catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto zaplaci teraz 100ml zaownikowi w takiej formie w takim wieku co nie biega i nie pomaga w defensywie. Strzał w kolano wystawiać kogos takiego.
0
Bo to jest tak ze trudniej jest zmienić nawyk, oduczyć niz nauczyć od nowa.
Zawodnicy sa tak przyzwyczajeni juz do grania na Messiego ze ciezko im robic cos innego jak on jest na boisku.
Jak przychodzi nowy to pare tygodni umie grac w piłke dopóki mu nie wytlumacza ze ma grac na Leo.
W dodatku trzeba teraz Messiemu wlazic w dupke zeby został w Barcy bo sie obrazi jeszcze bardziej wiec wszyscy mu znowu słodza i podaja i wychwalają.
Gdyby nie nazwisko to pomyslcie sobie czy taki gracz co biega 10 min w meczu po 2 takich spotaniach powąchałby murawe.
Mowicie ze robi wiecej niz ktokolwiek mimo to... ile goli strzelił? ile meczy ostatnio nam wygrał? A w ilu mogl nam pomoc gdyby biegał w pressingu.
Duzmy problem jest tez proporcja jego pensji do tego co nam daje. Kiedys broniły go bramki i w miare wyniki chociaz poza liga to nic nam nie dał a teraz? 100mln rocznie za co?
1
Nie wygrywamy czołkowka, okazjonalnie wygrywamy ze sredniakiem i przegrywamy ze slabymi. Ogolnie jest to scenariusz na walkeo utrzymanie w lidze.
7
Busi zszedł o 2 sezony i 77 min za późno
3
Alba bez Messiego to jes top lewy obronca. Z Messim to jest Paweł Golanski
0
@tomekjd Bo De Jong lepiej rozgrywa a potrzebujemy grac bardziej kreatywnie od samej obrony
2
Jak gralismy pod Messiego to mial staty i robil gre teraz jak mamy TAKTYKE w miare to Messi nie daje nic swoim dreptaniem. Serio jak nie gra on i Busi wygrywamy jak graja sie meczymy. Nie ma tutaj co bronic, trzeba zap...dalac cała 11ką albo nawet z Cadizem nie da sie rady.
2
Jak MNessi gra to Messi stoi i reszta z nim. Jak nie gra Messi to wszyscy biegaja i sie pokazuja i pila chodzi. Co chwile jest sytuacja ze ktos stoi i nie ma komu podac bo nikt sie nie rusza i czekaja az Messi sie ruszy łaskawie
0
Kadyks chyba nie ogarnal zeby sie zamurowac i mamy coraz wiecej sytuacji. ZAraz wpadnie na 1-1
1
@tomekjd na reddit soccer streams
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
43
Moze Dembele nie jest gotow na to zeby zagrac 2 mecze pod rząd dlatego ławka.
Ale z drugiej strony Busi nie jest gotowy zeby wogole jakikolwiek mecz grać..
1
Poprostu nowy format LM ma spowodowac wieksza liczbe meczy tak zeby nie dalo sie wcisnąc w kalendarz Superligi, ot co.
0
@pluszek No ale przeciez nam sie zwraca jego pensja z kontraktow reklamowych i z koszulek bo kibice kupuja po 60 koszulek Messiego tak go kochają :) przynajmniej tak slyszalem.
Swoja forma Messi musi narazie zasluzyc na te 100mln bo póki co to ciezko.
2
Moze reszta widzi ze skonczylo sie kolesiostwo grupy wzajmenej adoracji z trenerem i widza ze ciezka praca moga cos zyskać i grać.
0
Pamietam ze w 2001 w meczy z Live na Anfield Overmars strzelil gola po wymianie chyba 21 albo 31 podan z pierwszej pilki.
0
Bosz Koeman to chyba siedzi na komentarzach tu i slucha próśb o zmiany
0
@PuszkinFan Wtedy by grał Messi bronili bysmy w 10ke i dostali lanie :P
0
Wkoncu odwrocila sie tendencja, ludzie ogladaja mecz a nie pisza komentarze z nudów xD
3
Lecimy w przerwie Alena Puig i Konrad i Junior na boisko
2
Czy tylko ja mam wrazenie ze Alba dzis jest az nadto aktywny? Taki zaciety i duzo biegajacy.
0
https://reddiits.soccerstreams.net/home
2
ale to Messi ma jakies inne prawa? kazdy zawodnik na swiecie moglby zdjac koszulke i miec pod spodem cos dla Maradony i co kazdemu powinni anulowac?
2
" Katalońska gazeta szacuje, że koszt sprowadzenia 20-latka może wynieść dużo ponad 100 milionów euro, także ze względu na prowizje dla Raioli i ojca piłkarza."
A to Raiola i ojciec sa agentami razem czy z jakiej racji ojciec ma dostać prowizje?
5
To jest kwota ktora byla juz wliczona w zarobki, nic ekstra na zadne transfery nawet na podatki
5
Ale to sa strzały z gry? Czy jak Messi wali wszystkie wolne i karne to jest lekko zakrzywiona statystyka? To sa celne czy wszystkie?
Dryblingi udane tylko czy wszystkie?
30
Ale ze sam? Przeciez go chłopaki zajadą
1
@dariooo za kazdym razem to samo mysle xD Jakby Messi pierwsze co rano sie logował na fcBarca.com i czytał jak go ocenili i kto go broni xD
1
@darr0o na Pique tez nie stawiali w Man UTd
3
Jeszcze troche i Araby beda sobie wybierac kto ma zagrac w tym pucharze