0

Komentarz usunięty

1

Leci ban :)

1

Sewerynku nie masz honoru, widziałem tą dyskusję na żywo, więc się nie wywiniesz.

0

Jeśli Andresito będzie miał znowu taki fatalny sezon to jego Arda wygryzie.

0

Zobaczymy czy będziesz słowna i czy wstawisz swoje zdj, już jedna dziewczynka miała przefarbować włosy na fioletowo i oszukała dużo użytkowników w tym mnie.

1

Ja dostałem bana po 15 sekundach za wklejenie zabawnego komentarza trola z Realmadrid.pl, prowokatorzy dostawali bana po 2 godzinach i napisali z 20 komentarzy.

1

"Mourinho: Hazard był ponad Cristiano." Haha, no to El Fujarek pewnie usunie ze swojego tła Mou na Asku, a tak na prawdę to pewnie eksperci na Realmadrid.pl zaczną porównywać statystyki Ronaldo do Hazarda, tak ogólnie nie ma co porównywać jak Ronaldo strzela bramki za trzech i spija śmietankę po geniuszach kolegów.

0

Pamiętam jak oglądałem ten mecz Inter-Real na Youtube i widzę komentarz jakiegoś kibica Realu "Inter-Barca 3-1" i sobie zdałem sprawę że oni nie są normalni, jaki był Inter w 2010, a jaki jest teraz.

3

Jemu chyba chodziło o tą radość po strzeleniu gola Chelsea i wybrał to zdj :d

8

Dokopmy tym draniom za to że nas pozbawili obrony LM w 2012, pamiętam jaki byłem smutny, nieważne że to jest mecz towarzyski każde zwycięstwo nad ekipami Mou zawsze cieszy.

0

Nie będę tracił czasu na dyskusję z 10 letnim napinaczem, wybacz.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

25

Para Piquenbauer i Verminator będzie nie do zdarcia w tym sezonie tak coś czuję.

0

Hahhahaha dopiero teraz sobie o tym przypomnieli?

2

Za dużo hajsu dali za tą Ekstraklapę, niby największa oglądalność ma, a dla mnie to jest największe dziadostwo jakie jest w NC+, grają tam same drewna bez techniki i ogólnie grają strasznie toporną piłkę, już wolę Ligę Rosyjską.

2

Nie potrafię sobie wyobrazić GD bez tego ryku Wolskiego, po strzeleniu gola przez Barcelonę.

0

0

A nawet chyba to jest jedna osoba, bo to nie jest przypadek żeby się tu pojawili w tym samym czasie i rozdawali polecenia.

24

Ten jeden Miki Messi to mistrz trolingu, a drugi to LOL LOL kolekcjoner poleceń, Pax i Korbel wydają się normalni i chyba są.

1

Słuchajcie wiadomo już do kogo należy La Liga? Bo mnie nie było przez parę godzin na internecie i nwm.

1

Może nie mają już bana.

0

Gorszych strojów to Real jeszcze nie miał, jak nie piżamy w których wystarczy się spocić i wszystko widać, tak i domówki.

9

Ten Czeryszew jest cholernie ambitny widać że mu wypożyczenie dobrze zrobiło, Real ma świetnego skrzydłowego.

0

Ja od 2007, czyli praktycznie końcówka ery Ronniego.

1

Redakcjo właśnie zacząłem przeglądać nasz terminarz na sezon 2015 2016 i natchnąłem się na błąd, to wygląda jakbyśmy 13 września grali 2 mecze z Atletico o tej samej godzinie, możecie to poprawić? :)
3. kolejka Liga BBVA Niedziela, 13 września 00:00
Atlético Madryt - : - FC Barcelona
3. kolejka Liga BBVA Niedziela, 13 września 00:00
Atlético Madryt - : - FC Barcelona

0

Nie wiadomo, mam nadzieję że Canal Plus.

0

TVP straciło prawa do Pucharu Króla, trzeba będzie szukać transmisji w internecie z zagranicznym komentarzem.

0

TVP nie stać na zatrzymanie Ligi Mistrzów na środy oraz na Puchar Króla, to na ligę Hiszpańską miało by ich stać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?