clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jakchcesz nawet reakcja na ciążę była zupełnie inna. Elka z gry to zupełnie inny charakter niż Elka z serialu. W grze czuć było to, że motywacją do jej życia stała się zemsta. Przecież o tym to można książkę napisać. A w serialu? Tak jak mówisz, serial jak dla nastolatek a w tle jakieś tam zombie i zabijanie. Najgorsze jest to, że Elka w 1 sezonie była raczej dobrze odwzorowana jeśli chodzi o charakter, teraz to zupełnie inna postać. Szczerze to trochę odechciało mi się to oglądać, bo ta seria całkowicie zatraciła swój sens i morał
2
@Kgorecki2500 ciekawe jaki będzie kod na czołg. :D
1
@Encore jak ten kretyn dostanie ZP to nie wierzę już w nic w footballu.
0
@insp1re Dembele nie ma takiej prasy jak Yamal o którym mówi cały świat. Do tego dobrze w drugiej części sezonu a wcześniej?
2
@BorzyKrzys dobrze, że pokazujesz te hipokryzje wszystkich stron w tej sprawie, bo tutaj niektórzy to wybiórczo tylko
1
@Deathwing112 za takie coś powinien od razu mieć obcięty łeb, publiczna egzekucja by przestrzec innych.
1
@maroon ja często oglądam takiej filmy, kiedyś na sadisticu dział hard siedziałam ciągle. XD nie zmienia to faktu, że jak zobaczyłam faceta który robi się siny bo się dusi to prawie zemdlałam ze stresu
4
@Michael24 wczoraj czy przedwczoraj pod Poznaniem facet byłej żonie gardło poderżnął jak do pracy szła. Dużo jest takich spraw, ale są mniej medialne
0
Komentarz usunięty
0
Według zeznań studentów podczas morderstwa na UW miało dojść do aktu kanibalizmu. :/ na filmie też widać jak typ ma twarz we krwi. Co za posrana akcja...
0
@gumaz widziałam ten filmik i raczej osoby bardziej wrażliwe nie powinny go oglądać. Akcja jak z horroru. :|
0
@bartekvisca nie kibicowałam PSG jak grał tam Neymar czy Messi, Luczo też lubię ale no niestety.
12
Nie wiem jak można kibicować PSG. Dla mnie jest to najbardziej znienawidzony klub zaraz po Realu. Serio nie mam pojęcia. Inter to antyfootball i nie znoszę autobusów ale nigdy nie będę kibicować tej hołocie z Paryża. Przecież jak z Nas kpili jak odszedł Neymar a potem Messi. XD zresztą, w ogóle nie mam zamiaru oglądać tego finału ale mam nadzieję, że wygrają Włosi
41
Podziwiam wszystkich którzy dziś oglądali ten mecz. Ja mam takiego piłkarskiego kaca, że dopiero obejrzę mecz z Realem.
1
@Blanco16 on wyłączył komentarze bo myśli, że hejterzy gówno wiedzą i go hejtują a on zagrał dobry mecz i ogólnie to wina wszystkich tylko nie jego. Nie spodziewałabym się po tym półgłówku jakichkolwiek wniosków
0
@MesQueUnClub_87 może się wybiorę z przyjaciółmi do lokalu, bo ogólnie nie lubię zamawianej pizzy do domu. Wolę już sama zrobić :D no chyba, że właśnie z Pizza Hut
1
@MesQueUnClub_87 bardzo lubię pepperoni i tylko w zasadzie tę pizzę zamawiam tam. Nikt tak jej nie przypieka jak Pizza Hut. :D zresztą, czasami na pyszne mają spoko zniżki -30% na dużą pepperoni. Nie jestem aż taką fanką pizzy szczerze mówiąc, żeby być zorientowaną w jakichś super pizzeriach. Co innego kebab ^^
0
@tomcias10 50 minuta a on nie biegał po boisku.
7
Chciałam sobie zamówić pickę na poprawę humoru z Pizza Hut a tam zestaw Vini Jr. XD chyba nie skorzystam.
13
I tak kocham tych chłopaków (prócz parodysty z Holandii i Urugwaju). Co się nie stanie w tym sezonie, emocji było tyle ile przez ostatnie 10 lat. Remontady, piękne bramki, piękny Rafa i Yamal. Znów jesteśmy wielcy
0
Łeb mnie boli jak na giga kacu. Ech. Trzeba teraz się pozbierać i walczymy o Ligę.
9
Jeszcze tylko przegrana liga z Realem, ZP dla Dembele i znów football obrzydzony na ileś lat
7
@panczo no to jeszcze bardziej szkoda meczu, bo zapowiada się, że następnej edycji LM nie będzie.
5
@ZwyklyKibicBarcy04 ta, to by Realowi połowę LM musieli zabrać.
7
La Bamba to jedyne bezpieczne miejsce. Na FB nawet nie wchodzę, siedzę tu bezpiecznie w komentarzach i cierpię
0
@Azi aha, czyli kopnięcie w nogę i zabranie piłki to jest po prostu kontakt a nie faul. Zapamiętam.
7
Komentarz usunięty
5
@Gaucho no ale niektórzy tu piszą, że Marciniak top zawody. Ja im wierzę XD
1
Jeszcze mnie ząb rozbolał z nerwów. Cudownie xD
0
@trolownik nie ma karnego na Yamalu bo nie w polu karnym, to czerwona bo wychodził sam na sam. Do tego faul na Martinie był i ręką w polu karnym również.