bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
62
Powiedzcie mi Panie i Panowie jedną rzecz bo ja czegoś nie rozumiem: Ci co narzekają na grę Barcelony i mówią, ze znowu nasi grali wolno i klepali bez sensu piłka naprawdę tak myślą czy to dla jaj mówią ? A może z przyzwyczajenia muszą trochę ponarzekać ? Może ogladali mecz na pół gwizdka ?
Może jednak ja jestem ślepy, może ogladalem inny mecz, ale mi sie to spotkanie naprawde podobalo. Nie byl to mecz z gatunku tych latwych i przyjemnych dla Blaugrany, rywal swietnie bronil się calym zespołem, ale Barca naprawde nie grala zle, a wrecz powiedzialbym ze grali dobrze. Akcje kombinacyjne, prostopadle pilki, strzaly z daleka: naprawdę gdyby niektorzy pilkarze mieli lepiej ustawiony celownik to spokojnie wpakowalibysmy rywalowi 5 bramek i naprawde nie moge zrozumiec jak mozna narzekać na grę tym bardziej ze byl to pierwszy mecz sezonu. Pamietam mecze kiedy Barca bezskutecznie bila głowa w mur przez całe spotkania, wymieniajac setki podan które na nic sie nie przekładaly niemal usypiajac swoich kibiców przed TV, ale naprawde wczorajszy mecz nie mial według mnie z tym nic wspólnego, ale jak wspomniałem wyżej, moze i jestem ślepy :)
0
Oglądać tego gościa w grze to po prostu poezja dla oczu i kwintesencja futbolu w najczystszej postaci.
0
Brakuje jedynie solidnego zmiennika dla Suareza i ławka kompletna.
0
No właśnie zaczalem czytac o tym w google. Masakra, tyle lat w niewiedzy :D
0
Patrzę właśnie na wynik meczu 3 ligi (nieistotne kto z kim) i gospodarze dokonali 5 zmian podczas spotkania, a goście 4. Coś mnie ominęło w przepisach ? Bo ja zatrzymałem się na przepisach gdzie można było dokonać 3 zmiany podczas meczu w jednej drużynie.
2
Stwarzał zagrożenie bo już później szukał ciągle uderzenia, ale żadnych fajnych akcji tak jak napisałeś w jego wykonaniu nie widziałem.
11
Jakich fajnych akcji ? Zejście ze skrzydła do środka i strzał lub podanie wszerz to fajne akcje ? :D
0
"Każdej pozycji próbował" :D
0
Hahahaha :D
1
Żadna polska stacja nie pokazuje bo nikt nie chce oglądać tej mizernej ligi.
0
Marius :D
3
Pierwsze dwa mecze ligi typerów: okrągłe 0 pkt :D Jezu jak to dobrze, że skończyłem z bukmacherką ;D
0
Kurde przegapiłem !!! Ale już znalazłem, super !
10
Szanowny kolego KamQix !
Mam nadzieję, że w tym sezonie również ujrzymy kalendarze z uwzględnieniem meczów Barcy ;)
0
Na ten moment 91 zł: pakiet Extra + (jest kilka fajnych kanałów żeby wieczorem obejrzeć jakiś dobry film), wszystkie Canal +, Eleven oraz LM. Od stycznia będę płacił za to 101 zł. Może i dało się to taniej wynegocjować, może dało się coś pokombinować, ale ja się cieszę z tego i tak ;)
0
Ja bym bardziej skupił się na tych co mogą pokrzyżować szyki faworytom. W La Liga myślę, że z Barceloną powalczy najbardziej Atletico, w Serie A Napoli, w Ligue 1 nie mam pojęcia bo się nie interesuję, Bundesliga to tak samo jak w Ligue 1, a w Premier League myślę, że Liverpool.
14
Nie lubię go, a wręcz nienawidzę, ale brakuje tego Ronaldo na zdjęciu i będzie brakowało go w La Lidze :/
2
Przedłużałem umowę jakiś miesiąc temu i dokładnie to samo mam. Do stycznia za free, a później za 10 zł ;) Też się cieszę jak dziecko, do tego cała La Liga i Premier League w NC+ i nic wiecej do szczęścia nie potrzeba jeżeli chodzi o TV ;)
1
Dobre, naprawdę dobre...
3
No jak to ? 1 set wygrał zawodnik drugi, 2 set wygrał zawodnik pierwszy i teraz w 3 secie jest 4:3 w gemach dla pierwszego i 30;15 w punktach dla pierwszego w 8 gemie trzeciego seta.
7
Też myślę, że zacznie jeździć rowerem i ścigać się w największych wyścigach.
4
Znaczną rolę odegrał także pakt z Meffisto podpisany krwią przez CR i Zidane :D
0
W ogóle niech Gran Derbi tam rozegrają...
2
No weźcie kogoś kupcie w końcu, @RealMadryt, bo ten sezon nie będzie miał sensu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Teraz już wiem, dzięki za info ;D
0
Wyjmij kijka z du*ki bo widzę, że uwiera i to dość mocno ;)
Nigdzie nie napisałem, że jestem ekspertem jakimś na tej stronie, a o tych godzinach w pierwszych meczach po prostu nie wiedziałem. Nie samym futbolem człowiek żyje, a poza tym nie widzę nic złego w oglądaniu meczów Barcelony i nie interesowaniu się całą La Ligą, lecz widzę, że dla Ciebie to oburzające wręcz ;D
Więcej luzu na przyszłość, nie pozdrawiam ;)
0
7:15 do roboty, bez problemu się pobiorę ;D
8
Dopiero zauważyłem ze mecze w La Liga będą teraz też o 22:15 grane, cieeekawie :D
Mi tam to odpowiada, lepsze 22:15 niz 16:00 i mecz w pełnym Słońcu.
6
Ee tam, według mnie bardzo zła decyzja i mam nadzieję, że szybko wróci do kadry. Wiadomo, że chciałby wygrać coś z reprezentacją, ale tak naprawdę możliwe jest również, że nigdy nie będzie dane mu triumfować z Argentyną, ale czy to coś zmieni ?? Według mnie nie. Nie musi już nic udowadniać, swoją grą doprowadził tą reprezentację do finału MŚ !! oraz dwóch finałów Copa America i pechowo wszystkie przegrał, tyle, swoje zrobił według mnie. Teraz powinien bardziej się rozluźnić i po prostu cieszyć się grą dla Albicelestes, strzelać kolejne gole, posyłać kolejne asysty, śrubować rekordy i to już i tak będzie dużo, a jeżeli przy tym uda się zgarnąć jakiś tytuł (Copa Ameirca) to tym bardziej super.