bezalkoholowy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2025
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gumaz Żadnego.
7
@Eklerek Wpuśćmy ich wszystkich. Potem się zasymilują.
19
@MOLESTA Nie wiem czy jesteś jakoś ograniczony, czy po prostu trollujesz?
1
Głupi i głupszy wersja polska xd
2
Bosak w punkt.
0
Ale przy***** z tego wolnego.
0
Rozstrzelana ta nasza e-kopanka. Chyba na bramki zacznę grać.
0
@FcPortoFan1999 Ładna bramka. Jak wynik się utrzyma, to prezydent po meczu organizuje ustawkę.
0
@FcPortoFan1999 Motorynka odpaliła. Ładnie się typek zastawił.
0
Póki co fajnie ta piłka krąży między Lechitami.
0
Pan prezydent Karol Nawrocki wiedział na co się wybrać.
0
@Borry Na 100% nie jest to wina obecnej władzy.
0
@FcPortoFan1999 Jako bezstronnemu widzowi, odpowiada mi taka nawalanka.
0
Piękny półwolej zawodnika Jagiellonii.
Co tu się dzieje. Cracovia ponownie na prowadzeniu xd
1
Pięknie poszedł napastnik Cracovii.
0
@mekston Nic pisanego nie widziałem. Wiem że było coś w sieci, tylko nie pamiętam u kogo to oglądałem :/
0
@mekston Z tego co kojarzę to oni jakimiś znajomymi są (coś było o przekazaniu temu zbokowi 400 tys.), nie było to ich jedyne zdjęcie/spotkanie, a to już obciąża bonżurka.
1
@kubix05 Pływało się na podobnym.
0
@mekston Jaka manipulacja? Skoro zdjęcie było zrobione przed skazaniem, to wcześniej musiał popełnić przestępstwo. Gardze pedofilami. Ci ludzie powinni być jawnie kastrowani, a na czole mieć wypalane znamie.
0
@michal26 Bonżur na zdjęciach z pedofilem, Józefaciuk na komisjach z pedofilem. Ciekawe że przy tej postępowej partii zawsze jakiś zwyrol się objawia. Oczywiście oni nigdy nie wiedzą kim są ich znajomi.
0
@GeneralXavi Żenada.
0
@Safrani Mam rozumieć że rozwój Polski to zasługa unii?
0
@Safrani Których lotnisk? Tego w Radomiu gdzie nawet awionetki nie lądują?
0
@Matan_Zajcev Gdzie są te inwestycje? Chyba nie chcesz mi powiedzieć o fantazjach namiestnika?xd
0
@Matan_Zajcev Jakie inwestycje? Chyba coś przespałem?
0
@Starrk Daj link do tego źródła.
Nadal nie widzę wielkich minusów, większej kontroli państwa. Coś za coś. U nas cenzura niczym za komuny, za to rozwojowo jesteśmy 100 lat za chińczykami. Wolałbym żeby Polska była rozwinięta niczym państwo środka, nawet kosztem większego rygoru dnia codziennego. U nas coś takiego nie przejdzie.
0
@Starrk W jaki sposób społeczeństwo jest kontrolowane?
1
@Starrk Gdzie minusy?
0
Ciekawych ma kolegów.
0
@Katalończyk 99 Na to nawet nie liczę. Nie od dziś wiadomo, że politycy, ich rodziny i rodziny ich rodzin żyją na koszt państwa.