2

@Antic24 no przecież znam na pamięć, chyba najlepszy serial komediowy zagraniczny jaki widziałem
edit. Ale laska łoo Cię Panie :P

0

@Pepiko oby Lechia - poleciało za 200 :p

0

@Encore staram się chodzic, klub z mojego miasta to 3 liga a ich mecze to przeważnie okazja alkoholowa ze szwagrami :D

0

@Encore no to nic trzeba odpalić nba 2k20 i porzucać Hardenem :D

1

@Encore przecież te jego "trójki" z odskoku to jest poezja dla oczu. W TV robi to mega wrażenie to ciekawy jestem na żywo z bliska jak to wygląda

4

@LioMessi10 będą rzymskie drukować :D

0

@Maniek9444 z jednej strony spoko, z drugiej - jeszcze nie zasłużył na miano gracza-legendy w Birmingham więc tak zależy z której strony na to spojrzeć :p

4

@Dejvo chyba po eurow******lu w LM :D

1

@Foton czarny Jack Daniels z delikatna ilością sprite i cytrynką - namówiłem się i idę na małego drinka :D

1

@Fartlow zależy chyba od silnika, jego poziomu zajechania, czy od tego kiedy ta klima była tak porządnie zrobiona itp
Kobieta moja w benzynce 1.6 110 km lekko czuje spadek mocy na klimie ale jak jest naprawdę gorąco na dworze i ta klima daje mocno
Ja mam diesla 2.0 160 km i jakoś nie mam wrażenia spadku mocy, też fakt że lato tego roku nie jest jakieś mega gorące więc ta klima to tak na pół gwizdka działa

1

@Jaca27 to jest Panie kolego taki korbko-tronic :D

1

@MichalZZZ Jennifer aninston

1

Co ten Pulisic im zrobił, pojechał trochę jak z gown** :p

0

Przynajmniej jest co oglądać jak dla mnie to niech się skończy nawet 9:8. Byle bobby nie strzelił u siebie :D passę ma niezłą na swoim stadionie :D chyba że chce Suareza wyjazdowe osiagniecie z LM przegonić

2

Pogbie prąd odcięło i 0-1 dla west hamu :p
Ale MU samo sobie kaplikuje awans do LM

0

@abram3k ma nie być rozliczania ffp więc teoretycznie można szastać hajsem na lewo i prawo

3

Czyli suarez dzisiaj z 40m przewrotka albo innymi nożycami strzeli :D

0

@mekston powinni, piłka nie zmieniła kierunku lotu tylko parabole

0

@mateuszdabski kilka meczy temu wydawało mi się że city zgniecie wszystko i wszystkich, ale 2-3 mecz z rzędu grają na stojąco po prostu. Bardzo mało ruchu w ofensywie, znam to chyba z gry jakiegoś klubu..

0

City to jeszcze z Realem będzie walczyć na noże o awans do 1/4 LM :D

2

Ale co bramkarz Arsenalu obronił dobry strzał Mahreza i to jedną ręką to zostanie jego

0

@Criss18Barca do wypicia ćwiartki i 2 piw w 2 minuty :D

0

@kewin ale ciśnie tych pisowcow pięknie. Jak ja gościa szanuje i lubię

6

@MichalZZZ Penelope Cruz zdecydowanie

0

Przecież tych patalachow nie da się oglądać. Dobrze że w tv oglądam MU a w tel jednym okiem tych 11 stojących bobów

1

@Joe_Pesci na aut do Messiego podaj :D

0

Semedo w defensywie to jest poziom polskiej 3 ligi. Gość jest tragiczny w defensywie

1

@Dariochampion10 jak duży rodzinny grill to spytaj się czy mają full komplet plastikowych sztućcy itp. Jak nie to kup - zaleta tego taka że po prostu wyrzucicie i koniec sprzątania talerzy :D ja tak robię jak organizuje grilla na więcej jak 10 osob

1

@MesQueUnClub_87 ostatnia trójka :
Statham
Gosling
Reeves

0

Co atalanta "pyka w gałe" to jest miód na moje oczy. 58 minuta i 6-1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?