1

@Kgorecki2500, Dodi się po prostu o nas martwi i nie chce by którekolwiek z nas zostało wysłane na wakacje.

0

@TaughtMule, złoto.

0

@JordiAlbion, Z tej okazji warto podać zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Reinke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner. I jeszcze Ballack.

2

Legia trochę siadła niestety. Znowu ta cypryjska temperatura robi swo... a nie czekaj.

4



Lucho TOP.

0

@FcPortoFan1999, nie ma już słabych drużyn w Europie.

2

Jakby to była ręka Benzemy to jakby nie było ręki.

1

Niewykorzystane sytuacje się mszczą - wiecznie żywe.

7



Internety znów nie zawodzą.

1

@Jakchcesz, tu jest napisane coś o alchemii.

1

@fart, wiara umiera ostatnia, aczkolwiek będzie ciężko, nie oszukujmy się.

0

@Comentateiro, czy ktoś tutaj porównał obecną TVP do poprzedniej?

1

@Comentateiro, nie wiem.

3



Czysta woda.

9



Nic słodszego już dziś nie zobaczycie.

1

Baby, wiecznie wszystko przez te baby...

0

@maroon, faktycznie zmanipulowane. Dzięki.

6



Neymar wciąż neymaruje.

1

@Matiasio, betonuje.

4

@kundee, myślę, że w zamian tego możesz się napić szklanki oleju słonecznikowego. Podobny rezultat. No hard feelings ;)

0

@sergio5, jeszcze jakiś czas temu chcieliśmy go wypychać z klubu. Głupi my!

1

@MesQueUnClub_87, a do tego z uprzejmością i kulturą osobistą często im nie po drodze.

0

@maroon, a możesz dać jakieś źródło do tej manipulacji z Zembaczyńskim proszę? Dzięki.

1

@Comentateiro, tu nie chodzi o to by k po raz kolejny dywagować, który ściek bardziej śmierdzi, tylko do jasnej k telewizja publiczna niech w końcu zacznie spełniać swoją powinność, a nie stanowi źródło tuby politycznej. Czysta woda? Nie, ta telewizja ją nie jest i pieniądze podatników idą na kolejny ściek. Capi mniej? Być może, ale wciąż capi.

0

@maroon, czy masz coś jeszcze więcej do powiedzenia na temat skompromitowanego medium? Jeśli już KZ jest stronniczy to przynajmniej nie z pieniędzy podatników.



Brzydzę się.

1

@davidek1997, @Vegeta88, fajnie, że takie sytuacje trafiły się w meczu wygranym wysoko i mało istotną stawkę. Domyślam się, że teraz kiedy będzie taka sytuacja w ważniejszym meczu to precyzyjniej dostawią stopę :)

0

@Vegeta88, mnie najbardziej rozwaliła setka Yamala w drugiej połówce :D
Z czuba chciał strzelić sprytnie po czym mu zeszła całkowicie i macha łapami z uśmiechem z pretensjami i po chwili zdaje sobie z uśmiechem na twarzy jak spartolił :D

4

@Pomimo27,
- Mam plan!
- Jaki?
- K, sprytny!

1

@July_6_BcN, się tu troszkę rozniosło, a lepiej zróbmy tutaj gorące :)

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15936975#comment-15936975

0

@Vegeta88, no było blisko. Fajnie bo manita i bez straconej bramki :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?