clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@norbi77 piękne zakończenie, ale to po napisach końcowych tak poryło mi głowę. Klamka zapadła, będę wbijać platynę ^^
4
@Kgorecki2500 jak pisałam ten komentarz to leciały napisy końcowe, a scena po napisach... Ciary :D jak tylko pojawi się data premiery na PS5 biorę w ciemno!
13
Skończyłam właśnie fabułę Horizon Zero Dawn, gry 2 lata temu przeze mnie skreślonej. Teraz dali za darmo, to do Niej wróciłam. Gra ma swoje minusy, początek jest nudnawy ale od połowy robi się taki ogień... Całe wyjaśnienie skąd wzięły się maszyny, ostatnie walki i zakończenie... No kurczę wzruszyłam się. Czekam i na premierę biorę drugą część na pewno, a teraz biorę się za dodatek. :D
14
30 sekund do końca, ostatnia nadzieja żeby podejść pod bramkę Atleti, Dembele kiwa się z dwoma i traci piłkę. :D
1
Dobra, Atleti strzelajcie.
74
Jak na 12 punktów z Realem i Atleti zdobywamy 1 punkt, to czego my się spodziewamy w sumie...
5
Suarez to tez jest paralityk jednak :D xD
10
Dembele zrobił więcej niż cała drużyna w 1 połowie.
1
Araujo profesor. Nie mówcie że nie.
0
Roberto wahadłowy. XDDDD czego ja dożyłam.
0
Sergi Roberto. Kabaret. :D
1
Niech wpuści tego Bombele co mu szkodzi, ja pie...
0
30 cm... ;( Dawać panowie!
1
Przynajmniej coś ruszyło w 2 połowie.
0
Dawaj Dembele. Odcina mu mózg ale potrafi szarpnąć i zrobić coś z niczego...
29
Z racji tego, że Barca płaci Luisowi połowę pensji, mógł założyć naszą koszulkę na drugą połowę. Byłoby sprawiedliwie. :D
2
Lenglet zaczyna show :D
4
Pamiętam ten mecz z Atleti, gdzie Suarez Messi i Neymar biegli razem trzymając się, tworząc jedną z najbardziej pamiętanych cieszynek MSN. Teraz jeden gra u przeciwnika, drugi kisi się u szejka a Messi kopię się po głowie bo nie ma z kim grać...
0
@mekston ale chodzi o piłkarzy i te ich imprezkę.
22
Chyba u Messiego na chacie starej kiełbasy się nażarli.
1
Niech oni grają w kamień papier nożyce z Realem o to mistrzostwo, bo tych popisów czołówki to się oglądać nie da :D
0
I znów byśmy stracili bramkę przez gapiostwo. XD
3
Niech ktoś im powie, że nie mamy 10 punktów przewagi przed tym meczem :D bo grają na 30%
0
Tyle sytuacji pod bramką Atleti, że zapomniałam że Oblak tam broni xD
0
Niech zejdzie ten Busi ;(( jeszcze coś mu się stanie
0
@gumaz w domu, specjalnie się zamieniłam żeby nie kusić losu xD
22
Zaraz na La Rambli: Suarez Ty... Wstawaj co symulujesz. Co za frajer. Co on gra. Gdzie żółta kartka?
:D
2
@Jakchcesz nie bądź taki mądry. XD wtedy zostaje mi transmisja w necie
12
Specjalnie zamieniłam się z koleżanką w pracy, by być do 15 i mieć po południe wolne. Każde moje oglądanie w pracy kończyło się kiepsko dla Barcy. Oby to był dobry znak, po zwycięstwo!
0
@avanes pamiętam jak były plotki, że ma do Nas trafić. XD