0

@Janiama Usuń konto. Nie bądź Azog Plugawy.

1

@kamilkrycha Przekonałeś mnie. W dodatku brak reklam. :)

3

@Isso89 Nie pragniesz go?

0

Gdzie to piłkę oglądać, gdy taki film leci na TVN. Zrozumiałbym, gdyby to by żużel.

1

Boli Was wielki Bayern?

0

Piękne przyjęcie, zwód i strzał. Przydałby się taki grajek.

0

Ładne jaja we Francji. Bramkarz Saint Etienne wybiegł sobie z piłką w rękach poza pole karne, po czym mieli groźną akcję pod bramką Marsylii.

8

@Kacstiff Ty sam chyba najadłeś się jakichś grzybków... ;p

0

@barcelonaLM Mamy to!

0

Kto jeszcze połasił się na kurs 1.20?

0

@rayan_7 Na flashscore wielka szansa.

0

Będzie czerwona kropka przy Lok. Plovdiv?

0

@escarabajo POTENGA

1

@Coutinho007 Tych jadących pod prąd i palących Jana nigdy nie zrozumiem. Powinna być kara najwyższa z możliwych, jadę 1.5 tonowym pojazdem, niczym pociskiem na czołowe...

0

@Coutinho007 Mnie zawsze mrozi się krew w żyłach. Oczywiście, pieszy ma pierwszeństwo a kierowca obowiązek zatrzymania się, ale gdy wchodzi ktoś taki na przejście i nawet nie raczy się obejrzeć, to jest kryminał. Tzw. smart-zombie. Te wszystkie przejścia bez świateł powinny zostać zlikwidowane, to jest wypuszczanie pieszego na loterii, czy przeżyje.

2

@Malkey95 Oj, na tych kompromitujących się to powinien być oddzielny kanał.

6

@NeroTFP Też racja. W końcu, jak powiadał św. Łukasz...

15

@NeroTFP A Ty dalej te cycki oglądasz. Chłopie, trzy ruchy i wór suchy. :D

2

@Coutinho007 3 browary jeszcze zostały, więc nadrobię trochę zaległości.
@Triv44 Też tak masz, że czasami 15-minutowy odcinek analizujesz 45 minut?

1

Pora podnieść sobie ciśnienie na noc. Stop cham i polskie drogi.

5

0

Tak oglądam skrót z dzisiejszego spotkania i patrzę na nasze stroje. Brakowało tylko tego sędziego.


1

@Mixtape Raty są wygodne, szczególnie gdy starasz się o jakiś kredyt. :)

5

@Mixtape Ewentualnie zostaje bukmacher.

0

@Encore Miał kopyto, sprinty i drybling. Z Modricem w środku miło oglądało się tamten Tottenham.

0

@PJ1985 Jak już koniecznie chcesz kupić gdzie indziej, to możesz śledzić francuskiego Amazona. Często były tam promocje na sprzęt. :)

1

@PJ1985 Wziąłeś pod uwagę cenę transportu?
Kiedyś za słuchawki krzyknęli mi grubo ponad 2 stówy.

0

@Coutinho007 A dynamika już swoją drogą. Moim skromnym zdaniem, 5-6 graczy z podstawowej jedenastki nie znalazłoby nawet miejsca w drużynie Guardioli, gdy wiedliśmy prym.

3

@Coutinho007 Chodzi mi o całokształt. Wyglądają po prostu jak młodzież. Sport idzie do przodu, siła fizyczna zaczyna odgrywać większą rolę, niż kiedykolwiek. To nie era Xaviego, Iniesty i Busquetsa, kiedy bawili się z każdym. Nie mamy już takich graczy, a braki kondycyjne i fizyczne było widać nie tylko w meczu z Bayernem, ale już dużo wcześniej. :)

5

@tristan87 Chłopaki serio mogliby pójść na siłkę, bo przyjdzie znowu Bayern ze swoimi robotami i nas rozniesie. Co innego, gdyby grali tiki-takę, jak kiedyś...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?