fcbarcelonarlz
Dołączył/a: sierpień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dobrze czyta się te informacje , bardzo dobry transfer :)
0
Przyda się świeży gracz w Barcy.
0
cudowna nowina :)
0
Wypowiedź Pepe na temat "teatralnych zawodników" Barcelony - żałosna
0
co to było ?!
0
Villa potrzebny na boisku !
0
Jego poczatek nie był dobry ale bramka piękna :)
0
wreszcie !
0
Tello !!!
0
Villa prawodopodobnie chciałby wejść ale nie chcą go jeszcze przeciążać :(
0
Ja pier kto to komentuje ...
0
Tello to zdecydowanie zły wybór ...
0
Barca !
Wierze w nich , jak zawsze dadzą radę :)
0
Jestem dumna z nich , zresztą jak zawsze ;)
Wszyscy dali z siebie wszystko.
Ciary się pojawiły jak Villa wyszedł na boisku i w tak piękny sposób po chwili zdobył bramkę ;] . NIe zapominajmy też o Tello który zaskoczył dzisiaj nas wszystkich ;)
0
Wreszcie Villa :) !!
0
Tello zaskoczył wszystkich
0
Pedro ! :)
0
Brawo Tello ! :D
0
Mam nadzieję że Villa wejdzie w drugiej połowie ;)
0
Idealny początek ;)
Messi dobrze zaczął chciałabym zobaczyć minę Ronaldo :D