darek0729
Dołączył/a: lipiec 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ok, ale nie aż taki jak Roberto, a po za tym to na pozycji Robero mamy Iniestę, Xaviego, Rakitica, Rafinhe, a na pozycji Montoy Alvesa, który odchodzi w czerwcu i Douglas, który piłkarzem nie jest wystarczająco dobry na Barcelonę, ba nawet na Ligę BBVA jak dla mnie jest za słaby.
0
Masz rację, ale lubiłem Thiago, a jego spokój, pewność siebie mi się bardzo podobała. No i miał sporo bramek i asyst.
0
Nie powiedziałem, że jakiś inny zarząd był lepszy, tylko że ten popełnia karygodne błędy. Thiago gra w Barcy mi sie podobała. Często próbował sztuczek technicznych, czasami mu wychodziły czasami głupio tracił piłki, ale grał odważnie, z jajami. Rafinha dopiero kilka meczu temu się odblokował i też zaczął próbować dryblingów, bo jego wcześniejsze występy polegały na podawaniu piłki do najbliższego gracza.
3
Obecny zarząd/trenerów winię za stratę 3 graczy:
- Alexis
-Thiago
-Fabregas
Teraz dochodzi jeszcze Montoya. :(
0
Ok, zgodzę się z twierdzeniem, że Montoya nigdy nie miał wybitnego meczu. Zawsze grał ok, bez szału ani rażących błędów. Ale jak Alves odejdzie nie będziemy mieli żadnych alternatyw... Na prawej Douglas, na lewej Alba i Adriano czasami zastępujący któregoś z nich... Troszkę mało jak na taką drużynę...
0
Super, ze Enrique daje szansę Bartrze, Samperowi, Munirowi, Roberto, Rafinhi, Sandro, ale bardzo załuję, że Montoya najprawdopodobniej odejdzie. :( Alves gra dobrze w porównaniu do ostatnich sezonów, ale myślę, że regularnie grający Montoya mógłby z Nim porywalizować, albo chociaż grać ze słabszymi drużynami.
0
A ja chciałbym żeby zagrali z Arsenalem. Chciałbym zobaczyć mecz tych dwóch drużyn - przeciwnik nie za słaby, grający ofensywnie.
1
Mam dla Ciebie dwie rady!
1. Przeczytaj uważnie co tam jest napisane.
2. Pomyśl nad tym co przeczytałeś.
0
Ja tym ludziom polecam umiejętność czytania. ;p
"Mimo iż Barcelona i PSG przystępowały do meczu na Camp Nou pewne awansu do fazy pucharowej Ligi Mistrzów, nie było mowy o oszczędzaniu sił. Stawka pojedynku była bardzo wysoka – pierwsze miejsce w grupie F i, co najważniejsze, rozstawienie w poniedziałkowym losowaniu 1/8 finału."
0
Taktyka z szeroko ustawionymi Pedro i Neymarem bardzo mi się podobała, może to będzie rozwiązanie gdy odejdzie Montoya i Alves? Zobaczymy.
1
Zawodnik meczu jak dla mnie to nie kto inny jak Bartra... Jego wślizgi, odbioru, blokowania strzałów dzisiaj były na najwyższym poziomie. A taktyka Lucho okazała się znakomita, potrafi dostosować się do przeciwnika.
0
Wow... Enrique potrafi zaskoczyć wszystkich. :)
1
Zgadzam się. W meczach z silnymi rywalami Martino szlo bardzo dobrze. Jestem ciekawy jak reprezentacja Argentyny będzie grała z Nim na ławce.
0
Co innego widać na boisku? Nie rozumiem... Przecież się nie "chami", dużo asystuje, rozgrywa piłki...
0
Nie, oceniam ich tylko po ich wypowiedziach, szacunku do rywali, zachowaniu na boisku.
3
No tak. Mi też charakter Messiego bardziej pasuje niż Ronaldo. Preferuję skromność, szczerość, brak aktorstwa. Ale oceniając umiejętności piłkarskie są na bardzo podobnym poziomie, choć jak dla mnie Messi mimo gorszych warunków fizycznych jest trochę od Ronaldo lepszy. Mają podobne statystyki, a trzeba pamiętać kto jest dwa lata młodszy i będzie miał więcej czasu na śrubowanie rekordów. ;)
0
A ja powiem że było podobnie. Swoj dobry okres miał zdecydowanie podczas nieobecności Messiego, gdzie drużyna i tak dobrze sobie radziła. Minusem Martino było nieznalezienie taktyki na autobusy, zwłaszcza Atletico, które wyeliminowało Nas z Ligi i Ligi Mistrzów. Nie zdobyliśmy zadnego trofeum, ale w każdym odpadliśmy bardzo późno, walczyliśmy do samego końca.
0
Bez przesady... nie ma zadym, ale to piknik, a nie przykład dla innych klubów. Jak dla mnie powinni karać za rzucanie przedmiotami, świecenie laserami itd. a nie za obraźliwe okrzyki...
0
" Będzie to trzeci pojedynek między obiema drużynami na Camp Nou. Do tej pory mecze zawsze kończyły się rezultatem 1:1.
W sumie bilans sześciu spotkań między drużynami to: jedna wygrana Azulgrany, trzy remisy i dwie wygrane zespołu z Paryża."
Jest to błąd, ponieważ dwa sezony temu w LM przecież zremisowaliśmy z PSG na Camp Nou i w Paryżu
0
Z żadnym rywalem nie brałbym remisu w ciemno, zgadza się możemy przegrać, ale mecz z Valencią a szczególnie z Sevillą pokazał, ze tych piłkarzy stać na wiele więcej niż remis z PSG.
0
I ew kara dla Nas, i kara dla Realu jest totalna głupotą... Karać kogoś za wyzwiska podczas meczów? Przecież to norma, tego nigdy się nie zwalczy, bo nie ma nawet czego zwalczać. W przypadku rzucania przedmiotami na boisko powinny być ogromne kary, ale za okrzyki, wyzwiska nie powinno być żadnych....
0
Usuń konto dzieciaku... Na meczach Realu kibice sa o wiele glosniejsi od tych Azjatów na meczach Barcy.
0
Jak to nie wiadomo jaki kolor koszulek? Na zdjęciu przecież widać, że czarno-białe
0
I Adriano i Busquets!
7
Nie rozumiem za bardzo o co chodzi? Należy walczyć ze świeceniem laserami po oczach piłkarzy, albo z rzucaniem butelkami, zapalniczkami czy innymi przedmiotami na murawę, ale karanie kogoś za przekleństwa, albo wyzwiska to idiotyzm...
1
Karny, nie karny, symulka czy też nie, trzeba przyznać, że Real jak i Cristiano znajdują się w bardzo dobrej formie. Mam nadzieję, ze w lutym/marcu gdzie rozgrywane będą najważniejsze mecze trochę przyhamują. Chociaż mimo to Barca tez wraca do swojej optymalnej formy, Suarez się w końcu przełamie, a Messi z meczu na mecz coraz bardziej zachwyca.
0
A może w drugą stronę? Real gra bardzo dobry mecz ogrywa Celtę, a "kibice" Barcy płaczą, że Cristiano wymusił karnego nie zauważając, że i tak biali by spokojnie ten mecz wygrali? zajmijmy się Naszą drużyną, a nie marnymi próbami ośmieszania przeciwników.
0
Tak, ale pamiętaj że mamy szkółkę na wysokim poziomie. Bramkarze Barcy B graja bardzo dobrze i w razie kontuzji Bravo/Stegena można by było na ławkę kogos z nich powolać.
0
Zgadzam się w 100%. Trzeba było kogoś kupic w miejsce Alvesa, ale konieczne było jego wypożyczenie.
po 1 nie blokowałby rozwoju Montoi (więcej minut dla Hiszpana), a tak ani jeden ani drugi nie dostaną wystarczająco czasu
po 2 regularne występy w Lidze Hiszpańskiej, gdzie ja bym go najchętniej wypożyczył sprawiłyby, że się ogra i nauczyłby się gry w Europie
po 3 trzymanie 3 graczy z jednej pozycji w jednej drużynie, zawsze blokuje rozwój jednego z nich. Tak jak teraz jest w przypadku Montoi i Douglasa, ale również w przypadku Masipa.
0
No cóż... Wszystkich utalentowanych zawodników nie zgarniemy.