1

@hayek dokładnie, najlepsza część. Podobno w VI mają dać ponury klimat fabuły coś jak w IV, było by ekstra

0

@tristan87 Niemcy to Alemania xD

1

@MESSIah16 Znak czasów, ludzie coraz bardziej nie czuli na cokolwiek

0

Czy można nazwać Katar, bogatą Koreą Północną?

1

@Macio93 Troche taki farfocel

0

Jest jakaś oficjalna piosenka na te mistrzostwa?

0

@natanvip Czyli co? Muszę ukończyc doktorat z danego tematu żeby się wypowiedzieć?

0

@BartqRKO Ale tu nie mówi nikt o zmyslaniu choroby dziecka tylko o
wykorzystaniu tej sytuacji do budowania PR, co w moim odczuciu tu pasuje, dlaczego odrazu o tym nie mówił? A nawet, jeśli to prawda, to jaki z niego ojciec/matka żeby obwiniać obecną sytuację na martwe dziecko, stracił presezon przez to? Spoko, ale niech nie wypomina tego w taki sposób, nie zgrywa ofiary tylko niech weźmie to na klatę, chociażby z szacunku dla ś.p. dziecka

3

@Sau_Ron a on nie czerwonej?

2

@BorzyKrzys Każda firma chce zarobić najwięcej, jeżeli w Polsce jest dużo Ukraińców to warto dla nich dodać napisy po ukraińsku aby zakupy były dla nich łatwiejsze, wolny rynek

0

@michal26 Wystarczy ważyć trochę mniej niż planował i wtedy kombinez jest zły do wagi jaką posiada

0

@zadafcb Jak można rzygać po tak małej dawce alkoholu xD

0

A czy Messiego również tak miło żegnał?

4

@Kluivert_P ajj szkoda godoć

1

@IronSanHybrid Jak siedzisz na laptopie, to można klawisz home nacisnąć na klawiaturze

31

Nie odłączony element Ernesto, słowiański przykuc


0

@RomanHoffer nie wolno po jedzeniu, wtedy masz w jamie ustnej kwasy rozpuszczające składniki pożywcze, jak wtedy zaczniesz myć zęby to szorowanie plus te kwasy niszczą szkliwo

5

Czaicie, że za takiego 100mln-owego Jacka Grealisha, mógł by grać teraz Messi? Ale by to była ekipa z Hallandem, De Bruyne, B Silvą

3

@Faro Ja wykańczam nerwy rodzinie, jednoosobowo, chyba sie nadaje nie?

11

@Moderacja Jest szansa na powrót przycisku, powracającego na samą górę strony?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

Czy wam też brakuje przycisku z prawej strony żeby od razu ekran na samą gorę się przesunął?

0

@DaPidejpi A co zrobił Ronaldo, w sumie nie jestem na czasie

1

@szymonekk Polecam składankę CMAZ,

0

@P33ck wygląda jak zdjęcie więzienne

0

@SeWo77 1 miejsce w lidze, 1 stracony gol

0

@BarcaInfo O proszę, kto do nas wrócił

1

@adi7adi8 Szejki mieli cel utrzymania go do mistrzostw świata, po nich ma trochę mieć mniejszy budżet PSG

1

@MICHU2 Serio jesteś aż tak ślepy nie widząc lepszej alternatywy na ten moment?
Jest tylko Balde ale on jest jeszcze młody, nie ma dziś miejsca na błędy.

7

@draxidox Wszyscy tam są siebie warci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?