czytelnik
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Jeśli spojrzeć na aktualny sezon w bezpośrednich starciach lepsze wyniki uzyskali Niemcy: w sześciu spotkaniach w ramach Ligi Mistrzów trzykrotnie wygrali z Hiszpanami i również trzykrotnie zremisowali" W Lidze Europy tez Bundesliga gora.
Rywalizacja niemiecko-hiszpanska w tym sezonie europejskich pucharow:
Bayern - Valencia 2:1 i 1:1, Bayern w tabeli przed Valencia
BVB - Real 2:1 i 2:2, BVB w tabeli przed Realem
Hannover 96 - Levante 2:1,2:2, H96 w tabelio przed Levante
BVB - Malaga, 0:0, 3:2, awans BVB
Stan rywalizacji 4:0 dla Bundesligi. 4 do 0 to jest nokaut, wyrazna przewaga Bundesligi. W tym sezonie europejskich pucharow bylo 8 spotkan niemiecko - hiszpanskich, 4 razy wygraly druzyny niemieckie, 4 razy byl remis i ani jednej wygranej zespolu hiszpanskiego!
0
Zamiast ogladac Legie polecam hitowe spotkanie Bundesligi Schalke - Bayer. Transmisja od 18.30 na Eurosporcie 2
0
Oczywiscie ze chodzi o Garrinche.
0
@WaFen
Nie okreslilem, naucz sie czytac ze zrozumieniem. Ucza tego w podstawowce
0
Ani Maradona ani Pele nie sa uwazni przez wiekszosci ekspertow pilkarskich za najlepszego dryblera w dziejach pilki noznej
0
barca-fan
Drybling i technika to nie sa pojecia tozsame. Drybling to jeden z elementow szeroko rozumianego wyszkolenia technicznego. Technika to pojecie znacznie szersze anlize drybling
0
Ten pilkarz jest bardzo slawny. Jest umieszczany w wiekszosci 11 wszechczasow
0
Nikt nie wie, bo nie od dzis wiadomo ze na tej stronie udzielaja sie glownie mlodzi kibice ktorzy czesto bardzo krotko interesuja sie pilka nozna a jeszcze krocej kibicuja Barcelonie
0
barca-fan
Jesli nie wiesz o kogo chodzi tzn ze slabo znasz sie na pilce.
0
Nie chodzi mi ani o Robinho ani tez Rivaldo. Pilkarz ktory uchodzi za najlepszego dryblera w dziejach pilki noznej potrafil okiwac wszystkich pilkarzy druzyny przeciwnej lacznie z bramkarzem czyli 11 pilkarzy i strzelic gola
0
Chyba nie musze pisac takich oczywistosci. To tak jakbym musial pisac kto jest obecnym triumfatorem LM. Jesli ktos cokolwiek inteteresuje sie pilka nozna to doskonale zna odpowiedz na obydwa pytania
0
R10 z cala pewnoscia nie byl najlepszym dryblerem w historii, 1 miejsce bezaplecyjnie nalezy do kogo innego
0
Nie tylko wg mnie ale wg wiekszosci fachowcow pilkarskich na swiecie R10 to drugi najlepszy technik na swiecie w dziejach futbolu. Chyba nie musze pisac kto dzierzy miejsce lidera
0
Ronaldinho to drugi najlepszy technik w historii pilki noznej
0
Daniel
Bayern mial juz kryzys, nie tak dawno. Ale ze jest mega dobry to nawet niektorzy nie zauwazyli tego kryzysu
0
@hasz29
Tobie sie tez przyda powrot do podstawowki skoro zadajesz takie pytanie
0
Jarekm
Nie napisalem ze Norymberga jest ogolnie lepsza od Barcelony. Naucz sie czytac ze zrozumieniem, ucza tego w szkole podstawowej
0
Shaqiri, 4 do zera
0
Jarekm,
Z moich komentarzy nic takiego nie wynika. Widac ze wyciaganie wnioskow to jest twoja najmocniejsza strona
0
Borussia po awansie do polfinalu LM otrzyma pokazna kase i nie bedzie musiala sie oslabiac, tym bardziej ze dodatkowo dojdzie kasa za prawdopodobny transfer Lewego na ktorym latem moga zarobic ostatni raz
0
LukaszNidzica
Nie jestem kibicem Realu. Myslenie nie jest twoja najmocniejsza strona
0
@Lukasz Nidzica
Nie przesadzaj. Norymberga nie jest tak uzalezniona od 1 zawodnika jak Barcelona
0
@Lukasz Nidzica
Nie przesadzajmy. Norymberga ma lepsza obrone
0
Chce pokazac sile? Gdyby chcial to graliby 1 skladem
0
Gundogan to bardzo dobry i perspektywiczny pilkarz, ale nie powinien przechodzic do ligi hiszpanskiej, bylby to dla niego krok wstecz
0
Bayern juz prowadzi, 5 minuta a Bayern mial juz 3 okazje do gola. Bayern stwarza sobie okazje a nie jak Barcelony wymienia podania
0
@Justine
Miedzy na pewno wygramy a przegramy jest bardzo szeroki wachlarz mozliwosci. Zebyscie sie nie zdziwli. Taka gra jak z Milanem w rewanzu na Bayern moze nie wystarczyc
0
Nie wiem skad przekonanie kibicow Barcelony ze jesli Barca zagra tak jak z Milanem w rewanzu w Milanem to wyeliminuje. Gdybyscie wiedzieli jak gra Bayern w tym sezonie, ogladali regularnie mecze Gwiazdy Poludnia to nie zwywilibyscie takiego przekonania.
0
nowy19pl
Jesli dla Ciebie licza sie tylko bezpostrednie pojedynki to rywalizacja niemiecko-hiszpanska w tym sezonie pokazuje dobitnie ktora liga jest lepsza
0
@Hasz29
Nie tylko Bonka gra Barcelony przyprawia o sennnosc. Jest wielu kibicow ktorym gra Barcelony polegajaca na wolnym roxzgrywaniu pilki, wymienianiu tysiaca podan sie zwyczajnie w swiecie nie podoba i ich nudzi. Np w Chinach mecze Barcelony lecace poznym wieczorem sa zalecane przez lekarzy jako swietne lekarstwo na bezsennosc