clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Deulofeu przy Ferranie to był dopiero grajek.
0
Chłop przyszedł do Nas z City a wygląda jakby przyszedł z orlika.
0
Aha czyli spalony. XDDD
0
Dobrze, że Lewy co miał to skończył bo byśmy odpadli przez te zmiany.
0
Wpuszczenie Busiego, Alonso i Ferrana to sabotaż panie Generale ;)
0
Jeszcze Alonso na boisku. Ale wstyd xX
8
Xaviego lubię ale tych zmian nigdy nie zrozumiem.
1
Ale ten Raphinha jest rzadki.
7
Ale by sobie człowiek obejrzał taką Barcę bez Busiego.
9
Tyle było upokorzeń i budowania kadry na nowo a na boisku ciągle Alba, Busi, Roberto...
7
Fajnie, że realizatorzy pokazali tego spalonego.
2
Ta akcja Alonso Kessie to wisienka na torcie. Dwóch drewniaków. XD
0
Siedzę i się śmieje przed telewizorem. Co za dzbany xD
3
Ale kopanina xD
0
Oni nie potrafią przyjąć piłki. :|
0
My naprawdę nie możemy mieć podstawowej 11-stki i dobrych paru zmienników? Każdy wie za kogo wchodzi itd, a tutaj jeden wielki chaos, co chwilę gramy kimś innym. Jak oni mają być potem zgrani.
0
Czasami patrzę na te zmiany Xaviego i mam wrażenie, że on sobie losuje kogo wpuści.
1
Alonso... Xavi chyba nie chce wygrać tego meczu. XD
31
Gówniara z paletkom... XD Iga rozwaliła
0
Mam flashbacki z Barcy Koemana :)
0
@Ptasior jeśli chodzi o wydarzenia boiskowe nie, ale nasza gra jest nudna. Zero pressingu, w zasadzie ciężko powiedzieć co my właściwie gramy.
@Kinginiesta jw
9
I jakbym teraz miała zarazić kogoś miłością do Barcy, to chyba łatwiej skoczyć z mostu. Nuda, nuda, nuda.
0
Jeszcze brakowało by Madryciak sprokurował teraz karnego.
3
Niech już oni odpadną. :)
7
Chyba nigdy nie miałam takiej niechęci do żadnego piłkarza Barcy jak do Dembele. No nie mogę na Niego patrzeć. Nawet Alba mnie tak nie irytuje :|
1
@JimMorrisonFCB czuje się na 10 mniej niż mam więc. :D jest git.
@patrix211 13 pechowa więc uważaj, żebyś bana nie wyłapał :D i to perma
@jeyx77x to Ty jeśli chodzi o staż na tym koncie to sraluch jesteś.
4
@Jakchcesz upiekę torta specjalnie dla wszystkich ^^
2
@JimMorrisonFCB ząb czasu już mnie trochę nadgryzł :/ ale cały czas 2 z przodu więc nie narzekam.
5
Za dwa miesiące będzie 10 lat jak mam tu konto. Ale ten czas leci, a ile człowiek tu siedział bez konta to cholera wie. :D
0
@barteggg08 praktycznie nie ma możliwości podać po ziemi żeby nie trafiła piłka do obrońcy, albo podanie za plecy obrońców to skrzydłowi którzy mają 94 tempa nie mogą prześcignąć obrońców. :D