0

Ktoś z nich na pewno dostanie żółtko .

0

Simeone: ''To będzie starcie z najlepszą Barceloną w ostatnim czasie. Poprawili się zdecydowanie w momencie, kiedy tracą piłkę. Ich pressing jest znakomity. Szybka reakcja pozwala im utrudnić rywalowi pole manewru. Czeka nas zacięte spotkanie, w którym każda minuta będzie istotna dla całego dwumeczu.'' Simeone wreszcie docenił rywala .

0

Mam nadzieje że Lucho zrobi jakiś eksperyment , żeby zaskoczyć Atletico .

38

Ja bym zaryzykował i na Atletico wystawił Rafinhe do pary właśnie z Ivanem , bo Iniesta jest kompletnie bez formy .

0

Tak a szczególnie Medrana ,Illarry i Khediry :)

0

Dajecie 15 mln euro i jest wasz .

0

A już myślałem że nie będzie autobusu , no cóż musimy szybko strzelić gola najlepiej w pierwszych 15 min ,bo będzie nie ciekawie .

2

Manita mile widziana , ale tylko nie 4-5 .

2

Oby Abidal miał rację z tym że to będzie nasz rok .

0

Nawet genialna Barca z Ery Pepa nie potrafiła tam wygrać .

0

Już wiecie kto będzie komentował Barcę i Atletico ? byle nie Szpakowski .

0

Xavi z Eibar zdobył gola .

0

Oraz Iniestę i jego magiczne podanie do tyłu .

0

Czyli będzie taka wymówka jak tam zremisujemy lub przegramy , Real jakoś bez problemu wygrał 2-8 my też powinniśmy sobie z nimi łatwo poradzić .

25

Zgadzam się z Menottim ma rację że Messi gra dużo bardziej zespołowo od CR7 ,który tylko czeka w polu karnym na podanie co pokazał dwu mecz z Atleti , jak Real gra słabo to CR gra słabo .

0

Sport trochę przesadza Real się wcale nie rozpada to że przegrali dwu mecz z Atletico to jeszcze o niczym nie świadczy .

0

W tym pełno młodych takich jak Adama ,Munri , Sandro , Rafinha i Sergi Roberto , dobrze że młodzi dostają dużo szans .

0

A Roberto to chyba mecz życia zagrał .

0

Jak to fajnie że na naszej stronce nie ma Hala Dzieci .

0

My jesteśmy w stanie pokonać Atletico , Real ma większe problemy ostatnio nie mogą ich pokonać .

0

A co się z nim stało ?

0

Masz .

0

Nasze trio jest prawie tak dobre jak dawne MVP , a może być nawet lepsze .

4

"Nie ma już marginesu błędów ".

0

Już wiadomo co Ronaldo chciał pokazać tym okrzykiem ?

1

Karny jest tak samo liczony jak gol z 40 metrów , Ronaldo w tym roku zasłużył ,ale za rok wygra ją ktoś z naszych 3 cracków w ataku ,mam taką nadzieje .

0

0

David Luiz ciekawe za co ? Prędzej Godin , lub Boateng.

0

Jakby Messi wyszedł w pierwszym składzie z RSSS to Ronaldo by wyszedł w pierwszym składzie z Atletico . Tak samo było jak Enrique zdjął Messiego z boiska , wtedy Ancelotti zdjął Ronaldo .

0

Nie przesadzaj Bartłomiej ,nikogo nie posłał do obozu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?