0

@Kengo Byczku korzystałeś kiedyś z buka William Hill?

7

1 trening Flika ależ to będzie wszystko śmigało ;D


2

@zodiak_10 Postawa godna pochwały. Piłka piłka, ale szacunek na pierwszym miejscu. ;D

5

@KamQiX Moim zdaniem Mental za te łzy to ma jakieś bonusy pieniężne ;D

2

Gdyby tylko Kriszcziano mógł strzelić wszystkie karne.... to by wygrali xD

1

@Pawel13sz Poprawione dziękuje ;)

1

Krziszciano już widział piłkę w siatce i oczami wyobrażni podnosił Puchar ich Króla.... i się zesrało xD

0

Widzę, że arabusy wchodza do karnych z wysokiego C. Obie 11 zmarnowane xD

2

@BartqRKO Byłbym mega zaskoczony gdybyś trzymał za Nas kciuki ;)

1

@takisobiektos Widzę, ze w pierwszej parze Unicaja pięknie się zesrała i przegrała dwa pierwsze mecze. Zwycięzca pary Barcelona/wrzutki zgarnie tytuł.

2

@zadafcb Widziałem ten filmik i w 100% się z Toba zgadzam. Dodam tylko, że Celtics potrafia grać small ball i potrafi zagrać wysokim skladem. Wilki grały wysokimi i zabrakło właśnie gry niskimi tak aby zabiegać/podmęczyć Mavs. Bardzo się cieszę, że Krzysiek wraca na Game 1. Mavs nie wolno lekceważyć
Let's go Celtics!!!
@Encore Holidaya i White bo to również znakomity obrońca. ;)

0

@Barcasub Widzę, tylko, że na tych wolnych graczy trzeba mieć gruby portfel. Lakers maja gruby portfel? ;) bo coś mi się wydaje, że nie.

0

@Barcasub No dobrze tylko problem w tym, że Wy nie macie specjalnie czym handlować. DLO i to wszystko nie macie nawet picków aby kogoś zainteresować. Tak jak napisałem wyżej raczej bedzie bieda w lato a lista płac jest pełna.

0

@Barcasub I dlatego w Lakers lato raczej spokojne.

0

@Encore No przecież Lakers nie dogadali się z Hawks przed all star game to i teraz się nie dogadaja. Stanowisko Hawks jest jasne: DLO + Reaves a Lakers nie chca takiego układu.

0

@Barcasub Na nikogo bo przecież lista płac już pełna więc bieda w Kalifornii.

0

@Encore Czytałem, że 76 mocno się szykuja na lato. anunoby + Butler może PG13. Bedzie ciekawie.

0

@Rust_Cohle Raz na Chiński rok się zdarzy, ale przynajmniej nie przegraliśmy z wrzutkami ;)

0

@Rust_Cohle Na Legii zawsze jest głośno najgłośniej w całym kraju.
(L) ❤❤❤

4

Ja mam taka prośbę czy Wy możecie być ciszej? Ja próbuję się skoncentrować.

0

@heniusss Dlaczego w złych czasach?

17

Warszawa rok 1931

/photo/1

0

@koziar Wygramy to. To będzie ten sezon. ;)

10

@Arys Ewidentnie Twoja somsiatke "coś" swędzi. I teraz musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy Ty jesteś lekarstwem na te jej swędzenie. ;)
Jeśli natomiast pytasz jak rozwiazać ten problem to nie ma lepszego speca w tych sprawach od @VegetaPolska

0

@Tatazolwinia No żeby grać taka piłkę to My potrzebujemy trenera, który potrafi tak drużynę przygotować. Czyli oddajemy piłę i walimy z kontry. Tymczasem u Czawiego kontry wygladały tak:
Wyprowadzenie piłki z obrony, 3 podania do boku i cyk do tyłu na wszelki wypadek, następnie zawodnik w 2 linii robi zwód 3 podania do boku i cyk do tyłu i ostatnia faza tej kontry to podanie do boku przetrzymanie aż przeciwnik się doczłapie do obrony i ustawi zasieki i tu wchodzi Nasze klepanie do boku i do tyłu.
Kontratak Barcelony. ;D

3

ale że Polski Głardiola Dudka nie powołał to dajcie spokój. Skandal.

0

@Encore 22 lata sufit u tego dzieciaka jest bardzo wysoko.

1

Flik po pierwszym treningu z Oriolem i Roberto:
Kurw... w co ja się wpakowałem
:D

5

@NeroTFP1 Długo czekaliśmy ale było warto.
Visca el Barca!!!

1

@NeroTFP1 I dlatego, żeby zarobić a nie stracić będę obstawiał zwycięstwa rywali Polaków. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?