cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama Usuń konto. Nie bądź Azog Plugawy.
1
@kamilkrycha Przekonałeś mnie. W dodatku brak reklam. :)
3
@Isso89 Nie pragniesz go?
0
Gdzie to piłkę oglądać, gdy taki film leci na TVN. Zrozumiałbym, gdyby to by żużel.
1
Boli Was wielki Bayern?
0
Piękne przyjęcie, zwód i strzał. Przydałby się taki grajek.
0
Ładne jaja we Francji. Bramkarz Saint Etienne wybiegł sobie z piłką w rękach poza pole karne, po czym mieli groźną akcję pod bramką Marsylii.
8
@Kacstiff Ty sam chyba najadłeś się jakichś grzybków... ;p
0
@barcelonaLM Mamy to!
0
Kto jeszcze połasił się na kurs 1.20?
0
@rayan_7 Na flashscore wielka szansa.
0
Będzie czerwona kropka przy Lok. Plovdiv?
0
@escarabajo POTENGA
1
@Coutinho007 Tych jadących pod prąd i palących Jana nigdy nie zrozumiem. Powinna być kara najwyższa z możliwych, jadę 1.5 tonowym pojazdem, niczym pociskiem na czołowe...
0
@Coutinho007 Mnie zawsze mrozi się krew w żyłach. Oczywiście, pieszy ma pierwszeństwo a kierowca obowiązek zatrzymania się, ale gdy wchodzi ktoś taki na przejście i nawet nie raczy się obejrzeć, to jest kryminał. Tzw. smart-zombie. Te wszystkie przejścia bez świateł powinny zostać zlikwidowane, to jest wypuszczanie pieszego na loterii, czy przeżyje.
2
@Malkey95 Oj, na tych kompromitujących się to powinien być oddzielny kanał.
6
@NeroTFP Też racja. W końcu, jak powiadał św. Łukasz...
15
@NeroTFP A Ty dalej te cycki oglądasz. Chłopie, trzy ruchy i wór suchy. :D
2
@Coutinho007 3 browary jeszcze zostały, więc nadrobię trochę zaległości.
@Triv44 Też tak masz, że czasami 15-minutowy odcinek analizujesz 45 minut?
1
Pora podnieść sobie ciśnienie na noc. Stop cham i polskie drogi.
5
@justfootball Tak samo, jak przecinki w języku polskim.
https://webownia.pl/images/interpunkcja-demotywator.jpg
0
Tak oglądam skrót z dzisiejszego spotkania i patrzę na nasze stroje. Brakowało tylko tego sędziego.
1
@Mixtape Raty są wygodne, szczególnie gdy starasz się o jakiś kredyt. :)
5
@Mixtape Ewentualnie zostaje bukmacher.
0
@Encore Miał kopyto, sprinty i drybling. Z Modricem w środku miło oglądało się tamten Tottenham.
0
@PJ1985 Jak już koniecznie chcesz kupić gdzie indziej, to możesz śledzić francuskiego Amazona. Często były tam promocje na sprzęt. :)
1
@PJ1985 Wziąłeś pod uwagę cenę transportu?
Kiedyś za słuchawki krzyknęli mi grubo ponad 2 stówy.
0
@Coutinho007 A dynamika już swoją drogą. Moim skromnym zdaniem, 5-6 graczy z podstawowej jedenastki nie znalazłoby nawet miejsca w drużynie Guardioli, gdy wiedliśmy prym.
3
@Coutinho007 Chodzi mi o całokształt. Wyglądają po prostu jak młodzież. Sport idzie do przodu, siła fizyczna zaczyna odgrywać większą rolę, niż kiedykolwiek. To nie era Xaviego, Iniesty i Busquetsa, kiedy bawili się z każdym. Nie mamy już takich graczy, a braki kondycyjne i fizyczne było widać nie tylko w meczu z Bayernem, ale już dużo wcześniej. :)
5
@tristan87 Chłopaki serio mogliby pójść na siłkę, bo przyjdzie znowu Bayern ze swoimi robotami i nas rozniesie. Co innego, gdyby grali tiki-takę, jak kiedyś...