escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Słuchaj ale ja nie niczego nie neguje. Ja osobiście to żadnego z nich bym nie kupił a w dodatku nie kupiłbym w ogole prawego obrońcy. Uważam ze priorytetem powinien być środkowy pomocnik nawet za 100 mln. A jesli to prawda ze budżet na transfery to 70 czy 75 mln plus to co uda się zarobić ze sprzedaży to juz w ogole bym nie myślał o obrońcy.
8
Whaaaaat?!
Dawać te 20!:)
Ach przy każdym newsie o Munirze bede żałował Sandro:)
0
I jednego i drugiego chcą czołowe zespoły, i jeden i drugi jest znany szerszej publiczności stad "gwiazdorskie" w takiej formie napisane. No i nie oszukujmy się, ze w porównaniu z wyżej opisanym prawym obrońca młodzieżówki niemieckiej to Bellerin i Semedo to "gwiazdy", prawda?:)
0
Jak Barcelona kupi "no name'a" to kibice ich zjedzą:) myśle ze stad te "gwiazdorskie" nazwiska.
Moim zdaniem nie potrzebujemy prawego obrońcy, ale skoro maja luźne 100mln to niech kupują...
5
Od niego zaczęła się miłość do Barcy:)
Tak poza tematem:)
3
Meksyk również. Australia jak na swoje możliwości tez ma mocny sklad. Pytanie kto na ile podchodzi do tego turnieju.
Dla Ciebie ten puchar to śmiech na sali a dla wielu zawodnikow to możliwość pokazania się jak również zdobycia trofeum z kadrą.
1
Myśle ze o to akurat nie ma się co martwić:) Niemcy, Brazylia, Hiszpania, Belgia, a nawet i my!:) ktoś da rade ich pokonać. Mimo ze trzeba przyznać ze kadrę maja fajną, młodą i perspektywiczną :)
0
To nawet fajnie:)
Tak jak pisali poprzednicy, jest rewelacyjny w ofensywie ale w defensywie? Chyba nie ten kaliber:)
0
Obawiam się ze wielką kupą mogą być "planowane transfery gwiazd", a wtedy zostajemy z 11-nastoma zawodnikami i wielka kupa na ławce:)
0
I co myślicie o nim? W Chinach radzi sobie naprawdę niezle, ale to żaden wyznacznik, jednak w kadrze tez poczyna sobie bardzo dobrze.
Tyle ze to tylko zamienniki Verattich i Dembelów:(
0
Tak tak, sam pamietam jeszcze ze dwóch:) ale ma na imie Moussa. To mnie zastanowiło. Rozumiem takie samo imię, czy takie samo nazwisko. Ale nie to i to:)
0
Agentem jest obecny piłkarz? Reprezentant Francji i zawodnik Totenhamu?
0
A później będą artykułu typu:"Byliśmy juz bliscy pozyskania świetnego zawodnika z Ameryki Południowej jednak Lima zajął ostatnie miejsce zawodnika bez paszportu UE":)
7
Jeszcze snajpera i bramkarza trzeba poszukać.
1
Dawno się nie pasjonowałem tymi artykulikami. Naprawdę... Veratti, Dembele. No brałbym:) nawet za frunie miliony:)
0
Po części się zgodzę. Zobaczymy co przyniesie ten sezon z zeszlosezonowymi transferami. Jednak oglądając Gomesa wczoraj z Meksykiem jak i Suareza w MME to Suarez chyba lepiej grał nie bedzie. Był tragiczny. Gomes wyglądał całkiem niezle wczoraj.
9
Świetna paczka na lata. Suarez zdecydowanie się nie łapał do poziomu reszty.
1
Teraz? Kur...
myślicie ze można zwolnić Valverde?:)
0
Zieliński to juz nie junior!:)
3
Rośnie naprawdę kolejna świetna generacja hiszpańskich piłkarzy. Przykre jest niestety to ze Suarez jest taką miernotą na tle Asensio.
1
No ale prawda jest taka, że nakrywa wszystkich w tym meczu czapką.
Ale Macedonia tez fajnie gra, mieli naprawdę sporo sytuacji. Powiem więcej, Macedonia lepiej się prezentuje niż te nasze miernoty wczoraj. A taką nadzieje w nich pokładałem, ech...
I jeszcze jedno mi się nasuwa, czy ten Babunski to się u nas takiej gry nauczył czy w Japonii?:)
0
Przez ten natłok codziennych newsów na ten temat zaczynam wierzyć w ten transfer:)
1
Oczywiście nie chce się mądrzyć. Nie znam się na prawie, tym bardziej w Hiszpanii. Natomiast lubię dziennikarstwo rzetelne. A tutaj brakuje mi, myśle ze ważnej informacji w artykule. Chodzi o to, że ponoć Ronaldo sam poddał się kontroli swoich dochodów jeszcze przed tym całym śledztwem. Myśle ze to rzuca troche inne światło na porównanie z Messim co?
0
Mówiąc do ofensywnej chodziło mi o posiadanie piłki.
Wydaje mi się ze gdyby Barcelona miała jeszcze jednego kreatywnego gracza pokroju Verattiego czy Isco (o nim konkretnie nie mówię o kupnie, nie zrozum mnie źle), to nie musieli by biegać na równi z innymi drużynami. To przeciwnicy musieliby zasuwać zeby odebrać piłkę.
No i tu tez sprawa defensywnego pomocnika. Ja rozumiem ze Busi jest królem w swoich fachu, reguluje tempo itd. Ale z jego mobilnością potrzeba mu wsparcia w środku pola. Wlasnie Casemiro (który obecnie ma za gorąco głowę. Tylko sędziowie wiedza czemu nie dali mi w kilku żółtych co za tym idzie czerwonych kartek), Kante. Gościa który zapieprza na całym boisku.
Wtedy 4 w obronie 2 defensywnych w tym jeden z rozegraniem, ale goście od "czarnej roboty". I z 4 ofensywnych graczy myśle ze śmiało tak jak napisałeś Suarez, Messi i nawet jeszcze jeden mógłby zostać.
Takie oczywiście moje zdanie. Jasne ze na róg dla przeciwnika wracają, jasne ze ruszyć kilka metrów za zawodnikiem jesli któryś straci pilke, niech czuje oddech na plecach.
Jednak wciaz uważam ze przy takim klepaniu jakie od lat praktykuje Barcelona, z uzupełnionym składem, nie musza biegać tyle km co przeciwnicy.
0
Słuchaj spoko. Tylko musisz wziąć pod uwagę ze Iniesta nie bedzie zapier... za zawodnikiem do obrony bo zwyczajnie w świecie nie ma takich warunków. Messi biega w druzynie najmniej. Suarez z tego co zaobserwowałem raczej tez nie biega pod swoje pole karne. Jedynie Neymar z ofensywnych zawodnikow.
Idąc tym tropem zostaje na szpicy Suarez (Aduritz, wracający głównie na rogi w swoje pole karne) a reszta ma zasuwać na boisku tak? Czyli raczej ani Messi ani Iniesta nie ma pewnego miejsca w 11.
Wydaje mi się ze trener zdecydowanie dostosuje się do ofensywnej gry bo ma zdecydowanie lepszych ludzi w tej druzynie niż w Bilbao.
0
Nawet i 100 baniek jak trzeba bedzie to proszę wydać:)
Prawda jest taka, ze brakuje środka pola. Nawet ten jeden zawodnik zdecydowanie poprawiłby nasza grę. Wtedy nawet zdzierżylbym brak następnych transferów. Wydaje mi się ze mamy naprawdę fajną kadrę, za dużą ale mocną. Tylko brak środka z prawdziwego zdarzenia. I za ten środek myśle ze 80-100 to taka optymalna cena jak na dzisiejsze warunki.
1
My niewiele wiemy:) tak naprawdę nie wiemy czy w ogole poszła oferta, czy się spotkali, czy rozmawiali z nim o zmianie systemu. Wiemy tyle ze go chcą:) ale pismaki wymienili juz pol Europy którą chce Barca:)
0
Słyszałem ze transakcja z Aubameyangiem do PSG stanęła w miejscu bo ci kuszą Mbappe. Do tego przed chwila widziałem newsa ze dają gigantyczna ofertę za Bale'a.
0
Uważam ze Valverde bedzie coraz częściej cofał Messiego do rozegrania. Co za tym idzie, nowy skrzydłowy nie bedzie grzał ławy...
0
Cristiano nie jest pierwszy? Wk**wili gościa!:)