chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PizzerMan tak właśnie tak to wyglada we wszystkich klubach
0
@MESSIah16 niestety w stanach osoby skazane na smierć trafiają do specjalnego skrzydła z takimi samymi jak oni. Normalna praktyka jest tam traktowanie ich lepiej niż zwykłych więźniów, dostęp do wielu udogodnień typu tv, konsole lepsze żarcie itp. Zdążały się sytuacje, ze ludzie skazywani na 200lat czyli defacto dożywocie zabijali np. współwięźnia bo i tak mieli w perspektywie kilkanaście lat( bo najczęściej w celi śmierci siedzi się ponad 10 lat czekając na egzekucja) lepszego traktowania.
0
@tobiasson92 niedzielski to ekonomista, nie jest pracownikiem służby zdrowia
0
@Pawlak1992 Ludzie nie giną masowo bo masz 21 wiek i nowoczesna medycynę wiec nie ma żadnego porównania. Gdyby nie medycyna na koronkę umarłoby najprawdopodobniej tyle ile na Hiszpankę. Za dużo filmów postapokaliptycznych się naoglądałem i masz dziwny obraz pandemi
0
@Mathew16 kiedyś lekki ból powiedzmy dwugłowego nie eliminował cię z gry i lecieli dalej. Teraz wartość piłki nożnej i piłkarzy jest tak duża, że starcza lekkie naciągnięcie i już wskakuje na listę kontuzjowanych, nikt tym lalkom teraz nie da się połamać.
0
@horang jedna sprawa to przeciwko komu oni grają i jaki status mają w tej lidze. Druga sprawa, że grali w przeciągu ostatnich lat bardzo w kratkę jeśli chodzi o wyniki bo nie jestem w stanie powiedzieć jak to wyglądało na boisku. Nie ma co ich oceniać po jakiś pojedynczych powtórkach bo takie "pojedyncze" akcje z takim zaplecze przeciwko jakimś leszczykom to i nasi by teraz zrobili:]
1
@Guffi wiadomo, myśle ze z 70% ich produkcji to kino klasy c tylko ładnie wyprodukowane
1
@Guffi spodziewałbym się więcej patrząc po najbliższym otoczeniu
0
@tobiasson92 według producenta odporność nabiera się 8 dni po drugiej dawce więc koło miesiąca po 1
7
@pele1282 będzie mu ktoś patrzył na ręce! Jego samochód ma prawo robić co chce!
1
@Pawlak1992 jeśli po przeczytaniu artykuły uważasz, że przechorowanie jest bezpieczniejsze od szczepionki to masz problemy z matematyką i logiką. Znowu widzę powtarzanie bzdur o szybko robionej szczepionce bez badań nie znając w ogóle tematu. Kłamstwo powtarzane 1000 razy nie staje się prawdą. Co do przechorowanie widzę macie większa wiedzę od profesorów, ile w tym roku osób zmarło z powodu grypy?! Taki łagodny wirus a zabił więcej ludzi w rok niż ebola od początku wykrycia w latach 70. Gdybys miał szczątkowa wiedzę i kontakt z ludźmi chorymi to byś gadał inaczej a z za biureczka szachować życiem innych jest prosto. Osobiście mam nadzieje, że skoro jesteście tacy mądrzy to faktycznie będziecie mieli obostrzenia jeszcze długo a zaszczepieni będą mogli robić co chcą, w końcu wy ze swoimi wybitnymi umysłami sami wynajdziecie cudowny sposób zakończenia epidemii.
0
@Comentateiro mogą się podprogowe przestraszyć szczepionki.
1
@Chwytliwy raczej skierowanko na test dostaniesz i wtedy z automatu L4
0
@Pawlak1992 proszę cię prawy.pl z takimi źródłami to możesz zawojować wasz prawacki świat. https://www.mp.pl/szczepienia/specjalne/221171,narkolepsja-i-szczepienie-przeciwko-grypie-pandemicznej. Masz tu wyjaśnione krok po kroku o ile będzie Ci się chciało czytać.
0
@Valverde_In hehe medialna papka, nie ośmieszaj się idź do szpitala i tam podyskutuj z chorymi. Ważniejszy konkurs pożal się Boże dyscyplinki od czyjegoś życia.
0
@Valverde_In no tak ciekawe porównanie konsekwencji. W jednym przypadku nie wystąpią w jednym na 10000 nudnych konkursów a w drugim mogą kogoś zarazić kto w najgorszym przypadku umrze.
1
@michal26 nie mówię, że obowiązek szczepień tylko ludzie powinni być na tyle odpowiedzialni sami z siebie. Osób które nie przyjmą jest sporo, bo są to dzieci do 16 roku życia, alergicy z silnymi odczytami, osoby chore na ciężkie choroby przewlekłe, osoby chore na choroby autoimunologiczne czy osoby z osłabionym układem odpornościowym i tych osób jest sporo. Nie mówiąc o kobietach karmiących czy na razie kobietach w ciąży.
1
@Pawlak1992 wystarczy 5 minut poczytać żeby dowiedzieć się, że w zasadzie jedynym krajem gdzie zaobserwowano jakakolwiek zależność między szczepionka a narkolepsja to Szwecja i do teraz nie zostało to udowodnione bo przypadków była śmieszna ilość i w latach poprzedzających pandemie ilość przypadków w zasadzie była identyczna, w reszcie krajów nie znaleziono dowodów łączących jedno z drugim.
0
@michal26 niektórzy z powodu zdrowia nie mogą przyjąć szczepionki i to głównie dla nich jest potrzebny duży odsetek wyszczepienia społeczeństwa.
1
@Pawlak1992 pierwsza i najważniejsza sprawa jest taka, że jak na razie są to domysły a nie potwierdzone przypadki. Druga ważna sprawa jest taka, że było to kilkanaście przypadków przy wyszczepieniu 80 mln, a teraz sobie porównaj ile osób ciężko przechodziło lub zmarło na AH1N1 w grupie 80 mln przypadków.
3
@Pawlak1992 to takie dziwne, że w kółko powtarza się bzdury zaczerpnięte z Internetu!było to już wałkowane tysiąc razy przez specjalistów a nie randomów których wiedza w tych tematach to dwugodzinne poszperanie w sieci.
5
@Pogba u mnie w pracy i z najbliższych znajomych i krewnych nie zaszczepi się tylko jedna osoba. Młodociani wyznawcy Konfy jak zwykle najmądrzejsi.
1
@IronSanHybrid jakby rozdawali wódziaki to do końca stycznia wyszczepiloby się 90%
10
@msmsms ja się nie szczepie bo moja sąsiadka ma znajomego w stanach który zna kogoś w Argentynie kto miał sraczke po szczepionce na grype
9
@tobiasson92 przecież od lat przodujemy w debilizmie względem szczepień. W takich stanach co roku na grypę szczepi się 90% personelu medycznego i na koronawirusa zostanie zaszczepiona podobna cześć personelu. Jesteśmy narodem który chleje pali łyka tabsy na potęgę i żre gips w suplementach ale szczepienia nad którymi prowadzi się poważne badania są złe. To świadczy tylko i wyłącznie o głupocie tego narodu.
2
@Mario96w u mnie zawsze pstrąg lub sandacz
0
@dorkizos każdy nasz napastnik który zaistniał na zachodzie przez więcej niż 1 sezon ląduje w 3. Ekstraklapa nie jest żadnym wyznacznikiem
0
@masq w przyszłym raczej małe szanse, dostaną ci pracujący na covidowych. Sam pracuje w szpitalu i POZ i prawdopodobnie na początku stycznia będzie dla reszty personelu.
0
@Azi to ma znaczenie w kontekście tej dyskusji i braku wiedzy naszego społeczeństwa. W Polsce boimy się szczepionek bo bardziej ufamy szarlatanom niż naukowcom.
1
@Azi przecież u nas wyszczepialność na grypę to całe 4% gdzie na zachodzie koło 70% więc można mówić tu o całkowitym braku wiedzy ogółu społeczeństwa.