18

W Sejmie IX Kadencji doszło do 9 405 głosowań.
W przypadku głosowań istotnych dla procesu legislacyjnego, spośród klubów i kół, które istnieją w Sejmie do dziś, to Konfederacja najczęściej głosowała niezgodnie z PiS (34,9 proc.).

To tyle jeśli chodzi o koalicję Konfy z PiSem. Oczywiście, wszystko może się zmienić o 180 stopni nagle ale pisanie teraz, że konfa i PiS to wejdą na pewno w koalicję to kłamstwo. Trzeba by sprawdzić teraz głosowania bo to dane z końca rządzenia PiSu ale też o to najbardziej chodzi. Kiedy trzeba było podnieść sobie pensje czy chronić zbrodniarza wojennego z Izraela to PiS/KO mówią jednym głosem. Miejcie to na uwadze. :)

4

@D10SLEO może i sposób mówienia ma dobry ale poglądy...

2

@Szmulek z tego co ja kojarzę to konfederacja często stawała przeciw PiSowi i nie głosowali z Nimi jak równi z równymi, a i KO zdarzały się wspólne głosowania z pisiorami, np jak była potrzeba ochrony pewnego ludobójcy z Izraela :)

1

@Bobo25 Hołownia to raczej taki Petru/Kukiz, Mentzen myślę, że nie wpasowuje jednak w to

20

To, że są pisory co pójdą w ogień za Nawrockim już przywykłam, że są tacy co uwielbiają Tuska i wszystkich jego psiołków też. Najbardziej boli, że są tacy którzy znów się nabiorą na Hołownie xD

3

Jakby La Rambla wybierała prezydenta to by wygrał karny dla Realu

5

Spity Aleksander Kwaśniewski miał więcej w sobie klasy niż niektórzy kandydaci na prezydenta obecnie

9

@fart to teraz niech zaskoczy jako koalicjant

0

@Aragorn33 albo powtarzać milion razy to samo :D

5

Nie no, liczę na solo Mentzena z Szymkiem

2

@wyrek wśród młodych więcej nie zyska, musi zyskiwać wśród starszych

14

Sławek idealna przemowa pod emerytów. Moim zdaniem wśród 65+ zyska :D

12

Nie zabrakło formułki Sławka xd

3

Hołownia dostał info na ucho, że na Bambie tyle osób to komentuje. Nie weźmiesz mnie pod włos

2

W koszulce Barcelony? Wypluj to

1

@JordiAlbion oczywiście, to nie my jesteśmy jego odbiorcą. :) ludzie tego nie rozumieja.

25

Stanowski wystawia setkę Sławkowi xd

6

Sławek wychodzi z założenia ,,nieważne jak mówią, ważne by mówili" :D

13

Zandberg teraz grilluje Nawrockiego, chciał się podlizać a tu strzał xd

4

Braun chciał na siebie. XD

20

I to pokazywanie pustego miejsca. Kisne xD

0

Sławek co wywołał Trzaskowskiego xD ciekawe kto odpowie

0

Coś czuję, że ten afterek po debacie u Stana to nie wyjdzie.

8

,,Kiedy jest ten moment?"

Jak ta prowadząca tam wytrzymuje by śmiechem nie wybuchnąć
XDDD

21

Hołownia, że TVP nie jest polityczna teraz. XD ale kompromitacja

18

Braun co teraz ugotował Nawrockiego xD

7

Dobrze, że Sławek powiedział, że nie jest za tym więzieniem

4

Jak szybko schował to zdjęcie xD

8

Ta prowadząca ma vibe takiej nauczycielki z dziennikiem. XD co losuje w jakiej kolejności do odpowiedzi wszyscy pójdą, do tablicy xD

1

Podgrzewane kulki i Stano wali w Hołownie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?