blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr To już nie jest przypadek. Gość ma świetnie ułożoną lewą nogę. Oby spierniczył po sezonie do lepszej ligi.
1
@HighestInTheRoom Ja akurat rzadko oglądam Ekstraklasę. Jedynie czasem Lecha, jak ich mecz nie gryzie się z meczem Barcy lub hitem z innych lig. To oglądanie pod wpływem, to wiadomo, że z przymrużeniem oka trzeba traktować, ale jednak nasza liga jest dość oryginalna.
0
@FcPortoFan1999 Ja uważam, że ten spektakl w naszej lidze trzeba oglądać pod wpływem.
2
@FcPortoFan1999 Piwko i czipsy kupione?
2
@Luciano99 Gdzie mogę kupić pre-order płyty?
3
@panczo Gratulacje. Wykręciłeś świetny wynik, brawo.
1
@Bulbazaur17 Dokładnie tak.
8
https://x.com/centregoals/status/1714373353899786554
Gol San Marino.
0
Ładny gol Mitro.
1
@Emhyr Niech zatrudnią solidnego psychologa sportowego, bo mentalność u naszych kopaczy jest papierowa.
1
@Herato Nie wiem czemu, ale już pierwsza podpowiedź jakoś skojarzyła mi się z Leicester Rodgersa.
1
@Herato Brendan Rodgers?
6
Gol Fermina.
6
https://x.com/vartatico/status/1714000151390351864
Gol Felixa.
8
https://x.com/allworldgoal/status/1713998132457992314
Gol Cancelo.
1
@LaLigaPD Żółta kartka za zdjęcie koszulki.
1
@FcPortoFan1999 Jeśli dostaniemy sie do baraży, to przeczuwam taki tytuł.
0
@VegetaPolska Barca. Poza meczem, można sobie zwiedzić Hiszpanię.
2
@FcPortoFan1999 Chociaż tym można sobie poprawić humor po popisach naszej reprezentacji.
0
Już wiemy, dlaczego nie awansujemy.
0
https://x.com/allworldgoal/status/1713643882515161251
Ładny gol Walii na 1-0.
1
POLSKA GOLA, COCA COLA!
4
Skład.
1
@HighestInTheRoom
1
@Popitek12 Leo.
0
@Saviola88 Widać, że inspirują się polskimi ligami.
4
@Criss18Barca Całkiem spoko, gdy wracasz do domu podchmielony, a nie ma innego lokalu gastro.
1
@Emhyr Można rozważyć wyjście Buksą i Świdrem na Mołdawię i granie 1 def pomocnikiem.
0
@Mns21 Przeważnie gram ilość goli ekipy X lub w meczu. Czasem handicap lub ekipę X z podpórką, ale gram małe tasiemki po 5-6 zdarzeń za stawkę do 10 zł.
0
@Mns21 Ja akurat nie gram fauli/kartek/rożnych. Nigdy mi to nie wchodzi, ale fajnie, jakby Ci weszło to.