0

Araujo fajnie gra, dest przed kontuzja wymiatal ale niestety koman go zajechal, mrzy mi sie gaja z valencji! kawal solidnego obroncy a zarazem kozak w ofensywie!

0

Powiem tak nawet po rewanzu z PSG to jak i tak zapisuje ten sezon na plus, odpadmlodziaki zaznaczaja swoj teren! de jong sie rozwija pod skrzydlami komana, trincao zaczyna udowadniac ze moze byc z niego kawal bardzo bramko strzelnego skrzydlowego, pedri klasa ale on musi miec obok siebie konia defa a nie paraliza busqetsa!

4

Niestety z Busqetsem KOMPLETNIE przegrywamy walke w srodku pola!!

0

3-4-3 OBRONA lenglet, araujo, umtiti POMOC dest, de jong, messi, dembele, ATAK Braiwhait, Griezman, Trincao!!!

0

na rewanz 3-4-3 INACZEJ TEGO NIE WIDZE!
busqets po tym sezonie sajonara! pilka stala sie tak fizyczna ze gosc jest zawsze dwa tempa za pozno

0

de jong jest bardzo dobry fizycznie wiec by zapier.. w presingu jakby zagral na ataku! dembele to samo! dwojka szybkich zawodnikow by przyciskala obrone psg

1

szkoda ze nie ma piqe poniewaz na takie mecze przesunac go do pomocy na defa, z przodu de jong i dembele, zaloze sie ze psg tak by sobie wtedy nie hasalo

0

Za laporte barca znowu bedzie wielka

0

Za laporte barca znowu wielka

0

gramy coraz lepiej w ofensywie, odwazne slowa ale smiec twierdzic ze pomoc za rok czasu bedziemy miec najlepsza w europie. de jong i pedri napisza podobna historie co xavi i iniesta. Messi stal sie bardzo decydujacy w ostatnich paru meczow wtym sezonie wydaje mi sie ze nabral mocy i wiary nie chodzi ze spuszczona glowa. Zachowuje sie jak prawdziwy lider na boisku nabral jeszcze lepszej jakosci w rozgrywaniu. Obrona........ KATASTROFA jakie my glupie gole puszczamy to parodia bodajze 6 z ostatnich 10n bramek ewidentie po katastrofalnych bledach umtitiego 2, lenglet 3, Araujo 1.

0

fati go zjada na sniadanie

2

po drugie... dramat?? co ty pierd... aguero jest zaje napastnikiem w hiszpani gra jest bardziej techniczna wiec bedzie lapal mniej kontuzji niz w angli po trzecie aguero jest gwarancja 20 bramek na sezon! i zna lige! NAJLEPSZA OPCJA Z MOZLIWYCH

2

@Naturopata chlopie po pierwsze aguero jest zwinniejszym i bardziej mobilnym napastnikiem o lepszej technice niz suarez! i wlasnie takiego nam potrzeba!

0

w lato sprzedac couthinio i zaklepac lautaro

0

smieszy mnie opinia ze dembele ma wiekszy talent i jest lepszy od fatiego haha fati przed kontuzja mial bodajze 5 goli w lidze ! dzieciak co ma 17 lat a jezeli chodzi o talent to stracg pomyslec jak fati bedzie mial tyle samo lat co dembele

0

dla wszystkich uzytkownikow co twierdza ze griezman jest tylko lewonozny proponuje zeby zobaczyli bramke z woleja z prawej po dograniu od dembele lol

0

oj ciezko o 9tke taki lautaro bardzo nma sie przydal a marzeniem jest nie halland tylko kane, w tym sezonie jakie ma statystyki jezeli chodzi o asysty to pokazuje ze przez ostatnie dwa sezony stal sie najkompletniejszym napastnikiem na swiecie choc dalej twierdze ze lewemu to on butow nie wiazal

2

ansu prowadzi pilke i drybluje jak neymar. to na nim ansu sie wzoruje, jeszce nie takiego balansu i nie przeklada nogami nad pilka jak neymar... ale... ma na to duzo czasu zeby sie nauczyc. ma jedna duza przewage nad neyem, ma swietne uderzenie z lewej nogi! jeszcze mu brakuje swietnego prostopadlego wywazonego podania ale na pewno to przyjdzie z czasem chlopak jest tak utalentowany ze naprawde sie nie dziwie ze 160 baniek ktos ostatnio zaproponowal barsie. DZIEKUJE PANIE VALWERDE to waldek dal mu prawdziwa szanse i jak dla mnie przez to uwazam ze jego 3 lata kadencji przez to na bardzo duzy plus. wybacze mu rome i live za to ze dal Ansu szanse. taki talent sie zdarza raz na sto lat!!! zeby na taki poziom wejsc w takim wieku to naprawde cud

0

koeman zgasil messiego pooooniewaz wlasnie dlatego bylo glowna przyczyna odpadania z ch.l w ostatnich sesonow!! mielismy takich slabych trenerow bez temperamentu ze nie dawali rady naszych zmobilizowach nawet na 60% uwiezcie mi Ansu Fati to nasz nastepca neymara widac to golym okiem (oczywiscie dla tych co grali w pilke profesjonalnie a ja gralem w drugiej lidze w poloni warszawa) prowadzenie piliki kopia , ta lekkesc w grze balans (nejmar2) podanie zewnetrzna czescia stopy jak schodzi do srodka (identycznie jak nej) balans w lewo i prawo bez pilki po czym zprzyklejona pila do nogi roluje pomiedzy nogami przeciwnika nejmar! fajnie przeklada flipamiw pelnym biegu jak scina do srodka. w tym wieku powtarrzam w tym wieku. ma lepsze uderzenie z lewej nogi i identycznie gra zklepy z messim jak z nej z messim za dawnych czasow. ROBCIE SCREENY W TYM ROKU ANSU ZLOTA PILKA!!

0

zobaczycie po 2 miechach bedzie mozna smialo powiedziec ze wciaga semedo nosem

1

raz na kompilacji przyja prawa do przodu zrolowal lewa poczym magicznie przyklejona do lewej jeszce raz delikatnie wypuscil pilke do przdu mijajac go jednoczesnie i na pelnym przyspieszeniu dosrodkowal prawa noga. przecudowna technika uzytkowa bardzo rzadko sie to widuje, przypomina dembele jezeli chodzi o operowanie pilka obiema nogali ale robito bardziej technicznie potrafi prowadzic pilke zarowno wewnetrzna czescia stopy jak i zarowno zewnetrzna czescia oczywiscie lewa i prawa noga na przemian. jednak ajax to ajax najlepiej wyszkoleni technicznie mlodzi zawodnicy na swiecie. mam nadzieje ze puig pojdzie tam na wyporzyczenie bardzo by tam pasowal wrocilby kocur jak hu.... produkt od razu na pierwsza 11 barcelony po roku wyporzyczenia

0

mam przeczucie ze dest bedzie zajebis... wzmocnieniem chlopak ma to cos, przecudowna technike i ,,,, jest obu nozny operuje prawa i lega noga tak dobrze ze jak payrzylem na youtubie to bardzo ciezko odroznic czy jest lewo albo prawo nozny

2

kocham cie Leo!!!!!!!!!!!!!! plakalem jak przeczytalem pierwszy czessc wywiadu

0

sluchajcie wszystko ok jak busqets, suarez, roberto nie beda chcieli odejsc to spoko beda dobrymi zmiennikami na lawce.. jedyny problem to ich pensja. ja to tak widze alba, garcia, lenglet, semedo pomoc puig, de jong, couthinio napad dembele, messi ansu

0

a tak w ogole to jestem zwolennikiem w srodku puig frenkie busquets i..... ansu pierwszy sklad ten malolat po prostu na to zasluggujjjje!!!

0

dobry ruch barca ma w obwodzie Araujo ktory rokuje moim zdaniem lepiej. 30 baniek akurat pare ladnych baniek to sciagniecia neymara

3

to juz mniej wiecej wiadomo. Od nastepnego sezonu 4-4-2 w diamencie. Messi wysuniety ofensywny pomocnik za plaecami suareza i lautaro. albo normalne 4-4-2 z neymarem na lewej pomocy tak jak w PSG messi srodek a przed nimi suarez i lautaro. dembele out. grizman/lautaro dziela minuty.

0

Grizmanna, Couthinio, Semedo, Demebele Out razem wezma za nich 300baniek, Neymar i Lautaro In, Starczy jeszcze na klasowego prawego obronce z wypozyczenia tobibo i jedziemy.

2

powiem tak w tym momencie jednak nie myslimy na przyszlosc tylko na tu i terz!! Messi za 3,4 lata bedzie konczyc kariere. wiec potrzeba uksztaltowanego pilkarza co razem z Messim zrobia z miejsca MIAZGE, Neymar takim pilkarzem jest!! jest tylko paru pilkarzy co z bomby zrobili by taka roznice jak Neymar sa to Lewandowski, Ronaldo, Aguero i moze mbappe, tylko Aguero bylby do wyciagniecia.

3

150m to zaduzo....? panowie powiem tak Neymar wciaga nosem hazarda, Sterlinga, Sane, Salaha krotko mowiac pilkarzy ktorzy sa warci 150m wedlug panujacych cen na rynku. balanguje pajacuje w PSG ok, w Barcelonie by tak przy Messim nie pajacowal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?