3

@kubix05 czadowa sprawa

2

@Survier udowodniono, że rosyjskie boty rozsyłały fakenews nt. astra zenecki, że niebezpieczna itp. cel długofalowy, sianie zamętu i dążenie do przedłużania się epidemii, cel krótkofalowy skłonienie niektórych państw do zakupu sputnika

6

@mikael wystarczy siać dezinformacje, patrz Rosja w UE np. w sprawie szczepionek. Oczywiście w sprawie Kazachstanu nie mam najmniejszego pojęcia czy ktoś tam kręci z zewnątrz, ale prawdopodobnie ze względu na geografie i byle bliskie związki najbardziej prawdopodobne są kombinery Rosyjskie.

7

@MarioVeB! Ich płacz to tak jakbym ja rzucał się, że w TV Trwam nie ma liberalnych materiałów

0

@KrystianR Tomeczek wielka gwiazda pana Papryki ma chyba spore problemy natury prawnej więc pewnie nie mógł wystąpić w następnej oskarówce tego wybitnego reżysera dla mas.

2

@zadafcb ktoś chyba nie rozumie zdania, czytelnicy newsweeka wybrali.......

0

@masq coś przebąkują o 0,5 lub 0,75 w górę.

0

@Bobo25 dwa lata temu znajoma zginęła w wypadku samochodowym, jechała z córka niecałe dwa lata w takim właśnie foteliku, dziecko znaleziono na polu wpięte w ten fotelik ze złamana żuchwą, koleżanka zginęła na miejscu. To właśnie pokazuje, że nie ma co oszczędzać na fotelikach i, że funkcja obrotu chyba nie jest jakimś mankamentem tej konstrukcji.

0

@kaamil1910 ślady kokainy we krwi mogą utrzymywać się prawie dwie doby, wiec faktycznie jeśli były to śladowe ilości już dawno nie był pod jej wplywem

0

@Kamyk37 Nie chce zabrzmieć jakoś snobistycznie ale za 500 zł bezpiecznego fotelika nie kupisz. Na bezpieczeństwie nie ma co oszczędzać, osobiście polecam britax romer obracany, chyba, że chodzi o większe dziecko i jazdę przodem to znajdziesz faktycznie tańsze

0

@clyde to jest po prostu kwintesencja brytyjskiego humoru w świetnym wydaniu, oczywiście później ten program z motoryzacja miał coraz mniej wspólnego a nowe odcinki specjalne to już bardziej program podróżniczy. Można nie lubić pewnych odpałów Clarksona (z życia w realu) czy na siłę ustawionych niektórych scen, ale ogółem chłopy stworzyli świetny program który bronił się przez blisko 20 lat.

0

@msmsms przecież cały ten nurt współczesnego kręcenia filmów o superbohaterach to odpowiednik muzyki pop. Będzie miał duża oglądalność i dobre oceny widzów bo o to chodzi, robią to co masa chce oglądać. Nic mi do tego. Problemem jest to, że studia podchodzą do każdego tematu w ten sposób, jest wiele ekranizacji literatury które dzięki własnemu stylowi stało się klasykami. Cała historia filmów nurtu seperhero sprowadzać się będzie do statystyk i tabelek ile zarobiły a czy byly dobre raczej mało kogo będzie obchodzić.

5

@Cadafaz i się dziwić, że studia nie robią dobrych ambitnych filmów skoro można wywalać powielane filmy rodem z taśmy produkcyjnej i zarabiając na tym mnóstwo kasy. Mam wrażenie, że Diuna w tym roku to jakiś ewenement gdzie z lotnego tematu zrobiono poważny film dla dorosłego widza a nie papkę dla dzieci.

0

@maniak33333 no widzisz pechowo trafiłeś bo jestem lekarzem który pół roku pracował w jednoimiennym a nadal pracuje w szpitalu gdzie mamy oddział covidowy i te rewelacje o „prawdzie” to bzdura. W tym momencie ponad 80% przyjmowanych to niezaszczepieni. Zgony oczywiście w 90% to osoby albo zaawansowane mocno wiekowo albo z poważnymi chorobami i tutaj szczególnie jeśli chodzi o 80 plus szczepionka ma mniejsze znaczenie, ale jedli chodzi o ciężkie przebiegi i zgony wśród młodych czy ludzi w średnim wieku to zgony w zasadzie w 100% dotyczą niezaszczepionych. Ogólnie jeśli chodzi o ta jesienna falę to osoby które wymagają podłączenia do respiratora mają bardzo małe szanse na przeżycie.

0

@jedrek7000 ja tego nie wyliczam tylko podaje statystyki ogólnodostępne, oświecony detektywie.

1

@D10SLEO ja podaje jakie są statystyki zgonów po pełnym zaszczepieniu, duży zbieg okoliczności jeśli faktycznie znasz dwie osoby które zmarły po pełnym szczepieniu

9

@inFLAMES śmiało można powiedzieć, że na 99% by pomogła

0

@ranger3120 ale co tu ma do tej sytuacji szczepionka? sytuacja losowa, oby wirus zmutował u nas tak samo jak w Japonii ale tego nie przewidzimy i zostaje nam profilaktyka w postaci szczepionki. Pewnie tak się skończy ze wirus będzie coraz mniej zjadliwy ale jeszcze trochę to potrwa

0

@Witekk10 w japoni najprawdopodobniej doszło na skutek nadmiaru mutacji do dezaktywowania delty, przynajmniej tak to wyglada według większości genetyków bo przypadki lawinowo spadły w przeciągu kilku dni. Oczywiście sytuacja losowa i pewnie zaraz im wejdzie omikron chyba ze się zamknął na resztę swiata

2

@jedrek7000 jak nie wiesz o czym piszesz to nie pisz. Poczytaj jak wygląda np. leczenie białaczki u dzieci i dlaczego zwykłe przeziębienie dla nich może być śmiertelne. Czytanie nie boli a będzie to wartościowsze od tych bzdurnych wysrywów.

2

@Kusco15 muszę przyznać, że bardzo mi się podoba, że od jakiegoś czasu wyciąga się głupawki tej partii. Samemu nie mam na to czasu i wielu zdrowo myślącym ludziom nie chce się tego robić, ale już krew człowieka zalewa jak kółko wzajemnej "prawicowej" adoracji na tym forum bez przerwy wyciąga jakieś afery przez siebie wymyślone i wzajemnie się pucują nad "inteligencją" Brownów itp.

5

@MESSIah16 1918 medycyna współczesna nie istnieje. Fakt

1

@MesQueUnClub_87 "Droga" jako ojciec, piękna perspektywa
rozważyłbym jeszcze 1man1jar jako palec wskazujący

3

@Songo91 Kim Dzong Un rozważa pomoc w sprowadzeniu Norwega na CN. Badana jest możliwość zapłaty głowicami jądrowymi. Wszystko dla dobra i ku chwale wielkiego ludu KRLD.

1

@Zoker pięknie pustak zaorany

0

@Dalhi expanse oglądam z ciekawości jako czytelnik, wyszło im w miarę a, że na rynku sf raczej posucha to miło zawiesić oko

1

@bodziu11arret the expanse

1

@eydeem Bastion, Terror

1

@doc agenci piłkarscy go nienawidzą:]

0

@karol97 prawie wszystkie zawody medyczne mają swoje izby wydające prawo wykonywania zawodu, to nie jest tak, że każdy jest sobie od tak wolny bo jak się uprą to i w tym kierunku mogą podziałać. Osobiście myślę, że wśród medyków jakiś problem może być u ratowników i fizjoterapeutów, bo lekarze i pielęgniarki to są wyszczepieni na poziomie 90% i więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?