W niedzielę jakiś mądry inaczej kierowca postanowił polatać sobie wypożyczoną Teslą Model S nad jedną ze stromych ulic Los Angeles. LAPD wyznaczyła nagrodę w wysokości 1000$ za wskazanie sprawcy i pomysłodawcy tego "wspaniałego pokazu". Auto nadaje się na złom, gdyż lądowanie okazało się zbyt twarde XD
This is the aftermath all airbags gone off and the front is completely destroyed but the driver is all good https://t.co/jSYNPU4wwj">pic.twitter.com/jSYNPU4wwj
@Hubsao Warto przypomnieć, że World Central Kitchen to organizacja charytatywna założona przez hiszpańskiego szefa kuchni posiadającego na swoim koncie dwie gwiazdki Michelina. Pomagają w dokarmianiu ofiar różnych kataklizmów i ostatnio uchodźcom wojennym. Otworzyli parę kuchni na granicy polsko-ukraińskiej żeby pomóc ich wykarmić.
@Barcaa12 Chiński głąb po prostu. Bombardowania w Korei miały związek z wojną koreańską w której czerwoni wspierani przez ChRL i ZSRR chcieli zbrojnie podbić cały półwysep. Wietnam to znowu rywalizacja mocarstw w odległy zakątku świata i znowu w sprawę były wplątane Chiny. Nie mówiąc o wpisaniu Kuwejtu na listę celów jak to Saddam ich zaatakował. Oprócz tego Jugosławia w której dochodziło do mordów i Syria w której trwała walka z ISIS i wojna domowa wywołana też przez Rosję. Faktycznie bardzo obiektywny wpis...
0
@Medium Akurat on sam spierdzielił
1
@masq On to powiedział po tym jak Chamberlain wrócił z konferencji monachijskiej.
11
@GeneralXavi Jak Lucho ich powołał to część dziennikarzy mówiła, że na wyrost to zrobił.
3
@KapiFCB Nie żebym się czepiał, ale pisze się Porsche :)
3
W niedzielę jakiś mądry inaczej kierowca postanowił polatać sobie wypożyczoną Teslą Model S nad jedną ze stromych ulic Los Angeles. LAPD wyznaczyła nagrodę w wysokości 1000$ za wskazanie sprawcy i pomysłodawcy tego "wspaniałego pokazu". Auto nadaje się na złom, gdyż lądowanie okazało się zbyt twarde XD
0
https://defence24.pl/geopolityka/macron-stawia-na-silna-armie-rezerwy-i-produkcje-zywnosci-komentarz
Macron czasem ma jakieś dobre pomysły (szczególnie z tą żywnością), ale znając życie to będzie tylko kiełbasa wyborcza.
2
@Sulimo Nie wiem co ludzie mają z tymi analnymi nickami. Na PurePC które często czytam jest AnalnyNiszczyciel...
0
@vangoor No i w Borussii Dortmund oraz w Arsenalu :)
1
@KrwawiaceoczyVEB
0
@Allbi Co napisał?
4
@Hubsao Warto przypomnieć, że World Central Kitchen to organizacja charytatywna założona przez hiszpańskiego szefa kuchni posiadającego na swoim koncie dwie gwiazdki Michelina. Pomagają w dokarmianiu ofiar różnych kataklizmów i ostatnio uchodźcom wojennym. Otworzyli parę kuchni na granicy polsko-ukraińskiej żeby pomóc ich wykarmić.
1
@DonMatteo901 No i mojej Pogoni również :)
1
@MesQueUnClub96 Vamos McLaren! (Oprócz RB Racing)
1
@bartas97 Zawodnik Galaty coś z niej wyrwał i nową zakładali :)
0
@clyde To się nieźle ustawiłaś :)
2
@brt Chciałbyś :) Oni od razu biorą kasę bez okresu próbnego.
1
@Mr8lack Północ Włoch jest najbardziej rozwinięta i dużo osób zna angielski. Gorzej jest na biedniejszym południu np. Sycylia :)
2
@Barcaa12 Chiński głąb po prostu. Bombardowania w Korei miały związek z wojną koreańską w której czerwoni wspierani przez ChRL i ZSRR chcieli zbrojnie podbić cały półwysep. Wietnam to znowu rywalizacja mocarstw w odległy zakątku świata i znowu w sprawę były wplątane Chiny. Nie mówiąc o wpisaniu Kuwejtu na listę celów jak to Saddam ich zaatakował. Oprócz tego Jugosławia w której dochodziło do mordów i Syria w której trwała walka z ISIS i wojna domowa wywołana też przez Rosję. Faktycznie bardzo obiektywny wpis...
0
@Sulimo Nie mówiąc o dziadach w składzie jak np. Juan Mata
3
https://hdtvpolska.com/hbo-max-discovery-plus-polska-cena-program-gdzie-ogladac/
Warner łączy się z Discovery, czyli w jednym ręku znajdzie się HBO Max, Discovery, TVN, czy Eurosport. Ciekawe, czy rozszerzy to treści dostępne na nowym HBO Max. Być może zniknie Player.
3
@Pawel13sz Tak, bo to dobry byczek jest!
1
@Nano22 Trzeba przyznać, że jest gibka :)
0
@Colon Metallica lub ACDC
1
@Khajio W końcu bo to ręcznik jest w ostatnim czasie. Ciekawe kto go zastąpi.
1
@Pogba Pedreusz i Gaveusz :D
14
Anonimowi udostępnili świetną kompilację. Podali byście biednemu Władimirowi dłoń na przywitanie? XD
1
@Hubsao Czyżby następnym celem Władka była Skandynawia? :)
0
@Azacca Jaką 9-tkę byś w Barcy widział?
1
@paweldunajecfcb Jeden gniewny człowiek
0
Koguty prezentują jakiś poziom dzisiaj, czy nie? Bo nie wiem czy włączać drugą połowę :)