esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos, pewnie pijesz do mojego postu ;)
Lubię siać czarnowidztwo i potem pozytywnie się zaskakiwać :D
Btw uważam, że nawet po utracie tej przewagi Xavi zostałby na stanowisku.
0
Jakiej aplikacji używacie do odtwarzania filmów na pc?
3
Widzicie teraz ten smutek i rozczarowanie na twarzach Arsenalu? Możliwe, że za kilka tygodni i my będziemy żałować frajersko straconych pkt w ten sposób. Nasza machina się zatrzymała póki co, a punkty, które zdobywaliśmy w pierwszej części sezonu były ponad stan i z wielką dozą szczęścia. Jeśli się nie obudzimy natychmiast to skończymy podobnie jak kończy teraz Arsenal.
0
@kuz, dokładnie o to w tym poście chodziło. Ja siedzący na kanapie mogę sobie pitolić żywcem co tylko chcę, a osoba medialna w takim przypadku się tylko błaźni, choć jesteśmy już chyba do tego przyzwyczajeni.
0
@sevs, Australia pod względem pogody to marzenie dla mnie, ale wszechobecne węże i pająki odstraszają skutecznie.
0
@Emhyr, odszczekaj to.
5
@tristan87, to jest ten mental.
1
Ja, typowy Sebix, który z kanapy ogląda mecz, mówię na Giroud żartobliwie - Żyro.
Dariusz "ekspert" Dziekanowski w studiu Polsatu mówiący na temat zawodnika AC Milan - Żyro.
1
@kylian7, szkoda tego faceta. Laska jak z Nim nieszczęśliwa to powinna to skończyć, a tak to marnuje chopockowi tylko czas. Ale pewnie ma z Nim dobrze finansowo, a bolca szuka też gdzie indziej.
0
@Emhyr, Chelsea chce nam podkupić Alemany'ego.
0
@thorin, zgubiłeś chyba gdzieś swoją dębową tarczę.
0
Wichniar: "Znaleźlie metodę na Kvaratskheliego". Mistrz.
0
Rodrygo co przy drugiej bramce prawie wszedł z piłką do bramki to moim zdaniem był totalny brak szacunku dla rywala i było turbo cwaniackie. Na usta rzucały mi się wtedy przeróżne inwektywy w kierunku odwiecznego rywala z La Liga.
7
W dobie VAR'u nie mogą zdarzać się takie błędy jak z tym karnym, który pokazują teraz w studiu.
0
@Medium, chłopie... City uklęknie i wiesz co zrobi przed Realem? Co z tego, że piłkarsko lepsi jak znowu, jak każdy, zesrają się przed mitycznym mentalem.
2
Jak ja bym chciał by Chelsea wszystkim ekspertom walnęła takiego lepa w twarz i awansowała dalej.
1
Co ten Hajtałer taki szczęśliwy dziś w studio? Znowu kogoś na pasach pyknął?
0
@Emhyr, koniec końców ta bramka i tak nie miała większego wpływu na mecz aczkolwiek smród pozostaje.
0
@Emhyr, ale jaja.
6
Tak będzie.
0
@Dari0G, zdecydowanie poprawiłby statystyki dryblingu w naszym zespole.
27
To tylko gołąb robiący salto w tył. Nic więcej.
1
@Kluivert_P, pierwszy i drugi sezon top. W trzecim trochę już jakby nie wiedzieli jak serial zakończyć.
0
Bardzo przykrym faktem jest jak dużo słabszą drużyną jesteśmy od Realu w tym momencie. Prezentujemy futbol co najwyżej średniaka La Ligi.
0
Ale my jesteśmy tragiczni. Ktoś jeszcze wierzy, że ten przeciętniak La Liga zdoła utrzymać tę przewagę w tej formie? Za tydzień totalne baty od Atleti, więc Real zostanie podłączony jeszcze bardziej do prądu. Barcelona jak nikt inny potrafi spiertolić niedzielne popołudnie.
2
No to Totki się nadziały na kontrę :D
0
@tadzik447, no co Ty nie powiesz ;)
Po prostu serial ostatnio w modzie i ten suchar tam był, więc duża była szansa, że to właśnie stamtąd zapożyczone.
1
@Sulimo, zapożyczone z "The Last of Us"? ;)
0
@Sulimo, wiem. To była dygresja ;)
1
@Sulimo, czymś niesamowitym jest jak wygląda statystyka fair play z tego sezonu. Ile Oni kartek nazbierali w tych rozgrywkach to chyba jest jakaś aberracja, chyba że ktoś mnie wyprowadzi z błędu. Czy Oni faktycznie grają tak ostro czy ktoś się na nich zdecydowanie uwziął?