0

Jakby nie było Leo to by były szanse na niego i wielu innych zawodników. Można było mu pozwolić odejść z szacunku, zloozowania budżetu i wprowadzeniu młody a tak brniemy dalej w tym śnie, że Leo zostanie i zacznie grać jak 5 lat temu.

1

I dlatego kiedyś pisałem, że warto puścić Leo i dać mu odejść, zloozować pensje jego kolosalnym wynagrodzeniem, zaszczepić budżet kilkoma milionami. Po pierwsze loozuje budżet który można wykorzystać na takie właśnie wzmocnienia za darmo jak Eric i David. Trzeba przestać żyć wspomnieniami, dać Leo odejść, dać mu nowe wyzwania na koniec kariery i szukać inne drogi.

0

@Tatazolwinia jest jeszcze jedna ważna sprawa, nawet jak obniżą klauzulę i ktoś ją wpłaci to jeszcze sam Fati musi chcieć odejść.

2

Mecz bardzo dobry - ale na podstawie tego co ostatnio graliśmy. Bo nie ukrywajmy, za czasów Pep'a to nawet nie zwrócilibyśmy uwagi na taki mecz, to była codzienność :D.

2

Szanuje takie zachowanie niesamowicie!

2

@itmustbejoke ta tylko w trakcie całej tej gównoburzy Leo ani razu nie powiedział, że chce odejść, tylko były głosy z jego otoczenia przekazywane przez inne osoby a dopiero po całej gównoburzy powiedział, że chciał odejść. A Gerard pokazał jako jeden z niewielu, że zależy mu dobro klubu, by klub się rozwijał i miał fundusze na kolejne wzmocnienia (co nie usprawiedliwia nieudolności zarządu), czego np. nie można było powiedzieć o Suarezie. Nie wierzę, że nie proponowali mu np. obniżenia pensji i by został rezerwowym. Tylko on pewnie chciał być rezerwowym z hajsem który dostawał.

9

Jeśli to prawda to szanuje to w 100%, o ile Pique się zgodzi. To samo pisałem odnośnie Suareza. Gerard powoli wie, że jego kariera się kończy i jeśli chce dobra zespołu to będzie dalej pomagał swoją grą a przy niższej pensji można poszukać kogoś do wzmocnienia. Tak zachowują się legendy.

1

Wszyscy mówią, żeby sadzać go na ławie a ja uważam, że trzeba mu dać pograć np. w rotacji z Pique i może okaże się, że gościu wróci do formy, to pojawią się chętni na kupno.

0

Fajnie by było jakby miał w kontrakcie jakąś klauzulę odkupienia, można zejść kilka baniek ale zapisać cenę odkupu.

1

Wolves to mam wrażenie ma pół kadry Portugalskiej :D

0

@PlanetFCB i za śmieszne pieniądze, jak na obecne czasy.

20

Na lewą obronę cały czas dostępny jest Alex Telles, którego porto MUSI sprzedać i chcą za niego 20 baniek, bo w następnym roku kończy mu się kontrakt.

2

Całe szczęście, Arthur też jest dla nas przeszłością :D

4

@vukoo1 Prosta sprawa, jeśli byłbym u schyłku (przed emeryturą) a chciałbym dalej pracować w firmie, bo nie chcę odchodzić do innej a zarobiłem już wystarczająco a zaproponowaliby mi szkolenie np młodzieży, odpowiedzialność za nowych pracowników, wdrążenie ich to jak najbardziej. Nie oszukujmy się, na ich kontach są takie kwoty, że jeśli w ciągu 2 lat zarobi o kilka mln to tego nie odczuje, a klub tak, bo odetka finansowe fair play, może ściągnąć innych, młodych zawodników, zaproponować im normalny kontrakt, a nie zablokowani przez emerytów, w NBA np tak jest, np Kevin Garnett czy Vince Carter podpisywali tzw weteran contract i zajmowali się młodymi zawodnikami, wprowadzali ich. Da się? Da, tylko trzeba do tego podejść z głową.

0

Nierealna transakcja, co im da, że przejdą obaj do City jak dostaną bana na LM i zanim Leo zagra w LM karierę skończy. Co raz więcej bzdur w tym całym odejściu Leo a informacji od samego "zainteresowanego" odejściem, brak. Tak jak pisałem wcześniej, usłyszę to z ust Leo, to uwierzę, ale szanuję decyzję Leo, że nie chce się buntować i odejść jak człowiek. I za należy mu się to za to co robił dla klubu. I wiadomo, z niewolnika nie ma zawodnika to raz, dwa, nienawidzę Bartka ale z drugiej strony, zawodnik to zawodnik,nie powinien rządzić klubem i decydować kto ma być trenerem czy prezydentem. A z finansowego punktu widzenia oraz dla dobra drużyny, wydaje mi się, że to może dobrze zrobić, zawodnicy zaczną walczyć bo każdy będzie chciał wejść w Leo miejsce, być tym głównym to raz, dwa powiew świeżości a trzy, budżet bardzo mocno to odczuje. Jakby nie patrzeć FCB to takie Lakers za czasów Kobe, niewolnictwo z własnego wyboru i zablokowani inwestycjami z powodu jednego z zawodników.

1

Szczerze mówiąc, szanuję decyzję Leo, że nie chce się buntować i odejść jak człowiek. I za to co zrobił, należy mu się to. Z niewolnika nie ma zawodnika to raz, dwa, nienawidzę Bartka ale z drugiej strony, zawodnik to zawodnik nie nie powinien rządzić klubem i decydować kto ma być trenerem czy prezydentem. A z finansowego punktu widzenia i dla drużyny, wydaje mi się, że to może dobrze zrobić, zawodnicy zaczną walczyć bo każdy będzie chciał wejść w Leo miejsce, być tym głównym to raz, dwa powiew świeżości a trzy, budżet bardzo mocno to odczuje. Jakby nie patrzeć FCB to takie Lakers za czasów Kobe, niewolnictwo z własnego wyboru i zablokowani inwestycjami z powodu jednego z zawodników.

3

Usłyszę to z ust Leo, wtedy uwierzę!

1

Jak Barca nie zapłaci to obawiam się, że w trakcie kolejnego sezonu Pep pokaże Ericowi, że liczy na niego, zacznie nim grać, że chłopak zmięknie i podpisze kontrakt.

0

@monsterrize Czasami jest lepszy tzw. "stary dziad" niż młody Brazol który woli ciągnąć szmal i bawić się w klubach. Wiadomo jaki charakter mają brazylijscy piłkarze. Możliwe, że ten transfer wcale nie wyjdzie na złe Barcelonie a Arthur będzie np drugim szklanym Dembele? Nie ma co osądzać jak jeszcze żaden nie zagrał meczu w nowym klubie. Na Paulinho czy na Vidalu też wszyscy wieszali psy a chłopki zrobili robotę jak mało kto.

0

Pjanic wczoraj zrobił dwie asysty, gościu jest mega kreatywnym zawodnikiem a takiego nam brakuje. Prosta logika, Arthur siedzi na ławie mimo, że Kike mógłby z niego korzystać jeśli ma jakość (mimo, że wie o jego odejściu) a Pjanić gra, bo ma jakość.

7

Fajnie by było jakby zrobili z nim jakiś fajny deal jak z Paulinho ;-)

0

@yoli Też tak uważam, młodzi będą mogli się ogrywać na drugim szczeblu rozgrywek co jest dla takich zawodników niesamowitym doświadczeniem!

0

Czyli jednak zostaje :D

2

To będzie dobre info o ile nie kupimy Pjanicia i damy szansę Puiq'owi. Każde inne rozwiązanie to będzie straszna lipa.

0

Raczej dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków więc jak dla mnie nie ma co się zastanawiać tylko przedłużać z nim kontrakt.

2

Pytanie tylko, czy zawodnik będzie chciał odejść z klubu który dał mu szansę, kasę do klubu który go nie poszanował?

3

Garcia ciekawa opcja, za rok jakby do nas przyszedł to mógłby podobnie wstrzelić się jak Pique który wrócił do nas.

0

Brać Wernera! Lepiej na tym wyjdziemy!

0

Przede wszystkim musi być trener i zarząd z jajami który będzie chciał korzystać z zawodników ze szkółki a mieć kadrę na już. Wiadomo, że oczekuje się natychmiastowych wyników od sztabu ale niestety jak się zaniedbało ostatnie lata to trzeba zrobić krok w tył by potem zrobić kilka w przód.

0

Czasami jak czytam te wiadomości to zastanawiam się, czy pismaki wymyślają te niedorzeczne newsy by nas specjalnie wkurzyć czy faktycznie to się dzieje naprawdę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?