budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Antic24 no przecież znam na pamięć, chyba najlepszy serial komediowy zagraniczny jaki widziałem
edit. Ale laska łoo Cię Panie :P
0
@Pepiko oby Lechia - poleciało za 200 :p
0
@Encore staram się chodzic, klub z mojego miasta to 3 liga a ich mecze to przeważnie okazja alkoholowa ze szwagrami :D
0
@Encore no to nic trzeba odpalić nba 2k20 i porzucać Hardenem :D
1
@Encore przecież te jego "trójki" z odskoku to jest poezja dla oczu. W TV robi to mega wrażenie to ciekawy jestem na żywo z bliska jak to wygląda
4
@LioMessi10 będą rzymskie drukować :D
0
@Maniek9444 z jednej strony spoko, z drugiej - jeszcze nie zasłużył na miano gracza-legendy w Birmingham więc tak zależy z której strony na to spojrzeć :p
4
@Dejvo chyba po eurow******lu w LM :D
1
@Foton czarny Jack Daniels z delikatna ilością sprite i cytrynką - namówiłem się i idę na małego drinka :D
1
@Fartlow zależy chyba od silnika, jego poziomu zajechania, czy od tego kiedy ta klima była tak porządnie zrobiona itp
Kobieta moja w benzynce 1.6 110 km lekko czuje spadek mocy na klimie ale jak jest naprawdę gorąco na dworze i ta klima daje mocno
Ja mam diesla 2.0 160 km i jakoś nie mam wrażenia spadku mocy, też fakt że lato tego roku nie jest jakieś mega gorące więc ta klima to tak na pół gwizdka działa
1
@Jaca27 to jest Panie kolego taki korbko-tronic :D
1
@MichalZZZ Jennifer aninston
1
Co ten Pulisic im zrobił, pojechał trochę jak z gown** :p
0
Przynajmniej jest co oglądać jak dla mnie to niech się skończy nawet 9:8. Byle bobby nie strzelił u siebie :D passę ma niezłą na swoim stadionie :D chyba że chce Suareza wyjazdowe osiagniecie z LM przegonić
2
Pogbie prąd odcięło i 0-1 dla west hamu :p
Ale MU samo sobie kaplikuje awans do LM
0
@abram3k ma nie być rozliczania ffp więc teoretycznie można szastać hajsem na lewo i prawo
3
Czyli suarez dzisiaj z 40m przewrotka albo innymi nożycami strzeli :D
0
@mekston powinni, piłka nie zmieniła kierunku lotu tylko parabole
0
@mateuszdabski kilka meczy temu wydawało mi się że city zgniecie wszystko i wszystkich, ale 2-3 mecz z rzędu grają na stojąco po prostu. Bardzo mało ruchu w ofensywie, znam to chyba z gry jakiegoś klubu..
0
City to jeszcze z Realem będzie walczyć na noże o awans do 1/4 LM :D
2
Ale co bramkarz Arsenalu obronił dobry strzał Mahreza i to jedną ręką to zostanie jego
0
@Criss18Barca do wypicia ćwiartki i 2 piw w 2 minuty :D
0
@kewin ale ciśnie tych pisowcow pięknie. Jak ja gościa szanuje i lubię
6
@MichalZZZ Penelope Cruz zdecydowanie
0
Przecież tych patalachow nie da się oglądać. Dobrze że w tv oglądam MU a w tel jednym okiem tych 11 stojących bobów
1
@Joe_Pesci na aut do Messiego podaj :D
0
Semedo w defensywie to jest poziom polskiej 3 ligi. Gość jest tragiczny w defensywie
1
@Dariochampion10 jak duży rodzinny grill to spytaj się czy mają full komplet plastikowych sztućcy itp. Jak nie to kup - zaleta tego taka że po prostu wyrzucicie i koniec sprzątania talerzy :D ja tak robię jak organizuje grilla na więcej jak 10 osob
1
@MesQueUnClub_87 ostatnia trójka :
Statham
Gosling
Reeves
0
Co atalanta "pyka w gałe" to jest miód na moje oczy. 58 minuta i 6-1