clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LionelM95 wydaje mi się, że nie.
1
@szkudi7 bardziej się opłaca kupić na rok to po 1, a po 2 opłaca się kupić jak w te gry nie grałeś bo katalog jest naprawdę obszerny. Sprawdź sobie jakie są tam gry i będziesz wiedział :)
0
@NeroTFP1 oj tak, kreacja chłopca i jego ojca to coś niesamowitego
7
Niesamowity jest ten serial na Netflixie ,,Dojrzewanie" o 13-latku, który jest podejrzewany o zamordowanie koleżanki. Każdy odcinek serialu jest kręcony bez cięcia. Bardzo przyjemnie się to ogląda jak akcja przechodzi płynnie :D
1
@Kapitan hawk otóż to :)
4
@Kapitan hawk całe szczęście, że tylko siebie idiota zabił a nie kogoś niewinnego. Selekcja naturalna
1
@misterio po prostu coś się wyczerpało i tyle. Do śmierci będą go trzymać? Zrobił z Atleti wielki klub ale wszystko ma swój koniec.
0
@FcPortoFan1999 Xaviego :D nie no, żartuję. Po prostu świeżą krew bo Simeone w ATM już niczym nie zaskoczy.
0
@Criss18Barca no racja ale nie wierzę że sam sygnalizował zmęczenie a jednak on był najgroźniejszy na boisku.
0
Atletico powinno pogonić Simeone i wziąć jakiegoś trenera z topu. Serio, 60 min a on zmienia Alvareza? Jak nie jest to podyktowane kontuzją to niezły strzał w stopę.
0
@Gibbon_FCB to jednak oglądałeś? A nie miałeś wyłączyć i jeszcze PK odpuścić?
1
@KamQiX e tam, w ostatnich latach my dostawaliśmy najwięcej po dupie. Sportowo i wizerunkowo aferami. :D niech teraz inni cierpią
1
Zaczął Lewandowski bramką z niczego i odkupił trochę winy. Brawo cały zespół za charakter, wierzę w Was przy każdym wyniki. Chylę czoła Hansi
2
Wstyd mi za niektórych tutaj, pochowaliście się do nor? Zawsze trzeba wierzyć, zawsze. Brawo Barcelona, VAMOS!!!
6
I co, i co niedowiarki? Niektórzy tu nie są godni by nazywać się kibicami Barcelonh
0
Raphinha musi teraz odpalić god mode, nie ma innej opcji
2
Nie widać po Atletico że mają w nogach 120 minut tak szczerze mówiąc
26
Inigo to jest taki szef, bardzo imponuje
1
Madrycioki jak widać niewazne czy białe czy w pasy, ilość przekrętów musi się zgadzać. Ha tfu
1
Za dużo czasu minęło XDDDD kurwa to Wy ślepe pety nie widzieliście tego od razu gdzie to była klarowna sytuacja. Karać piłkarzy za to, że są ślepi
3
Oby sędzia nie miał zimnej poduszki do końca życia.
2
Jak nie cofnie tej sytuacji to mnie szlag trafi
4
Autobus już postawiony XD żalosny klub
7
Dobra, szybkie picie, odpoczynek i jedziemy z Nimi w drugiej połowie. Barca to wygra, zobaczycie. Vamos
1
Atleti pozuje na taki męski zespół, co twardo gra a to są takie płaczki i cioty, że to hit
1
No i Lewandowski nie strzela, a Ci idą z akcją i bramka. Powinno być 1:0 dla Nas a jest 0:1... Dramat.
1
Lewandowski bez zmarnowanej setki w meczu nie jest sobą
2
@PatrychoO zazdroszczę. Przepiękna przygoda, każda decyzja zmienia zakończenie...
1
Ech, my o takiej atmosferze możemy pomarzyć...
0
@Comentateiro zwiększyć dostęp do mieszkań, obniżyc podatki na rzeczy dla dzieci, rozwiązań jest wiele ale na pewno nie liczyć na to, że kobiety w Polsce będą rodzić dzieci imigrantom z Afryki