1

USA to wlasnie najwiecej spowodowala. ;p

2

Ta jest. Wujek Obama jest z nami czyli wszystko bedzie dobrze.

4

Góry > jakiekolwiek miasto. No chyba ze Barcelona... ;)

2

8

Je*nij sie w leb. Po prostu wyslac ich skad przyszli albo zrobic im pranie mozgu zeby zapomnieli te swoje przekonania.

0

Bylem w 2010 i nie widzialem tak duzo muzulmaninow.

0

Pierwsza w nocy.

3

Raczej dobrze, chaos bylby nie do opanowania. A tak ludzie zostana na stadionie, nikt nie wejdzie i nikt nie wyjdzie. Oczyszcza teren i wtedy ich wypuszcza.

10

W Paryzu ponoc 18 zabitych, 3 granaty rzucone w poblizu stadionu gdzie rozgrywany jest mecz Francja-Niemcy, prezydent ewakuowany. Na Placu Republiki strzelanina, koles z kalasznikowem zaczal strzelac na oslep a teraz podobno wzieli zakladnikow do jakiejs sali koncertowej...

0

0

Samper. :D

10

https://x.com/Marcocalcio22/status/665265480958124032/video/1 W meczu Belgia-Włochy w 39 minucie zatrzymano gre aby uhonorowac pamiec 39 ofiar, ktore zginely podczas zamieszek na Heysel.

1

Tak.

0

1

Wg mnie lepiej juz to wyglada niz ten przylizus co zawsze.

0

Wejdz na profil FCB.

9

Bramka Ardy:


i asysta: https://x.com/Barca_A7/status/665243878291849216/video/1

0

Pierwsze pytanie ktore sie nasuwa: Pique?

12

Przeciez to imprezka organizowana przez Florka, nic dziwnego.

1

Aktualnie jest w takiej formie ze nawet we wlasnym srodowisku by sie zgubil.

1

Masakra.

0

Tak. :D

0

I dzisiaj przyznal ze jest fanem Cristiano. :v

4

Sam sie boje. :D

20

I do piachu. :P

5

Typowy Pep. :D

8

Pewnie Ronaldo.

11

Bardziej mnie dziwi to ze Grimaldo nie ma miejsca w skladzie zamiast niego. Gorzej od Adriano juz sie nie da grac.

4

Defekt muzgó. Pozdro dla kumatych. :P

2

Czasami tez tak mysle ale po dluzszej chwili stwierdzam ze Leo jest jeden. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?