damian726
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lublin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu Drogba? :D
2
Odnoszę wrażenie, że niektórzy komentują tak jakby od wczoraj zaczęli interesować się piłką nożną...
0
Co to za wkur**jący dźwięk :v ??!
0
Nie chce tu rzucać stronkami od piratów, ale wierzę, że jak wpiszesz sobie Best torrent sites to google ci pomoże ;)
1
Yaaarrr!
https://i.pinimg.com/736x/f0/55/26/f055266958589df8ba401d8c0b4e566c--pirate-ships-an-eye.jpg
0
W tamtym sezonie łudziłem się, że tak sennie grają, bo rywal słaby to i po co się napinać. Zwykle ta metoda działa, ale jak później w LM grają tą samą senną piłkę przeciwko już nie byle pionkom to krew zalewa. Oby z Valverde tak to nie wyglądało :/
1
Nierówno. W pierwszej połowie typowe klepanie bez pomysłu. Na kolejne 45 wyszliśmy dużo bardziej zmotywowani: piłka szybko chodziła, był efektywny wysoki pressing i w końcu okazję podbramkowe. Najważniejsze jest, że przynajmniej według mnie, Suarez zaczyna powoli grać na dobrym poziomie. Dobre zmiany Valverde w drugiej połowie też należy odnotować.
1
Niezłych proroków tutaj mamy :D
11
Kurczę wstyd mi teraz, że się śmiałem z jego transferu...
0
Wiara czyni cuda :D
0
Można nie lubić Deulofeu za to, że zamyka oczy i biegnie przed siebie ale chociaż nie boi się stracić piłki i robi niezłe zamieszanie z przodu. Według mnie lepiej tak niż być niewidocznym cały mecz i tylko klepać do tyłu...
0
Zawsze się modlę, żeby tak mi piłka siadla na woleja. Szkoda, że zwykle kończy się wysłaniem jej na misję kosmiczną ( Podobnie chyba ma Cristiano xD).
0
Trzymam kciuki ;)
1
Semedo to jest kocur :D
0
Podoba mi się Semedo. Widać, że czuję grę :)
1
Głupszego podejścia do naszego prowadzenia chyba mieć nie można :V
40
Myślę, że wiem czemu Neymar odszedł do P$G. Pewnie wszyscy pamiętają karnego Messiego, którego ostatecznie miał zamienić na bramkę Neymar, ale Suarez dopadł do piłki pierwszy. Pewnie to przelało czarę goryczy :p
0
Tu nie chodzi o minusy, bo porażka przed sezonem to tak naprawdę pozytyw. Lepiej teraz dostać niż później w sezonie w meczach, które naprawdę się liczą. Chodzi bardziej o to, że potwierdziły się nasze obawy, że ta drużyna jest wciąż w trakcie budowy, a zawodnicy, którzy wcześniej zawodzili zawodzą dalej. Jesteśmy sfrustrowani tym, że Barca nie sprzedaje zawodników, którzy się wciąż nie sprawdzają. Dodatkowo kupuje zawodnika, który no jak ktoś obejrzał mecz w wykonaniu Paulinho to widział , że no on jest trochę drewnem xD. Zawodnikiem nie jest złym ale według mnie są bardzo małe szanse, że ze swoją techniką jest w stanie grać tutaj.
0
Daj nam się wyżyć. Przegraliśmy 2 klasyki w ciągu paru dni. To chyba oczywiste, że nie będziemy skakać tutaj z radości i rozpisywać się o zaletach naszej gry xD
0
Czy tylko ja mam wrażenie, że pomysł na grę jest, ale mamy takie dziury na niektórych pozycjach, że to padaka. Niestety trzeba się pogodzić, że część zawodników miała cały sezon żeby zatrybic, a tego nie zrobiło. I taki zawodnik się męczy, bo mu nie idzie i zespół na tym traci. Skoro my to widzimy to i kurna sztab i trenerzy tym bardziej. Wyautowac zbędne części i zrobić miejsce na nowe. Tak działa biznes, a chyba każdy się zgodzi, że tym jest przede wszystkim football...
1
Niestety w porównaniu do nas to jest poukładana drużyna. W tej chwili chyba najlepsza w ogóle.
1
Cieszmy się wszyscy i radujmy, długo oczekiwany zbawca naszej pomocy. Wincyj transferów w tym okienku nam nie czeba.
7
Wynik według mnie zdecydowanie przesadzony. Nie wyciagajcie pochopnie wniosków bo nasza gra nie wyglądała tak źle. Mecz troche zwariował w drugiej połowie a to sprzyja kontrom, w których po prostu Real jest najlepszy. Brakuje nam jakiejś świeżej krwi w pomocy ( na “szczęście“ będzie Paulinho hehe) i zdecydowanie 3 napastnika. Jeszcze nie koniec okienka może się uda załatać te braki.
0
Co tu się....
0
Pierwsza za ściągnięcie koszulki przy słynnej Cieszynce, a druga za machanie rączkami w polu karnym
1
Warto było stracić bramkę
0
Znajdź w internecie chodź jeden filmik, w którym widać jego wszystkie kontakty z piłką w meczu i jeśli choć jeden taki występ przekona Cię, że się co do niego mylimy to proszę pokaż nam.
0
Może będzie tak jak z Andre Gomes'em, będą tłumaczyć, że na treningach to on robi cuda tylko jakoś stresik bądź biegunka go łapie przed każdym meczem i nie jest w stanie pokazać swojego gigantycznego potencjału. Ale spokojnie Cules zobaczycie jeszcze odpali i będzie z niego drugi Messi XD (hehueuhe)
0
Masz w sumie rację, tak sobie kojarzyłem, że PSG nie chciało sprzedać Verrattiego za mniej niż 100 mln, a teraz doczytałem, że nawet oczekiwali 150.
0
Zabawne, że jeszcze kilka tygodni temu Barca nie chciała dać 100 milionów za Verrattiego bo za drogo, a teraz jesteśmy bez Neymara i z 222 milionami, które jak tak dalej pójdzie wydamy na 1,5 zawodnika, bo wszyscy nam zawyzaja ceny xD