Zobaczymy czy będziesz słowna i czy wstawisz swoje zdj, już jedna dziewczynka miała przefarbować włosy na fioletowo i oszukała dużo użytkowników w tym mnie.
Ja dostałem bana po 15 sekundach za wklejenie zabawnego komentarza trola z Realmadrid.pl, prowokatorzy dostawali bana po 2 godzinach i napisali z 20 komentarzy.
"Mourinho: Hazard był ponad Cristiano." Haha, no to El Fujarek pewnie usunie ze swojego tła Mou na Asku, a tak na prawdę to pewnie eksperci na Realmadrid.pl zaczną porównywać statystyki Ronaldo do Hazarda, tak ogólnie nie ma co porównywać jak Ronaldo strzela bramki za trzech i spija śmietankę po geniuszach kolegów.
Pamiętam jak oglądałem ten mecz Inter-Real na Youtube i widzę komentarz jakiegoś kibica Realu "Inter-Barca 3-1" i sobie zdałem sprawę że oni nie są normalni, jaki był Inter w 2010, a jaki jest teraz.
Dokopmy tym draniom za to że nas pozbawili obrony LM w 2012, pamiętam jaki byłem smutny, nieważne że to jest mecz towarzyski każde zwycięstwo nad ekipami Mou zawsze cieszy.
Za dużo hajsu dali za tą Ekstraklapę, niby największa oglądalność ma, a dla mnie to jest największe dziadostwo jakie jest w NC+, grają tam same drewna bez techniki i ogólnie grają strasznie toporną piłkę, już wolę Ligę Rosyjską.
Redakcjo właśnie zacząłem przeglądać nasz terminarz na sezon 2015 2016 i natchnąłem się na błąd, to wygląda jakbyśmy 13 września grali 2 mecze z Atletico o tej samej godzinie, możecie to poprawić? :)
3. kolejka Liga BBVA Niedziela, 13 września 00:00
Atlético Madryt - : - FC Barcelona
3. kolejka Liga BBVA Niedziela, 13 września 00:00
Atlético Madryt - : - FC Barcelona
0
Komentarz usunięty
1
Leci ban :)
1
Sewerynku nie masz honoru, widziałem tą dyskusję na żywo, więc się nie wywiniesz.
0
Jeśli Andresito będzie miał znowu taki fatalny sezon to jego Arda wygryzie.
0
Zobaczymy czy będziesz słowna i czy wstawisz swoje zdj, już jedna dziewczynka miała przefarbować włosy na fioletowo i oszukała dużo użytkowników w tym mnie.
1
Ja dostałem bana po 15 sekundach za wklejenie zabawnego komentarza trola z Realmadrid.pl, prowokatorzy dostawali bana po 2 godzinach i napisali z 20 komentarzy.
1
"Mourinho: Hazard był ponad Cristiano." Haha, no to El Fujarek pewnie usunie ze swojego tła Mou na Asku, a tak na prawdę to pewnie eksperci na Realmadrid.pl zaczną porównywać statystyki Ronaldo do Hazarda, tak ogólnie nie ma co porównywać jak Ronaldo strzela bramki za trzech i spija śmietankę po geniuszach kolegów.
0
Pamiętam jak oglądałem ten mecz Inter-Real na Youtube i widzę komentarz jakiegoś kibica Realu "Inter-Barca 3-1" i sobie zdałem sprawę że oni nie są normalni, jaki był Inter w 2010, a jaki jest teraz.
0
http://sport.interia.pl/primera-division/news-marc-andre-ter-stegen-chce-grac-w-kazdym-meczu,nId,1859559 Mam tylko takie.
3
Jemu chyba chodziło o tą radość po strzeleniu gola Chelsea i wybrał to zdj :d
8
Dokopmy tym draniom za to że nas pozbawili obrony LM w 2012, pamiętam jaki byłem smutny, nieważne że to jest mecz towarzyski każde zwycięstwo nad ekipami Mou zawsze cieszy.
0
Nie będę tracił czasu na dyskusję z 10 letnim napinaczem, wybacz.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
25
Para Piquenbauer i Verminator będzie nie do zdarcia w tym sezonie tak coś czuję.
0
Hahhahaha dopiero teraz sobie o tym przypomnieli?
2
Za dużo hajsu dali za tą Ekstraklapę, niby największa oglądalność ma, a dla mnie to jest największe dziadostwo jakie jest w NC+, grają tam same drewna bez techniki i ogólnie grają strasznie toporną piłkę, już wolę Ligę Rosyjską.
2
Nie potrafię sobie wyobrazić GD bez tego ryku Wolskiego, po strzeleniu gola przez Barcelonę.
0
0
A nawet chyba to jest jedna osoba, bo to nie jest przypadek żeby się tu pojawili w tym samym czasie i rozdawali polecenia.
24
Ten jeden Miki Messi to mistrz trolingu, a drugi to LOL LOL kolekcjoner poleceń, Pax i Korbel wydają się normalni i chyba są.
1
Słuchajcie wiadomo już do kogo należy La Liga? Bo mnie nie było przez parę godzin na internecie i nwm.
1
Może nie mają już bana.
0
Gorszych strojów to Real jeszcze nie miał, jak nie piżamy w których wystarczy się spocić i wszystko widać, tak i domówki.
9
Ten Czeryszew jest cholernie ambitny widać że mu wypożyczenie dobrze zrobiło, Real ma świetnego skrzydłowego.
0
Ja od 2007, czyli praktycznie końcówka ery Ronniego.
1
Redakcjo właśnie zacząłem przeglądać nasz terminarz na sezon 2015 2016 i natchnąłem się na błąd, to wygląda jakbyśmy 13 września grali 2 mecze z Atletico o tej samej godzinie, możecie to poprawić? :)
3. kolejka Liga BBVA Niedziela, 13 września 00:00
Atlético Madryt - : - FC Barcelona
3. kolejka Liga BBVA Niedziela, 13 września 00:00
Atlético Madryt - : - FC Barcelona
0
Nie wiadomo, mam nadzieję że Canal Plus.
0
TVP straciło prawa do Pucharu Króla, trzeba będzie szukać transmisji w internecie z zagranicznym komentarzem.
0
TVP nie stać na zatrzymanie Ligi Mistrzów na środy oraz na Puchar Króla, to na ligę Hiszpańską miało by ich stać?