecze niemocy, gdzie jedna bramka (i to jeszcze po karnym) dawała mistrzostwo.
Więc bez jechania po trenerze i zawodnikach.
Nie było to piękne, ale było skuteczne.
Nikt nei przeszedł obok meczu, nawet Ferran, choć gola nie strzelił to kawałek fajnych zapasów pokazał :)

MAMY LIDERA !

4

Jedyny (oprócz 3 pkt i lidera w tabeli) pozytyw meczu - potrafimy cierpieć.
Mam na myśli nas, kibiców
:)))

0

Kessie biega, jak moja teściowa...

0

Wszystko grało, póki graliśmy szybką piłkę na jeden kontakt. Jak zaczęło się holowanie (niestety Pedri ze dwa razy, Bussi przynajmniej raz) to zaczęły straty i gorączka w naszym polu karnym.
Mam nadzieję że to zostanie poprawione po wizycie w szatni

0

Ale trzeba pohejtować, bo to modne...

0

@damcio24 Coś tam w Madrycie nastrzelał rok temu, prawda ? I to po białej stronie nawet

1

Na drugą połowę Ferrran za Ansu - on potrafi wychodzić do prostopadłych piłek, a sądzę, że będzie okazja na dwie, trzy szybkie kontry.
Szkoda, że Ansy był dwa razy wyblokowany, skoda tej szansy Pedriego tuż po strzelonej bramce, bo tam trzeba było z pierwszej łoić

1

Pedri, klasa - więcej takich akcji, chłopaku, bo potrafisz to robić !

0

Obrona wygląda całkiem OK (liczę na parę dobrych rajdów Balde), pomoc jest przewidywalna, natomiast bardzo mnie interesuje rozwiązanie z przodu. Gavi/Fati powinni być mocno wymienni i przez to nieprzewidywalni dla obrońców, mam nadzieję, że FdJ i Pedri będą też potrafili wejść w pole karne z drugiej linii.
Brak Lewego to strata, ale z drugiej strony z Lewym bylibyśmy bardziej szablonowi

0

Griezmann w ramach cieszynki powinien teraz pajacyki robić

5

Obejrzał powtórkę derbów ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?