catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Fermin zagral dobry mecz przeciwko pachołkom z Valenci ktorzy stali i nawet presingu nie zakladali. Chlopak z nika w meczach z powaznymi rywalami. Brakuje mu stabilnej formy.
Mecz z Valencia to przypadek (i bierna postawa rywali) a nie fenomenalna forma Lopeza.
4
Ja wole Casado. FDJ zagral 2 razy wiecej minut niz Casado i ma 0 liczb, ma 878 kółeczek i kilka strat pod presją.
Casado zagral 167 i ma asyste bo nie boi sie grac do przodu. I przynajmniej walczy.
0
Dziwne ze bez 2 potencjalnych zlotych pilek na boisku nasza gra zespolowa wyglada lepiej? Dziwne..
Fajnie ze wygrywamy bez naszej 10ki... obysmy sie nie zdziwili jak wroci...
GM ładnie ochłonął, bardzo fajnie sie patrzy na taki progres mentalny. Brawo.
4
No staty jak Yamal, mnostwo prob dryblingow, mostwo strat, duzo wiatro, ostatnio sporo zlych decyzji a finalnie 2 bramki kluczowe.
0
@Kimi88 ale on machał łapami na zle podania kolegow, jakby jemu sie nigdy nie przytrafialy. Zreszta jeden dobry mecz nie daje mu prawa do takiego zachowania.
8
No ale napastnik nawet nie protestowal, nikt nie protestowal. Tylko madryt?
5
No to tez widac bylo ze bez Lamina i Raphinhi bylo wiecej gry druzynowej.
4
Chyba trzeba uznac za przewage Luisa Suareza jakiego mial asystenta. Lamine nie ma nawet co startowac do ilosci ciasteczek jakie wykładał Suarezowi Messi.
1
Czy ktos tez zauwaza strasznie wielkie ego Fermina? Zagral dobry mecz ale ilosc machania łapami na kolegow jest wrecz drazniaca w oczy.
3
w pucharze Gampera mielismy trudniejszego rywala
8
Marcus zasluguje by dograc do konca, Ferran by zejsc
0
Niech najpierw cos zagra, potem pogadamy. 3 slabe mecze i Lapcio wypusci do mediow ze Barca otwarta na sprzedaz
6
Zlatan byl tylko jeden, nie kazdemu pasuje takie przechwalanie sie.
Bycie gwiazda zaczyna sie od PRu, a Yamal swoj kladzie niemilosiernie z kazda wypowiedzią.
0
@zdrastfujcie to tez w sumie normalne, spodziewane hehe
6
No nie dziwmy sie, Barca juz tyle razy naginala przepisy ze kazdy nastepny taki akt bedzie ostro atakowany.
2
Tak typowa dojrzała wypowiedź, my popsulismy ale oni bardziej, skupcie sie na nich.
2
Co ta potencjalna złota piłka robi z ludzi
2
Ktory juz raz rezygnuje z repki? xD
0
@maj_lo ale on ma bezpieczne kontakty z pilka, gra po obwodzie, drybluje w puste przestrzenie, jak tylko ktos do niego doskoczy to zaraz atak serca maja kibice bo jest duza szansa ze straci.
0
@maj_lo no z tym rzadko traci to juz za duzo... on jest znany z tego ze traci piłki pod presja i padaja po tym bramki.
0
@barteq wychodzi prawidłowośc ze hejterów nie maja ludzie którzy nie wypowiadaja sie na tematy o których nie maja pojęcia.
0
Taktyka to robisz szum i pressing wokół FdJ, na bank zgubi jakas pilke pod presja.
0
@PatrychoO czy zawsze trzeba zadawac to pytanie... ZA CO mieli sprowadzic kogos?
1
Ja mam dziwne podejrzenia że Fort nie przegrał pozycji a umiejętności tylko charakter pozaboiskowy. Dziwnie go odbieram, jego mowę ciała itd. Wydaje mi sie że ma przerośnięte ego i zdanie o sobie. Ale to tylko moje zdanie.
12
No ewidentnie widac podejscie jakby nasze gwiazdy czekały na final LM bo zwykly ligowy mecz jest niegodny goscic takich tuzów.
3
Eric juz 4 podania spitolil i podal do rywala, no nie nadaje sie na ŚO bo mu psycha siada.
EDIT. 5
0
Patrzac na to jak on "cisnie" w meczu kiedy juz gra to zapewne daje z siebie wiele mniej na treningu to kogoś dziwi ze potrzbuje tyle trningu zeby zbudowac poziom fizyczny wymagany na tym poziomie?
6
W Barcelonie nie przywykli ze ktos chce zaplacic wiecej niz oni chcą i jeszcze nie musza oplacac pensji zawodnika odchodzącego. Musza sobie przypomniec jak sie robilo takie deale.
2
@Nightraider noi pensja Lewego odejdzie
2
OLX.fcb Cena 90mln do negocjacji.