escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rifek ma jeszcze czas żeby dogonić starszą koleżanką:)
Osobiście przyznaję że od pewnego czasu gdy słyszę, nawet jak to coś nowego, to przełączam radio.
1
@July_6_BcN Hawk odgrzewa kotleta średnio raz w miesiącu, ale Twoje… no złoto:)
1
@Rifek kiedyś myślałem że Kaśka Kowalska jest najsmutniejszą naszą wokalistką, ale jednak Sanah bije ją na głowę.
1
@Szalik ten powtarzam średnio raz w tygodniu w przypadku raportu po każdej kolejce w Arabii:)
12
Bono jako były bramkarz Sevilli wie jak bronić karne Realu.
A skoro o nim, to mam ciekawostkę dla Was. Nie wiem czy wiecie ale Bono karierę piłkarza łączy z muzyką. Otóż bramkarz Al Hilal w czasie wolnym od wielbłądów śpiewa w zespole U2.
0
ME U21.
Faza grupowa za nami. O naszych orłach się nie wypowiem. Koń jaki jest każdy widzi.
W grupach raczej bez niespodziankę, awansowali faworyci. Nie każdy zachwycał ale finalnie awans z grupy jest, a w 1/4 niemal same hity:
Portugalia - Holandia
Hiszpania - Anglia
Niemcy - Włochy
Dania - Francja.
W każdej ekipie po kilku zawodników z potężnych europejskich klubów.
2
@Criss18Barca „Ozark” po jednej.
0
@barcelonaLM generalnie nam zawsze ciężko na tamtej ziemi, ale dopytam... gdzie Ty widzisz te ciężary?:)
3
Ciekawostka NHL.
Pantery zrobiły to! Zespół z Florydy obronił mistrzowski tytuł sprzed roku. W finałowej serii pokonali Edmonton 4:2.
Kapitalny mecz zagrał Sam Reinhart. W sezonie zasadniczy średnio gol w co drugim meczu, a w play off jednak było gorzej. Jednak Kanadyjczyk minionej nocy załadował rywalom 4 bramki czym znacznie przyczynił się do tytułu.
Statuetkę MVP otrzymał jednak kto inny, również Kanadyjczyk - Sam Bennett. Nie tak punktujący w sezonie zasadniczym jak Reinhart, ale w play off 15 goli i 7 asyst. W Samej tylko finałowej serii 5 goli asysta.
Szkoda mi trochę Edmonton, no ale cóż, w finale formę odpalił właśnie Bennett i pogoniony w trakcie sezonu z Boston 37 letni Brad Marchand, który zapakował Nafciarzom 6 goli.
Tak czy inaczej gratulacje Pantery:)
Pozdrawiam
5
Ciekawostka Chiny.
Zespół Beijing Guoan jest liderem po 14 kolejkach chińskiej ekstraklasy. Zespół z Pekinu nie przegrał ani razu, a jego trenerem jest legenda Barcelony - Setien Quique.
Dobrego dnia.
0
@Cyzix ale Europejczykowi, który lubi piłkę - nie tylko Polakowi, łatwiej przylecieć do Poznania na Mamelodi niż do USA.
2
@fart amerykańscy widzowie sa dosyć wymagający - nie ma wielkiego nazwiska - to nas to nie obchodzi. Mam wrażenie że w Ameryce Południowej czy w Europie frekwencja byłaby większa, nawet na Ulsan - Mamelodi.
1
Nie samą piłką człowiek żyje:)
Za chwilę, może się okazać że już ostatni, finałowy mecz w NHL.
Pantery z Florydy przy stanie 3:2 podejmą u siebie Nafciarzy z Edmonton.
Pantery jeśli wygrają to obronią tytuł sprzed roku.
Nie jest to może częsty przypadek, ale też nie jest jakoś wybitnie rzadki - sezony 2019/2020 i kolejny to tytuły dla Tampy jak również 2015/2016 i kolejny to tytuły dla Pingwinów z Pittsburgha.
(Dalej mi się nie chce sprawdzać).
2
@PatrychoO powtarzam od kilku tygodni, świetna zmiana i świetna formuła.
1
@Adran360 a i dwa gole mu anulowali:)
3
Jeśli się potwierdzą składy to mam nadzieję że meksykańskie Monterrey pomści Barcelonę!!
Nie po to sobie naściągali zawodników w ligi hiszpańskiej, że zebrać łomot od Interu, prawda…? Prawda?
- Na stoperze legenda Realu - Sergio Ramos.
- W pomocy Sergio Canales, który świetnie sobie radzi w Meksyku - 64 spotkania, prawie 30 goli i 16 asysty.
- wyżej Lucas Ocampos z Sevilli
- i również z Sevilli - Jesus Corona.
Generalnie mają kim straszyć i mam będzie że to uczynią.
Edit - jednak awizowane składy niewiele się pomyliły. Jesus Corona zacznie na ławce ale za to inny gracz Sevilli w pierwszej jedenastce - Oliver Torres.
3
Hiszpania w tej chwili lider i starcie z Niemcami albo Anglią - te dwie drużyny zmierzą się jutro o 1 miejsce w grupie i uniknięcie Hiszpanii.
Ciężkie starcie czeka Hiszpanów jeśli nie poprawią gry.
Mało tego, jeśli nie poprawią gry a trafią na Niemców to odpadają.
0
@Kapitan hawk
1) zgoda najwięcej bramek
2) a co ma Mundial do tego? Z tych strzelców to sam paździerz, który nie powącha nawet powołania. Tylko Enzo.
0
@michaleu nie planuje:) jak się obudzę to zerknę okiem na gwiazdy w Monterrey z Interem.
6
Skoro River - Urawa taki fajny mecz to ja się boję myśleć co to za hit będzie Ulsan - Mamelodi.
Swoją drogą Robert Janowski mógłby zaproponować zmianę czołówki na „jak to ma melodi…”
Tak wiem, suche:)
3
W czasie gdy nasze gwiazdy dostają łomot od Finów, gdy młodzieżowcy dostają 3 mecze na dziurę i tracą 11 goli, to panie trenerze Skorżo ratuj honor polskiej piłki/myśli szkoleniowej.
1
Djibril Cisse z dubletem. Jazda!
2
@ACMaldini3 wszystkie!
0
@michal26 czy przyznali na antenie, że dali dupy? Bo jak nie to dla ich widzów to wciąż "afera taśmowa".
2
@Walpiano finalnie Real to weźmie, ale nie spodziewam się pogromu. W obu ekipach nowy trener, więc będę wdrażać dopiero swoje taktyki.
2
@Lionel_Messi10 ja odpadam, zaraz budzik;)
7
Za chwilę kolejny mecz KMŚ - Flamengo - Esperanse Tunis.
U Brazylijczyków w pierwszym składzie debiutuje Jorginho (Arsenal, Chelsea), za to w Tunisie od pierwszej minuty Jebali.
No ciekawe kto kogo:)
5
@Kessie oglądam!:)
Klątwa przełamana:)
3
@PatrychoO żeby trudniej było strzelić. A jak wiemy - każdy głupek strzela w słupek.
4
@Gomess czy poświęciłbym rezerwowego za podstawowego zawodnika? No w przykrością tak