escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 @blakkudium czytał właśnie rano że Ole jest brany pod uwagę.
1
@MOLESTA trzeba też wziąć pod uwagę fakt, że mamy nieco większy budżet niż Espanyol, na transfery. Chłop grał 14 lat w Espanyolu - 1996-2010 (wikipedia). W tym czasie przez Barcelonę przewinęli się: Kluivert, Eto, Villa, Rivaldo, a i jedyny prawdziwy Ronaldo.
Jak dla mnie Tamudo niech sobie dzierży ten zaszczytny tytuł, ja się cieszę, że mogłem oglądać w swoim klubie powyższe nazwiska.
3
4 mecze, 12 punktów, 15 strzelonych i żadnej straconej.
Chłopaki szacun, panie selekcjonerze również szacun.
1
Ale maszyna Brzęczka gotuje. 3:0 na wyjeździe ze Szwedami!!
4 kolejny mecz póki co zwycięski i bez straty gola. Piękne eliminacje.
4
@Inko nie trzeba klikać, widać Liverpool, Liverpool, Liverpool bez klikania:D
2
Tego Rauma to powinnismy obserwować…
1
Czarnogóra najpierw 0:4 od
Potężnych Wysp Owczych, a teraz w sparingu 0:1 z Lichtensteinem.
Legenda Seria A (Roma, Juve, Lecce) - Mirko Vucinic - raczej długo się nie utrzyma jako selekcjoner.
Wcześniej legendarny Prosinecki dostawał łomot, teraz Vucinic
3
@FcPortoFan1999 tak! Do kadry ich!
@fcbarcafan19 tak jest;)
0
@PatrykBarca wyraziłem swoją opinie po meczu z Nową Zelandią. Nasi zawodnicy generalnie Tracja umiejętności na kadrze. Od lat, prawie wszyscy.
0
Drużyny z Kiwiorem i Bednarkiem już nigdy nie przegrają. Chwilo trwaj!!
0
Szymański gol i asysta. Liczy się z Litwą? Czy za słaba reprezentacja? Bo tu jest kilku jego hejterów.
0
@Pnog37 @Prorokk tu akurat nic nadzwyczajnego, bo Polska mistrzem Polski ogrywa słabą Litwę
4
Wyspy Owcze leją Czechów 2:1, Gibraltar leje Chorwację 0:0. Nie ma już słabych drużyn.
0
Hojlund czwarty kolejny mecz z golem. Dwa w Napoli i drugi w kadrze.
6 goli i asysta. Ładnie.
Czyli to nie jest tak że można z United odjeść, ale United nigdy nie odejdzie z ciebie:)
0
@Ojciec5tkidzieci bardzo mi przykro. Jak znowu do Was wpadnę, to tym razem żadne z pięciorga dzieci nie dostanie prezentów, tylko Ty. Ok?
0
@Ojciec5tkidzieci Ale gdzieś tam słyszałem że dzwoni:)
2
Kwalifikacje MŚ2026 - Afryka.
Kilka szybkich ciekawostek na kolejkę przed końcem kwalifikacji.
Najlepiej punktującym zawodnikiem jest Jordan Ayew (ulubieniec @Ojciec5tkidzieci jak dobrze pamiętam). Ghańczyk zdobył 14 oczek - po 7 goli i asyst.
Dalej jest Amoura z Algierii i Salah z Egiptu po 12 oczek. Pierwszy 8 goli i 4 asysty a drugi 9 i 3.
Żadnej bramki po 9 kolejkach nie straciły WKS i Tunezja. Ładny wynik.
Ghana, Algieria i WKS zdobyły po 22 bramki.
Najwięcej straconych bramkę mają Seszele - 46, a dalej Dżibuti 31 i 26 Wyspy Świętego Tomasza i Książęca.
Chociaż myślę że jakby robić Tomka i Książęcą to by miały tylko po 13 straconych, wtedy luz.
0
Skóraś i Kamiński na bokach. Chyba obecnie nasi najlepsi skrzydłowi. No niezły ten skład. Myślę że z 2/3:1 ugramy.
1
@fejkenq niestety tu mi się nie udało:(
6
Potężny Depay.
Miesiąc nie gra w piłkę, przyjeżdża na kadrę. W pierwszym meczu z ławki i gol w drugim sam bije Białoruś. Dwie asysty i gol.
4
@Walker klasyka
2
@Danny Gaucho wiem, ale Norweg napierdziela tyle goli, że to może się okazać chwila dla niego.
2
@mekston czego nie potrafił ogarnąć Giroud.
2
@mekston LA FC od KMŚ zagrało 10 spotkań w lidze zanim przyszedł Koreańczyk. Wygrali raptem 4, ale jak Son zaczął grać to mają 5 zwycięstw z rzędu plus 6 niedawno - ale bez Sona bo ten na kadrze. Także wygląda na to, że Koreańczyk jednak popchnął drużynę na pięterko wyżej.
0
@RoberDzik a ile mu tam bramek zostało do pobicia rekordu? 15?
4
Tomasz Muller zdobył bramkę w 97 minucie na 2:1 i jego Vancouver Whitecaps wygrali kolejny mecz i są liderem konferencji zachodniej.
Na chwilę obecną są drugą drużyną ligi - po Philadelphii Union.
Niemiec rozegrał 7 spotkań w kanadyjskiej drużynie (która gra w MLS) - 6 spotkań w lidze i jedno w mistrzostwach Kanady. Tylko w jednym meczu nie punktował, ale generalnie wygląda to tak:
7 spotkań, 7 goli i 4 asysty.
Ameryka/Kanada? Kraje dla starych ludzi:)
Dodam jeszcze, że Son, który też jest w tej lidze od niedawna, zagrał 9 meczów, strzelił 8 goli i zaliczył 3 asysty.
1
@MadafakinGuy bez kitu, a jak patrzę na te jego nóżki jak patyczki… że to się nie łamie.
1
@Ricardinio14 trzeba było tydzień temu. Byłoby tylko 4/10 i miałbyś szanse.
1
@Lionel_Messi10 nie oznaczaj:) mam w aplikacji, wszystko będę widział. Dzięki.
2
@Lionel_Messi10 nie no Byku, ja odpuszczam:)