esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500, Dodi się po prostu o nas martwi i nie chce by którekolwiek z nas zostało wysłane na wakacje.
0
@TaughtMule, złoto.
0
@JordiAlbion, Z tej okazji warto podać zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Reinke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner. I jeszcze Ballack.
2
Legia trochę siadła niestety. Znowu ta cypryjska temperatura robi swo... a nie czekaj.
4
Lucho TOP.
0
@FcPortoFan1999, nie ma już słabych drużyn w Europie.
2
Jakby to była ręka Benzemy to jakby nie było ręki.
1
Niewykorzystane sytuacje się mszczą - wiecznie żywe.
7
Internety znów nie zawodzą.
1
@Jakchcesz, tu jest napisane coś o alchemii.
1
@fart, wiara umiera ostatnia, aczkolwiek będzie ciężko, nie oszukujmy się.
0
@Comentateiro, czy ktoś tutaj porównał obecną TVP do poprzedniej?
1
@Comentateiro, nie wiem.
3
Czysta woda.
9
Nic słodszego już dziś nie zobaczycie.
1
Baby, wiecznie wszystko przez te baby...
0
@maroon, faktycznie zmanipulowane. Dzięki.
6
Neymar wciąż neymaruje.
1
@Matiasio, betonuje.
4
@kundee, myślę, że w zamian tego możesz się napić szklanki oleju słonecznikowego. Podobny rezultat. No hard feelings ;)
0
@sergio5, jeszcze jakiś czas temu chcieliśmy go wypychać z klubu. Głupi my!
1
@MesQueUnClub_87, a do tego z uprzejmością i kulturą osobistą często im nie po drodze.
0
@maroon, a możesz dać jakieś źródło do tej manipulacji z Zembaczyńskim proszę? Dzięki.
1
@Comentateiro, tu nie chodzi o to by k po raz kolejny dywagować, który ściek bardziej śmierdzi, tylko do jasnej k telewizja publiczna niech w końcu zacznie spełniać swoją powinność, a nie stanowi źródło tuby politycznej. Czysta woda? Nie, ta telewizja ją nie jest i pieniądze podatników idą na kolejny ściek. Capi mniej? Być może, ale wciąż capi.
0
@maroon, czy masz coś jeszcze więcej do powiedzenia na temat skompromitowanego medium? Jeśli już KZ jest stronniczy to przynajmniej nie z pieniędzy podatników.
Brzydzę się.
1
@davidek1997, @Vegeta88, fajnie, że takie sytuacje trafiły się w meczu wygranym wysoko i mało istotną stawkę. Domyślam się, że teraz kiedy będzie taka sytuacja w ważniejszym meczu to precyzyjniej dostawią stopę :)
0
@Vegeta88, mnie najbardziej rozwaliła setka Yamala w drugiej połówce :D
Z czuba chciał strzelić sprytnie po czym mu zeszła całkowicie i macha łapami z uśmiechem z pretensjami i po chwili zdaje sobie z uśmiechem na twarzy jak spartolił :D
4
@Pomimo27,
- Mam plan!
- Jaki?
- K, sprytny!
1
@July_6_BcN, się tu troszkę rozniosło, a lepiej zróbmy tutaj gorące :)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15936975#comment-15936975
0
@Vegeta88, no było blisko. Fajnie bo manita i bez straconej bramki :)