Napisz komentarz...Ale tu jest sezonowcow jeszcze nie tak dawno narzekanie na wszystkich na Martino na Messiego na Busquetsa na Adriano, Alvesa, Iniesty i jeszcze innych a dzisiaj wiekszosc traktuje ich jak bogow straszne i zalosne to jest.
Nie daj boze jesli cos zle pojdzie w Manchesterze to zaloze sie wiekszosc z was bedzie sprzedawac polowe skladu żadało zwolnienia Martino i wielkich zmian i transferow.
Czy najlepsza trudno ocenić każda wielka drużyna miała swój okres i trudno powiedziec czy np. ta Barca była lepsza od Milanu z przełomu lat 80 i 90 czy Realu z lat 60.
Na pewno Barca zostanie zapamiętana z dominacji w latach 2008-2012.
Zgadzam sie jeśli się nie ma wzrostu to przede wszystkim liczy sie sila pilkarza ktora wlasnie ma Puyol i troche Mascherano jakby nie bylo jakos sobie radzi na stoperze ale Alves, Alba i Busquets to piorka ktore wiekszy podmuch wiatru wywraca.
A to była jakaś rotacja ? bo według mnie w lidze grają jedni i ci sami piłkarze zresztą w ostatnim meczu w pucharze krola tez jedynie co na mecze ze sredniakami Getafe i Levante widziałem rotacje.
Bilbao ostatnio jak za Bielsy dwa lata temu w sumie to Valverde odwalil kawal dobrej roboty wedlug mnie obecnie po Simeone jest najlepszym trenerem w PD.
Ja sie ciesze ze Atletico liderem moze to dziwne ale zycze im mistrzostwa przydałby sie jakis nowy powazny konkurent a takie mistrzostwo moglo by sprawic ze na lata byli w europejkim topie inaczej moga podzielic los takiej Borussi.
0
Remis lub minimalne zwyciestwo City.
0
Obstawia realistycznie i ja tez stawiam na remis i nawet bardzo bym sie z niego ucieszyl.
0
Hehe przynajmniej wiadomo ze nikt go nie przekupi :)
0
Napisz komentarz...Ale tu jest sezonowcow jeszcze nie tak dawno narzekanie na wszystkich na Martino na Messiego na Busquetsa na Adriano, Alvesa, Iniesty i jeszcze innych a dzisiaj wiekszosc traktuje ich jak bogow straszne i zalosne to jest.
Nie daj boze jesli cos zle pojdzie w Manchesterze to zaloze sie wiekszosc z was bedzie sprzedawac polowe skladu żadało zwolnienia Martino i wielkich zmian i transferow.
0
Czy najlepsza trudno ocenić każda wielka drużyna miała swój okres i trudno powiedziec czy np. ta Barca była lepsza od Milanu z przełomu lat 80 i 90 czy Realu z lat 60.
Na pewno Barca zostanie zapamiętana z dominacji w latach 2008-2012.
0
Szkoda mi Sevilli nie zasluzyli na takie baty.
0
I teraz oczywiscie jest ubostwianie Messiego co za paranojucy.
0
Ach jak trzeba nie raz strzelic to nie strzela a jak teraz powinien podac to tego nie zrobił ech :/
0
To sa kibice
0
Srebra dla Kota i brazu dla Ziobry :D
0
Jeeeest !!! :) w koncu sklad z ktorego sie ciesze wedlug mnie to obecnie optymalna jedenastka nie liczac Xaviego i Songa.
0
Zgadzam sie jeśli się nie ma wzrostu to przede wszystkim liczy sie sila pilkarza ktora wlasnie ma Puyol i troche Mascherano jakby nie bylo jakos sobie radzi na stoperze ale Alves, Alba i Busquets to piorka ktore wiekszy podmuch wiatru wywraca.
0
A to była jakaś rotacja ? bo według mnie w lidze grają jedni i ci sami piłkarze zresztą w ostatnim meczu w pucharze krola tez jedynie co na mecze ze sredniakami Getafe i Levante widziałem rotacje.
0
Sa to dzieciaki ktorzy procz Messiego, Neymara i moze Xaviego z Iniesta nikogo nie znaja.
0
Nie zawsze potrzebny jest wzrost zeby wykonczyc akcje glową jesli sa one celne zagrywane do kogos co ma chociaz troche przestrzeni.
0
0
Tak samo jak i nasi pilkarze podczas kazdego meczu z Xavim na czele
0
Bilbao ostatnio jak za Bielsy dwa lata temu w sumie to Valverde odwalil kawal dobrej roboty wedlug mnie obecnie po Simeone jest najlepszym trenerem w PD.
0
Akurat teraz Sergio nie symuluje jak juz to ta panienka Alba nikt mnie tak ostatnio nie wnerwial jak on.
0
Kurde swietnie gra Bilbao ale oby nie skonczylo sie jak z Atletico tam tez z nimi swietnie grali ale bramy walili pilkarze z Madrytu
0
Baskowie raczej za Aragonesem nie przepadali
0
San Mames tam sa prawdziwi kibice
0
Kazdy wie ze powinien grac Bartra oprocz Martino.
0
Całym sercem dzisiaj jestem za Bilbao :)
0
Zaraz bede kibicowal ale temu drugiemu Atleticowi za to fani Realu zapewne dzisiaj kibicują obydwóm Realom :D
0
Co za powrot Diego brawo :)
0
Ja sie ciesze ze Atletico liderem moze to dziwne ale zycze im mistrzostwa przydałby sie jakis nowy powazny konkurent a takie mistrzostwo moglo by sprawic ze na lata byli w europejkim topie inaczej moga podzielic los takiej Borussi.
0
1-0 prowadzi Atleti
0
Diego wraca w koncu :)
0
Przełamał się niczym Lewy z San Marino :) nie no troche zartuje mimo wszystko szacun strzelic karnego Alvesowi to nie taka prosta sprawa.