1

Z podwyżką?Jak to przeczyta umtiti,dembele,pjanic lub cou...to napewno będą chcieli sobie uciąć pensje.

0

@JarekS miribie zle z oczu patrzyło jak juz dostawał szanse,nie dziwie się ze leci na kasę...dobrze ze go w Barsie nie bedzie

0

@wonsz_w_pomidorach "Pamietam czasy Rijkarda, nie miał wszystkich tytułów,miewał porażki,grał zawsze 433,ale super sie oglądało jego barce...nie to co valverde a przede wszystkim rudy"
Jeżeli się z tym nie zgadzasz,że lepiej się oglądało tamtą Barce niż tą rudego czy valverde,to nie mamy o czym pisać,szkoda mi ciebie,bo nie wiem o co ci chodzi,umiesz tylko prowokować

0

@Sortello wiemy czemu,bo piszą tacy up...ni jak ty.
Co ma polska piłka do mnie?
Chyba odpisujesz z psych....ka, inaczej tego nie da się skomentować. Życzę powrotu do zdrowia.

0

@wonsz_w_pomidorach ja rozumiem ,to ty nie rozumiesz.jak żyć?dla ciebie to duża trudność,jakoś wytrzymasz

0

@Vintee 8 lat jako piłkarz,ponad 7 w skautingu

0

@wonsz_w_pomidorach "idąc dalej tym tropem, ciekawe czy w tej piłce jest krzesło, na którym siedzi, czy może po turecku?
Choć wydaje mi się, że po januszowemu "tu błysnąłeś merytoryką,ze jacie p....e.
Tez prztakiwac umiesz w komentarzach,a własnego zdania nie masz

0

@arasz1819 pomyliłeś się bardzo z moim opisem cwaniaczku.
Ja błysnąłem już,mam swoje zdanie,ty umiesz tylko przytakiwać..a to nie o to chodzi

0

@wonsz_w_pomidorach je....j się w łeb.brak słów.

0

@Vintee zawodowo,połowę z tych 35 lat

0

@Bocheno1 słuchaj smarkaczu,jak ja zaczynałem grac w klubie ,to ciebie na świecie jeszcze nie było.
Skąd wiesz kto mnie wołał....o czym ty pie.....sz,

0

@arasz1819 nie tylko ogladam piłkę nożną,ale byłem w klubie 8 lat.Poziom mojej wiedzy moze zgnieść twoją.


0

@JarekS w piłce siedzę około 35 lat.
Szanuję barce,ale mam prawo wypowiadać swoje zdania,lubiłem pracę niektórych trenerów,jak Rijkard,L van Gaal,Guardiola,Enrique ale tez byli trenerzy tacy jak rudy,Martino,velverde którzy mi się nie podobali.
Komentuje wpisy z którymi się nie zgadzam i już,to ty nie jesteś na moim poziomie,jeżeli mamy już tak dogryzać.
Pamietam czasy Rijkarda, nie miał wszystkich tytułów,miewał porażki,grał zawsze 433,ale super sie oglądało jego barce...nie to co valverde a przede wszystkim rudy
Szacunek do trenera?
Niech on ma szacunek do wszystkich piłkarzy a nie tylko lizo....om przykłady trincao,puig,Fernandez,Martin to jak ich potraktował,nieraz mieli dobre mecze to ławkę im dawał,a lizo...om co mecz pierwsza11

0

@JarekS najlepiej niech dadzą rudemu kontrakt na 10 lat i powiedzieć:graj systemem jakim chcesz jak bedzie jakiś tytuł to super jak nie to nic się nie stanie...
Tak to może prowadzić nawet Smuda albo trener kowalski z gryfa Wejherowo.Jedno pewne,jak bys byl prezesem,to każdy trener by chciałby byc u ciebie,zero presji na tytuły itd

0

@The_Man po 1 gracza typu!!! R10 lub Henry,po 2 dlatego ze mieliśmy zj....go prezesa Bartka,który h.....j wie dlaczego go kupił,jak on tu kompletnie nie pasuje!!!

0

@patrickjacob my zamiast grizza 2 lata temu,to potrzebowaliśmy kogos takiego jak Henry lub R10,z dobrym dryblingiem,strzałem,szybkością itd

0

@TridenteMSN dzięki hehehe,ale serio Cou powinien zarabiać kolo 5-7 mln a nie 25...umtiti,pjanic,dembele itd,wszyscy co najmniej 3-4x zawyżone zarobki

0

"Mam nadzieję, że dołożę jeszcze 100 kolejnych meczów i będę współtworzył historię tego klubu"....
no bo kto mi da 35 mln w takich czasach?hehe,forma mi spadła,jedynie umiem zapieprzać,w defensywie,zawsze bede grał,bo kosztowałem ponad 100-kę,trochę bramek i asyst wrzucę,jak mam nie wrzucić jak bede grał ponad 50 meczy dla barcy...hehehe

1

To jest niewytłumaczalne!!!10 dac takiemu komuś,kto zarabia 5x za dużo,nie chce się zgodzić na cięcie 25 mln,które zarabia,gra co najwyżej jakby zarabiał 3 mln,jak barca da 10 jemu,to będzie...nawet nie ma słów.

0

@Krycha1899 trzeba dać sobie spokój z nim,racja ,przy tym deb....u rudym trenerze nie wypali,rudy jak się przy.....li do kogos ,to nie odpusci

0

@sylweste.r zgadzam się, oni tez biora z 5x za dużo, a grają....brak słów

0

@Magicc89PL jakby riki tak zrobił,to by był hejt i ocena 2 ,ale ze niko to,dajmy spokój itp hehe

0

@mielniczas np David Neres i Paco Alcazer obydwaj po 5 mln,i sadze ze wykreciliby lepsze liczby niż grizz...który bierze 35 mln...czyli biorąc pod uwagę zarobki...powinien być w 5 najlepszych zawodników świata!!!!a jest pewnie 20-30 miejscu

0

@Murazor 20 bramek i 10 asyst grając 60-70 meczy i w 95% 1 skład co mecz!!!wiesz jaki to przywilej miec pewnosc ze grasz co mecz i będziesz miał tyle okazji?
Maxi gomes,schick,kramaric,David neres,paco alcazer...zrobiliby to samo za 5mln a nie 35

0

@JarekS hehehe,ponad 35 mln za sezon za defensywnego napastnika,co ma dobry mecz 1 na 10.To Manaj,Demir tez by biegał w defensywie i zagrał super 1 na 10...a 10× tańszy
Ale jak po....b Bartek dal mu tyle kasy,to nie dziwie się ze grizz siedzi tu i nie chce się ruszyć.
A musi grac bo tyle kosztował.
Byle inny napastnik tez by wykręcił takie liczby,gdyby dostał 60-70 meczów w sezonie.... i wziąłby 5mln za sezon

1

Grizz,100 meczów 10 dobrych,zaj.....sta średnia,to piłkarz za 10 mln i z pensją 3 mln tez by tak potrafił a nie...30 mln pensja!!!! I koszt ponad 100mln za transfer!!!!!

0

@Murazor wiem ze obowiązuje,ale te pensje są nieadekwatne, do umiejętności tych pseudo piłkarzy,to jest bezczelność doic firmę,która prawie zbankrutowała,i mi 1,3 mld dlugów

0

@lukasz9197 Ale jako pracownicy,którzy wiedzą,że zarabiają 5 x więcej niż powinni,bo były zarząd im tyle dał,powinni,wzorem innych zredukować pensje i ratować firmę,która jest w opłakanym stanie

0

@MarioVeB! Nad prawdą....bardzo krótko,biznes o cwaniactwo w piłce nożnej tez są

2

A dlaczego nikt nie zapytał, czemu nie obciąć pensji innym zawodnikom, którzy zarabiają 5× więcej niż powinni?
Mowa oczywiście o grizzie(35mln,chore!!!!)pjanic (14mln!!!chore)Coutinho (21 mln!!!chore)umtiti(12mln!!!chore)
To jest okolo 80 mln!!!!!!4 piłkarzy!!!
Oni powinni max razem zarabiać 15-20,przy dobrych wiatrach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?