cata_luna
Dołączył/a: kwiecień 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pogba
W sieci można znaleźć informację na temat tego ile respiratorów kupił Owsiak (tak jakby wydawał swoje pieniądze) - liczba ta waha się od 0 do 2 (w tym jeden niesprawny). Także ten 1 respirator (w porywach) robi różnicę.
8
@Misiekmisiowaty2000
Jak ktoś używa terminu średniowiecze - powinien chociaż trochę o nim wiedzieć. Dla ciebie średniowiecze oznacza zacofanie, ciemnogród. Wypunktuj, w którym miejscu i dlaczego program Bosaka to średniowiecze?
3
@Janiama
Mało poważnie, niewiarygodnie, po prostu śmiesznie to brzmi: nie oglądam, ale się wypowiem. Abstrachując od Wiadomości (których również nie włączam - zresztą w TV lecą tylko od czasu do czasu bajki dla dzieci), jeśli o czymś nie mam pojęcia, to nie zabieram głosu, nie wypowiadam się, nie robię z siebie w danej kwestii eksperta.
0
@Bobo25
W podanym przez ciebie źródle - do średniej wzięli jedynie wyniki 1 sondażu (czyli to żadna średnia tylko wyniki tegoż sondażu), choć mogli dodać sondaż IPSOS. Z wyciąganiem wniosków poczekaj na inne publikacje wyników.
0
@Bobo25
Z podanego (przez ciebie) źródła - w maju opublikowano 2 sondaże, które zacytowałem. Proszę o inne sondaże, które można wrzucić do średniej (musisz ją skądś mieć skoro jak napisałeś na nią patrzysz).
2
@Bobo25
Pollster podaje wynik 40,6%. Sztuczne pompowanie Hołowni, który w tym sondażu dziwnie zyskuje. Sondaż IPSOS (3 dni wcześniej) daje Dudzie 63%, Hołowni 11. Kto inny powinien zejść na ziemię. Wiedzą, że z Kidawą nie wyszło, z Kosiniakiem również, to teraz wszyscy pchają Hołownię.
0
@Chwytliwy
Prowadzisz działalność, jesteś przedsiębiorcą?
0
@Kusco15
To się nazywa chciwość, pazerność. Nie kilkanaście, już bliżej setki.
0
@kamilo0066
Logować się loguje, ale nie generuje kodu BLIK.
0
@Ghotti
Gdyby startował Komorowski to na niego byś głosował?