diablozgr
Dołączył/a: marzec 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy macie jakąś dobrą stronę gdzie będę mógł obejrzeć ufc 205 za darmo ?
0
Poproszę link do meczu Widzew z łks bo co znalazłem to nie odbiera w moim kraju :/
0
Gdzie w internecie mogę obejrzeć derby łodzi ?
0
Mam pytanie pewnie było już to tu milion razy ale ja nie widziałem :/ Chodzi o to czy Jak wykpię sobie w internecie Eleven będzie mi działać za granicą ?
0
O co chodzi z Neymarem bo nie widziałem meczu i nie rozumiem zamieszania :/
0
RTS ! :D.
0
Zaskoczył obroną
0
Psg jeszcze będzie po drodze jak zwykle :)
0
Ja bym nie dał rady jeść kebaba 1 ręką :D
0
Huawei mi się podoba bo ostatnio się nim bawiłem ale nie wiem co to był za model
0
Nie chce telefonu co wyszedł teraz ale trochę starszy miałem teraz s3 ale się rozwalił i chcę coś nowszego
0
Rozwalił mi się telefon i muszę kupić nowy a się nie znam nie co byście polecali tylko nie samsung
0
Siemka pytanko do tych co interesują się autami bo ja jestem łysy w tych sprawach :/ Planuje w następnym roku kupić auto albo citroen c5 2,0 albo forda fokusa 3 też 2.0 ale chodzi mi o to ile wyniesie mnie ubezpieczenie na rok bd miał 21l i pierwszy samochód a prawo jazdy mam od 18 roku życia z góry dzięki :)
0
Dzięki coś pokombinuje ^^
0
Eleven sport będzie działał mi za granicą jak sobie wykupie w internecie ?
0
Jaki jest najnowszy android na samsung s3 ?
1
Dziś Joanna broni pasa ufc ?
0
Moim zdaniem jedynie Roberto mógłby przejąć 6 na chwilę obecną :)
0
Od czego ? byłem 3 lata temu miałem świetny pokój blisko wszystko i tanio a teraz znaleźć nie mogę :/
0
Po balecie pewnie mi się przytrafi ale wolał bym jednak coś z łóżkiem i prysznicem :)
1
Siemka ma ktoś jakieś informacje o tanim noclegu w Mielnie godny polecenia ? Blisko centrum bym z buta mógł na imprezę iść :D
0
Siemanko wszystkim z okazji że zbliżają się wakacje przychodzę do was z pytaniem co lepsze dla gróbki imprezowych znajomych Mielno czy Łeba bo dawno nie byłem i nie wiem :/
0
dzięki bo tamtego nie ogarniałem
0
Wie ktoś co zrobić by na telefonie działało mi weeb tv ?
0
Dzięki ale i tak zablokują :/
1
Jak by ktoś szukał to cała gala KSW 35 jest na alltube :)
0
Kiedy gramy z Liverpoolem
0
Ostatni mecz a mi transmisje nie działają :(
0
Poza kadrą to ci co odchodzą w najbliższym okienku ?
2
Oni chyba zamienili się koszulkami w przerwie :D