1

@FcPortoFan1999 Musisz się zdecydować, albo 15 stycznia, albo niedziela :)

1

@Hajny Niedziela

0

W sumie ciekawe, dlaczego Oblak po prostu nie wbiegł w tor biegu Brahina ?
Żadnej próby wybloku, nic...

1

@jakub1906
Ale, że bramkarza wyprzedził ?

0

Jak widzę grę Atletico w dogrywce, to tylko jedno przychodzi mi do głowy:


https://www.blasty.pl/upload/images/large/2016/04/andrzej-to-jebnie.jpg

0

"O Xavim: Rywalizacja zmienia nas wszystkich. On jest w skomplikowanej sytuacji, zasiadanie na ławce trenerskiej wymaga ciągłego skupienia. Zasługuje na szacunek, wygrał LaLigę i jest obecnym zdobywcą Superpucharu. Ma bardzo jasny pomysł na grę."

No właśnie - sęk w tym, że jego pomysł jest na tyle jasny, że nie jest żadną tajemnicą dla trenerów przeciwnych drużyn :)

6

Tak skutecznie ściąga z piłkarzy presję, że ci od trzech miesięcy na każdy mecz wychodzą, jak na sparing...

2

Chorzy, nienawistni ludzie tam pracują...
Nasłałbym likwidatora :))

5

Konferencje Pique to będzie złoto :)

2

@DonMatteo901
Szkoda, że nie wspomniał o świrze z gaśnicą na korytarzach Sejmu.
Może to wg niego "dojrzałe zachowanie" ?

9

Strzelili tylko 11 bramek, ale dwie musieli wbić akurat rezerwom Barcy :)
Jest opcja, że znów będzie +1 dla nas w brankach :)

2

W przypadku takich klubów, jak Unionistas cieszysz się w dwóch przypadkach - z wylosowania najsłabszej drużyny - tu Teneryfa, bo jest szansa na awans, lub najsilniejszej - tu Barca i Real - bo to zespoły legendarne.
Nikogo nie ucieszyłby mecz z Getafe, czy Pampeluną, bo o awans i tak ciężko, a prestiż przeciwnika marny

11

@kamillek88 Tak samo tańczyliby, jakby wylosowali RM, ale gdyby była to Mallorca, albo Getafe to zapewne nie bardzo, bo o meczu przeciwko Getafe raczej nie będą opowiadali wnukom.
Pozostaję w lekkim zdumieniu, że tego nie rozumiesz

2

2-2 i awans po karnych
:)

26

@kamillek88
No chłopie, tańczą bo przyjeżdża do nich topowy klub, rekord frekwencji itp, itd.
Jedyna szansa na występ przeciwko takim gwiazdom - jeden z Barbastro powiedział, że grał przeciw naszym tylko na Fifie.
Myślisz, że tańczą, bo wylosowali najłatwiejszego rywala ?

0

@johny11 Balde - regres. W ogóle cała obrona regres.
Romeu regres. Lewy - pół sezonu (zeszłego) OK, póki był na fali Bayernu.
Torres strzelał w MC częściej, niż u nas.
Ten trener nie zbudował żadnego zawodnika.

Nie chcesz mi chyba powiedzieć, że Girona, drużyna zbudowana z "odpadów" (Eric), czy zawodników "na ogranie" (Couto, Torre) i emerytów (Stuani) gra tak dobrze sama z siebie ?

0

"Wygląda na to, że sztab medyczny pospieszył się z powrotem do gry Iñigo Martíneza po kontuzji mięśnia dwugłowego prawego uda"

A nie mówił Xavi, że to druga noga była ?
W sumie nawet nei wiem, co gorsze, odnowienie kontuzji, czy druga noga popsuta...

0

@johny11 Ale w większości ci zawodnicy grali lepiej w innych klubach u innych trenerów. Przypadek ?

32

"Uraz Iñigo Martíneza: Wiem tylko, że chodzi o drugą nogę"

Dobrze, że chłop nie ma trzech nóg, bo by nas jeszcze jedna kontuzja czekała...

0

@johny11 Ale to znaczy, że trener nie jest potrzebny ?
To wywalmy Xaviego, niech Roberto będzie trenerem - jest ponoś wszechstronny

1

Jeśli pomysłem Xaviego na grę Robert+Vitor, jest postawienie młodego na lewym skrzydle tak, jak dziś, to może już teraz lepiej kupić mu bilet powrotny do Brazylii.
Albo Xaviemu do Kataru...

0

@Compadre Raczej z Osasuną w Arabii

0

@zeko0 Man of the match !

1

No i Xavi ma już o czym mówić na konferencji

4

Martinez zszedł, ale na szczęście odczucia są dobre....
:)

0

W Hiszpanii, to mają życie....
Właśnie rozpoczyna się druga połowa meczu Teneryfa-Las Palmas.
3/4 Polski już chrapie xD

0

Xavi, prowadź do Arabii !

3

Podsumowanie meczu:
Bramki +1
Sprawni piłkarze -1
Zespół - w budowie

2

Już chciałem napisać, że trzeba było 4-ligowca, żeby od września wygrać różnicą 2 bramek, ale nie...
Czekamy do wiosny...

0

Kontuzja w pierwszym meczu po powrocie ?
Nowe, nie znałem...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?