0

Trafił ktoś w lidze typerów wynik meczu Realu ?

1

I znowu w meczu z przeciwnikiem z wyższej półki Real zderzy się z brutalną rzeczywistością :/

0

Barca z Guardiolą zdobyła 6 pucharów, a Barca LE 5, gdzie się podział ten jeden ? Bo nie moge się doliczyć. Superpuchar Hiszpanii już wiem.

1

Hahah ja też to zobaczyłem i powiem Ci więcej: To był film o nim :D haha :D

0

Nie sądzę, ale każdy ma prawo do własnego zdania.

0

Nareszcie jakieś pozytywy :)

0

Czyli jeszcze raz po polsku: 178 rekord, a 173 mamy obecnie tak ?

4

Heh ja już się nie czepiałem bo sam początek już jest dobry " natrafiłem się dzisiaj" :D

2

Mecz, a po meczu noc z dziewczyną marzeń.

0

Komentuje bo ma głos, to jedyne co mu zostało bo pamięć już dawno wysiadła i nie śmieje się z niego tylko po prostu uważam, że czas zejść ze sceny :0

4

Ucieczki kiedy mama dowiadywała się o nieobecnych godzinach dopiero na wywiadówce, a nie 2h po skończeniu zajęć :D Teraz nie ma takiego klimatu i za nic w świecie nie chciałbym zamienić tamtych czasów na te, a dzisiejsza młodzież i tak niestety tego nie zrozumie bo nigdy nie poczują tego klimatu. Teraz niemal w każdej szkole kamery, nauczyciel nie może na ucznia nakrzyczeć bo zaraz afera wielka. To wszystko zmierza w złym kierunku :/

3

Ma tyle lat to czas przestać komentować i tyle. Rozumiem można tracić głos, tracić emocje przy komentowaniu, ale kiedy komentator ciągle myli fakty, a nawet powtórki z normalną akcją to znak chyba, że czas już skończyć.

4

Śmieszna ta szkoła teraz. W liceum niektórzy mają przyrodę tak jak kiedyś w podstawówce :d , jakieś dzienniki elektroniczne, jak dobrze ze dane mi było chodzić do szkoły jeszcze w normalnych czasach.

1

Myliłem się... Suarez sam może pociągnąć zespół. Mamy najlepsze trio w historii futbolu ! Brawo Luis !

0

Cieżko bo kontuzje nas dopadły :/ Jakby teraz w półfinale i finale grał Leo i Ney + mecz u siebie z Betisem to myślę, że spokojnie daliby radę.

2

LE musi im wpoić, że wygrywanie 1 czy 2-0 to nie jest koniec meczu i że trzeba grać do końca a nie spoczywać na laurach. To jest jak na razie jedyny poważny mankament naszej drużyny w tym sezonie.

0

I bardzo się z tego cieszę :D

0

Meczu nie oglądam, ale czytałem, że Munir miał już 2 okazje tak ? Haha może mieć i 10, ale ten gość chyba dopiero na pustą trafi (w gran derbi też w sumie wystarczyło tylko kopnąć w światło bramki, ale i to go przerosło).

0

Jak znam nasze szczęście to będziemy bili głową w mur do 80min i później przeciwnik przeprowadzi 1 przypadkową kontrę, piłka niefortunnie się gdzieś odbiję, jeden z naszych się poślizgnie i będziemy przegrywać 0-1 i później już heroiczna walka o remis...

1

Znowu w 10, ale dadzą radę !

0

Te ha iks za info :)

2

OK Panie dorosły :)

1

Z drugiej strony przecież Barca to nie tylko Leo i Neymar. Jest Busquets, jest Iniesta, Alves, Suarez, Rakitic, Mascherano, a gramy przecież z drużyną z chińskiej ligi, a nie z jakąś potęgą europejską. Musi być dobrze !

0

Wejdzie jak będzie potrzeba, a jak nie to lepiej żeby nie ryzykował bo jak naderwie mięsień to będzie pozamiatane na dłużej.

16

Po co siejesz niepotrzebne brednie....

0

No właśnie w Live dryblował, potrafił zrobić coś z niczego, ale u nas tego nie robi, chociaż całkiem możliwe, że przez to, że to działka głównie Neymara i Leo. Dzisiaj może Luis pokazać, że też potrafi sam coś wykreować.

7

Wierzyć w Munira to jak wierzyć w Św. Mikołaja.... Niby jest, ale nikt go nie widział.

0

To jest dolegliwość, która może się nawracać ? Na przykład przejdzie mu za 2-3 dni i poźniej w najmniej oczekiwanym momencie ból może znowu nadejść ?

0

Suarez raczej nie jest typem zawodnika, który ciągnie grę. Jest snajperem, żyje z podań i potrafi zrobić miejsce, ale musi to podanie otrzymać od kogoś, albo dla kogoś to miejsce zrobić, a przy graniu z Munirem i Sandro nie wiem czy jego atuty się w ogóle przydadzą. Muszą to wygrać !

1

Ciekawe czy pech w końcu nas opuści czy dalej będzie nas prześladował....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?