chinek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2012
Kamień k. Chełma :)
6 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kartą przetargową mógłby być Pogba, ale nie on.
26
Po co go sprzedawać? To luksus dla trenera mieć takiego zawodnika na ławce, robi różnicę po wejściu na boisko i nie robi problemów z niewielkiej ilości minut. Jak się chce wygrywać to trzeba mieć długą ławkę w razie kontuzji lub częstych meczy.
0
To już jest naprawdę hardkorowy rekord, ale przy obecnej formie Leonidasa jak najbardziej realny.
3
Uwielbiam takie podsumowania, dzięki!
0
W kosmosie musi być życie bo Messi jest z innej planety :D
0
Pedro za Naymara (bo nam się chłop zajedzie)
Rafinha za Xaviego i można grać.
2
Chodziło pogłoski, że gdy Shakira jako pierwsza w sieci zdobyła 100 mln Like, Cristiano za wszelką cenę chciał być następny i kupował te lajki ;)
1
Hahahahahahahahahahaha. You made my day.
2
W czarnej czy siwej tubie ?
0
Neymar to jest nasz AS w rękawie, strzela bramki z najtrudniejszymi rywalami - w El Classico z realem, bramkę dającą wygraną w superpucharze z atleti i teraz z villarrealem, a nie oszukujmy się, Barcelona miała z nimi problem w ostatnich latach.
0
Zaraz posypią się hejty, ale moim zdaniem Cassilas BYŁ swego czasu lepszym golkiperem niż Buffon.
4
Nie przepadam za niemieckimi zawodnikami ale Marc jest debeściak.
2
To było świetne, cały mecz leciały gwizdy, ale zmienia się Xavi i owacje na stojąco.
0
"W jutrzejszych derbach Madrytu pauzować będzie aż pięciu zawodników Realu: Marcelo, którego piąta żółta kartka ze spotkania z Sevillą nie została anulowana, Pepe, Coentrão, Sergio Ramos i James."
:D :D :D :D If you know what I mean
0
Sklill skillem, ale wydaje mi się, że jest zbyt "bezpłciową" postacią, żeby zarabiać tyle co Xavi i Iniesta.
0
Widzę, że nagonka na Luisa trwa dalej w najlepsze...
Najważniejsze są trofea a nie indywidualne osiągnięcia, do drużyna ma się prezentować a nie pojedynczy gracz. Przykładem Niemcy na mundialu 2014.
VeB!!!
0
Neymar-Adama-Sandro/Munir - linia ataku za 5 lat.
0
Sojerr już dawno się nie odzywał, lubiłem jego długie, aczkolwiek pełne treści posty.
0
Byłoby ekstra ale.
Kupno Pogby jest nierealne. Podpisał kontrakt do 2019 roku, zarabia teraz więcej niż Pirlo podczas swojej świetności. Ponad do sam Paul powiedział, że nigdzie się nie wybiera.
2
Tyle banów pod jednym artykułem dawno nie było.
Hejty lecą :D
0
Bartomeu jest jak pies ogrodnika, sam nie może i komuś nie da.
Jego start w czerwcowych wyborach to jakaś kpina, a raczej żenada.
0
Panowie, sam Neymar kosztował ok. 57mln a reszta to podatki.
Sam Bale kosztował 100mln a podatki trzeba by dodać, wtedy wyjdzie koszt transferu.
Więc nie mówcie o rekordach bo operacja Bale kosztowała Real z 50mln więcej.
0
Rafinha zawodnik meczu.
0
To prawda, wkroczyliśmy w połowę sezonu i jeżeli panowie utrzymają taką formę jak mają teraz, a El Pistolero złapie swoją optymalną jakość, to mamy szansę na potrójną koronę w tym roku.
10
http://i57.tinypic.com/34ya4ux.jpg
0
Panowie przecież to nie onet...
0
Nie widzę go u nas, na ławce mamy Pedro.
0
Ty kretynie, bo inaczej Cię nie nazwę. Na pierwszym zgromadzeniu podczas powstawania klubu pewien wąsaty człowiek powiedział, że "Koszulki które będziemy używać w tym stowarzyszeniu będą granatowo-czerwone w PIONOWE PASY"
Zrywanie ze 115 letnią tradycją nic dla Ciebie nie znaczy do cholery?
W szmatach to ty możesz chodzić do swojej podstawówki, a nie oni grać.
0
Hajs zawrócił mu w głowie, wiadomo jak to jest w P$G, ale nareszcie chyba przejrzał na oczy.
3
Marc jest świetny, on ma takie podania, że spokojnie mógłby grać w Legii na pozycji pomocnika.