bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak jak ostatnio pisałem, jestem laikiem w szukaniu i oglądaniu meczów przez Internet i oczywiście miałem problemy ze znalezieniem meczu Barca vs Sevilla (może przez tą dogrywkę Betisu bo znajdywałem sporo transmisji właśnie tego meczu, a podobno miała być tam Barca wtedy), ale naprawdę dosłownie drżę jak pomyśle sobie o szukaniu i oglądaniu El Clasico. Już widzę te zacinające streamy i zmianę po kilka razy podczas trwania spotkania ;D Oby nie było tak źle :D
32
Żartujesz czy masz problemy ze wzrokiem ? :D Karny na Semedo w 100% prawidłowy, ciężko o bardziej ewidentny faul.
3
2 minuty doliczył, nie wierzę w to po prostu :D
0
Super, czekam ! :D
0
KamQix
Można liczyć na edycję kalendarza z uwzględnieniem meczów z Realem ? :D
36
Ci co oczekują pogromu Realu w półfinale CDR i Ci co są absolutnie pewni awansu Barcy mam wrażenie ze oglądają futbol od maksymalnie kilku miesięcy...Real może tracić mnóstwo bramek i punktów w każdym meczu przed El Clasico i to z tzw. ogórkami, ale spotkanie z Barca mogą po prostu wygrać. Klasyk to inny gatunek spotkania, cos absolutnie wyjątkowego i naprawde nie rozumiem jak można być tak naiwnym i rzucać w tym momencie jakies hasła o manitach itp...
Wygramy 5-0 to wspaniale, wygramy 1-0 tez ekstra, także ja radzę sie powstrzymać od takiego bez sensu myslenia typu "Real bez formy to wpakujemy im piątkę".
1
Łoo, przegapiłem ?! Dzięki :D
3
KamQix
Kolego kiedy można +- spodziewać się kalendarza na luty (już z Ligą Mistrzów !!!!!!!!!!) ? :D
2
14 kolejek to kupa czasu, szczególnie w Premier League, z resztą kibic Liverpoolu powinien dobrze to wiedzieć ;D Aczkolwiek trzymam kciuki za Liverpool ;D
0
Przyznam że bardzo rzadko oglądam mecze Barcy na Internecie i jestem kompletnie zielony w szukaniu dobrych transmisji. Czytalem ostatnio przy okazji meczów CDR o tym Reddit że tam można elegancko oglądać mecze. To prawda ? Nie ma problemów ze znalezieniem transmisji ? Bo założyłem wczoraj tam konto i bardzo chciałbym obejrzeć NORMALNIE dzisiejszy meczy (normalnie czyli może być i z arabskim komentarzem byle sie nie zacinalo, jakoś tez nie musi być HD, ale tez zeby była znosna w miare). Jak myslicie, spokojnie da rade tam znaleźć transmisję ? Internet mam no sredni powiem, nie jest jakis mega szybki, ale też nie najwolniejszy, NC+ GO mi smigalo elegancko :D
0
Dokladnie. Ciekawe jak Wilder poradzi sobie z tak nacierajacym nieustannie do przodu bokserem. Poza tym jego uśmiech po wygranej Kownackiego raczej nie wyglądał na szczery :D Gość ma się czego obawiać jezeli dojdzie do takiego starcia i dobrze o tym wie choć wiadomo ze nadal pozostaje faworytem.
4
Ja uważam że jest gotowy. Moze nie ma budowy boksera, moze brak mu trochę techniki, ale gość nadrabia serduchem wszystkie braki i dąży do celu. To jest piękne i teraz przyszedl czas na walke o pas. Faworytem na pewno Wilder (jestem wielkim fanem tego boksera jakby co) ale to też człowiek. Kownacki jak walczy to idzie cały czas do przodu, nie cofa sie praktycznie w ogóle i to moze okazać się bardzo dobrą taktyką na mistrza. Sport juz nie raz zaskoczył wszystkich i tym razem moze być podobnie :)
0
Ale ja Cie nie chce do niczego przekonywać :)
0
Wiem o co chodzi, ja sam wolę obejrzeć np.
United - Watford czy Chelsea - Tottenham niż Atletico - Sociedad i Valencia - Sevilla ale to dla mnie nie czyni Premier League lepszą niz La Liga. Bardziej atrakcyjną, bardziej wyrównaną, dającą więcej emocji, lepszą do oglądania - tak, lepszą pod względem sportowym od La Ligi - nie.
0
Ta połowa "hitów" Premier League już chyba wszyscy wiemy jak wygląda ;)
W lidze angielskiej jest więcej $ i myślę, że to jest jeden z wielu powodów dla których piłkarze przechodzą do Premier League aczkolwiek czy ja wiem czy najwięcej klasowych graczy jest w Premier League ? Nie liczyłem, ale La Liga też posiada kilku, wielu jest także w innych ligach i jakoś nie palą się do przejścia do Anglii ;)
0
Nie rozumiesz stwierdzenia "poziom wyżej" ? :D
La Liga po prostu poziomem sportowym jest wyżej niż Premier League, to wszystko.
Mam przytaczać argumenty ? Po co ?
Ostatnie 5 lat Ligi Mistrzów i Ligi Europy to totalna dominacja hiszpańskiego futbolu nad resztą innych lig i nic więcej dodawać nie trzeba.
Oczywiście fan Premier League może odpowiedzieć, że w Anglii ostatnia drużyna może zawsze wygrać z pierwszą w tabeli (jak w sumie w każdej lidze, aczkolwiek nie uważam tego akurat za argument świadczący o sile Premier League) lub , że Messi nie byłby taki mocny w zimną, deszczową noc w Stoke, ale ja jednak zostanę przy swoim zdaniu ;)
35
Dobry troll orgazmusie :D
1
Ja uważam, że jest ;)
6
Kolejny z wielu dowodów na to, że La Liga jest naprawdę poziom wyżej niż Premier League.
0
Harvey Specter nie zawodzi ;D
0
Już znalazłem, dzięki ;D
0
O której skoki jutro ? Bo nie mogę znaleźć w programie.
32
Mi tam się to podejście podoba. W La Liga i Champions League niech gra najsilniejszy skład, a w CDR niech będą duże rotacje. Jak uda się wygrać Puchar Króla to super, ale jak nie to też nie będzie tragedii.
5
Ja też widzialem ponad 1300.
1
Dobry symulant :D
0
Ja uważam, że trochę się zrobił cyrk (nie wiem czy to dobre słowo) z tym schodzeniem do niższych kategorii wagowych zawodników, którzy na na co dzień walczą wyżej. Zbijanie takiej wagi na pewno negatywnie odbija się później na walce i już nie raz mieliśmy tego przykład w UFC.
0
Oglądał ktoś UFC w nocy/nad ranem ? Jak myślicie sędzia za wcześnie przerwał walkę Cejudo vs Dillashaw ? Moim zdaniem może ciut za wcześnie, ale nie wiem czy TJ by z tego wyszedł.
Lipski w KSW brylowała, ale jak widać UFC szybko ją zweryfikowało aczkolwiek to by debiut, zobaczymy jak pójdzie dalej ;)
0
Chyba
0
A ja tam się nie cieszę ze Atletico odpadło z CDR. Będą mieli wiecej czasu na odpoczynek, a jak wiemy to oni są naszym głównym rywalem w walce o mistrzostwo Hiszpanii. Trzeba walczyć na każdym froncie o wygrane, ale kurczę ja naprawdę chyba wolałbym żebyśmy odpadli z CDR i też mieli wiecej odpoczynku. Wiadomo że odpadniecie z Pucharu Króla nie zagwarantuje nam wygrania LM, tak samo jak granie w CDR do końca nie wyklucza zdobycia Champions League, ale ja jednak uważam że przydaloby się naszym te kilka dni więcej bez meczów i mogloby to wyjść na dobre na wiosnę w kluczowej fazie Ligi Mistrzów. Jezeli to miałoby zwiększyć nasze szane w tych rozgrywkach chociażby o kilka % (a myślę ze tak jest) to naprawdę warto by zrezygnować z tego pucharu który wygrywamy praktycznie co roku i który nie jest az tak super prestiżowy na rzecz właśnie upragnionej od kilku sezonów Ligi Mistrzów, no ale wiadomo płakał nie będę jak dojdziemy do finału CDR :D
0
Boże ludzie naprawde nie rozumiecie o co mi chodzi ? :D M.in. o ostatnie zdanie najbardziej. To ironia ? Przecież wiem że sypią ironia ale nie w kazdym zdaniu, ja tam widze wylewanie frustracji redaktora i obrazanie swoich idoli (pilkarzy), dziwię sie ze muszę to nawet tłumaczyć komuś...