1

Deulofeu przy Ferranie to był dopiero grajek.

0

Chłop przyszedł do Nas z City a wygląda jakby przyszedł z orlika.

0

Aha czyli spalony. XDDD

0

Dobrze, że Lewy co miał to skończył bo byśmy odpadli przez te zmiany.

0

Wpuszczenie Busiego, Alonso i Ferrana to sabotaż panie Generale ;)

0

Jeszcze Alonso na boisku. Ale wstyd xX

8

Xaviego lubię ale tych zmian nigdy nie zrozumiem.

1

Ale ten Raphinha jest rzadki.

7

Ale by sobie człowiek obejrzał taką Barcę bez Busiego.

9

Tyle było upokorzeń i budowania kadry na nowo a na boisku ciągle Alba, Busi, Roberto...

7

Fajnie, że realizatorzy pokazali tego spalonego.

2

Ta akcja Alonso Kessie to wisienka na torcie. Dwóch drewniaków. XD

0

Siedzę i się śmieje przed telewizorem. Co za dzbany xD

3

Ale kopanina xD

0

Oni nie potrafią przyjąć piłki. :|

0

My naprawdę nie możemy mieć podstawowej 11-stki i dobrych paru zmienników? Każdy wie za kogo wchodzi itd, a tutaj jeden wielki chaos, co chwilę gramy kimś innym. Jak oni mają być potem zgrani.

0

Czasami patrzę na te zmiany Xaviego i mam wrażenie, że on sobie losuje kogo wpuści.

1

Alonso... Xavi chyba nie chce wygrać tego meczu. XD

31

Gówniara z paletkom... XD Iga rozwaliła

0

Mam flashbacki z Barcy Koemana :)

0

@Ptasior jeśli chodzi o wydarzenia boiskowe nie, ale nasza gra jest nudna. Zero pressingu, w zasadzie ciężko powiedzieć co my właściwie gramy.
@Kinginiesta jw

9

I jakbym teraz miała zarazić kogoś miłością do Barcy, to chyba łatwiej skoczyć z mostu. Nuda, nuda, nuda.

0

Jeszcze brakowało by Madryciak sprokurował teraz karnego.

3

Niech już oni odpadną. :)

7

Chyba nigdy nie miałam takiej niechęci do żadnego piłkarza Barcy jak do Dembele. No nie mogę na Niego patrzeć. Nawet Alba mnie tak nie irytuje :|

1

@JimMorrisonFCB czuje się na 10 mniej niż mam więc. :D jest git.
@patrix211 13 pechowa więc uważaj, żebyś bana nie wyłapał :D i to perma
@jeyx77x to Ty jeśli chodzi o staż na tym koncie to sraluch jesteś.

4

@Jakchcesz upiekę torta specjalnie dla wszystkich ^^

2

@JimMorrisonFCB ząb czasu już mnie trochę nadgryzł :/ ale cały czas 2 z przodu więc nie narzekam.

5

Za dwa miesiące będzie 10 lat jak mam tu konto. Ale ten czas leci, a ile człowiek tu siedział bez konta to cholera wie. :D

0

@barteggg08 praktycznie nie ma możliwości podać po ziemi żeby nie trafiła piłka do obrońcy, albo podanie za plecy obrońców to skrzydłowi którzy mają 94 tempa nie mogą prześcignąć obrońców. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?