cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Barca rozpracowana w 5 minut, jak gorący kubek.
5
Aspasł się .
1
Szkoci zasłużenie!
0
Szkocja gra, jakby to oni przegrywali.
0
@FcPortoFan1999 Taa, "wrócę do domu i pier...ę whisky". :D
0
@FcPortoFan1999 ha ha! Noo, i wypowiadanie przez niego słów, że nie jest nerwowy... Komedia. :D
1
Nasz Guardiola jak się poczuł urażony na konferencji przez stwierdzenie dziennikarza, że nasza reprezentacja zaczyna przypominać "zamkniętą twierdzę". Co za łeb. :D
0
@FcPortoFan1999 podeszli do niego, bo to był jeden z niewielu momentów, kiedy mogli zatrzymać Ronaldo. :D
0
Wygrał bardziej łysy.
0
Mamy jeszcze 4 minuty na 4 gole
1
Po pierwszej połowie przyznałem naszym 2 punkty. Teraz odejmuję 10.
0
Tymczasem Słoweńcy.
6
Zdjęcie zrobione w Polsce podczas koncertu zespołu Łzy.
https://zapodaj.net/images/3f5d0c38956f4.jpg
15
Mimo upływu lat, irytuje tak samo…
1
@Kapitan hawk oby nie współczesną Brazylią ;-)
0
Co jak co, ale nie gramy dziś źle.
0
Upiekło się nam, mogliśmy grać w 10.
Oczywiście dałem więcej kartek Polaków… :D
0
Chyba bigosu się najedli przed meczem
0
Stawiam na live 5 dyszek na gola Olmo
0
Ciekawe czy Kubo będzie tak długo grał, jak skakał Kasai
4
Ha ha panna na trybunach, jaki gangbang
0
Olmo wejdzie z ławy i gola sieknie
0
@SkN Ech, oglądam w necie z opóźnieniem. Oby weszło. :D
0
Pięknie, gol Lewego po kursie 2.10 siedzi. ;>
1
Chyba muszę grać solo takie kursy, a nie dodawać jakieś bttsy. :/
https://zapodaj.net/images/4c27918cdb454.jpg
2
Ja to tylko tu zostawię, zatęsknimy jeszcze za tym... :(
https://zapodaj.net/images/4894f3c4ff5d2.jpg
5
Elegancko. Realowi skończyła się subskrypcja na sędziowanie w LM i od razu widać efekty.
11
7. drużyna ligi włoskiej na treningu z wielkim Realem z Madrytu.
0
@Miszak Graty, choć bardziej zastanawiają mnie same typy, chociaż przy tej ilości spotkań i kursie podejrzewam, że były to over 1.5, ewentualnie podpórki. :)
0
A ten, co miał dostać Złotą Piłkę to za linią biega, czy gdzie? Bo nie wiem.