bari_94
Dołączył/a: kwiecień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ale ten Koeman ma z głowa. Ma Puiga na ławce który za każdym razem kiedy gra to gra dobrze a wstawia Moribe. Ewidentnie mu się Puig nie podoba a szkoda.
0
@wroclawianin89 Nawet to nic nie da, Koeman wbił sobie coś do głowy i już nic tego nie zmieni
0
@ef Dostosowuje się do reszty , z kim przystajesz takim się stajesz.
4
Jestem rok po rekonstrukcji ACL, wczoraj poszedłem pograć trochę w piłeczkę pierwszy raz od operacji i dziś woda w kolanie, jprdl. Chyba już nie program za bardzo :D
1
Guradiola kupił nowy dom w Barcelonie w dzielnicy Pedralbes. [Joan Fontes]
Zaraz się zacznie karuzela ze spekulacjami na temat powrotu Pepa do Barcy. :D
0
@Ronmes Haha to chyba masz jakiegoś ruskiego Netflixa, maja wiele dobrych produkcji nie uwzględniających tego o czym napisałeś
11
3:0 a Ronald dwóch obrońców wprowadza, no tak po co dać szanse Konradowi. Ale ten człowiek jest dziwny. Mam nadzieje ze to jego ostatki jako trener Barcelony.
4
Ten Koeman to ma coś z głowa. W takim meczu powinien zagrać Puig Konrad a ten Busiego wpuszcza. Hehehe co za gościu.
1
Klepanie w poprzek, brak chęci na przyspieszenie akcji, typowa Barcelona w ostatnim czasie, no i wiadomo Ronald nie rób zmian bo jest dobrze , remis z trudnym rywalem u siebie.
0
@ricardo0705 Jestem po rekonstrukcji ACL. To zależy od tego jak sam się czujesz, czy masz opuchliznę itd. Zależy tez jaka praca fizyczna. Czy nie obciązysz za bardzo nogi. Z lekarzem nie rozmawiałeś na ten temat ?
0
Właśnie skończyłem oglądać „Co kryją jej oczy” na Netflixie. Takiego obrotu spraw bym się nie spodziewał. :D
42
Dziś mecz 1 kolejki La Liga, najważniejsze to dobrze zacząć ligę.
0
Dał by nura i karny by był
3
@Pilka_jest_okragla Ciekawe jak się komunikują skoro Dembele nie rozmawia po hiszpańsku a Leo właśnie tylko hiszpańskim się posługuje z tego co wiem :D
3
@lukaszmatusiewicz Niech zagraja jeden mecz takim składem jak wczoraj , to nastąpi szybka weryfikacja umiejętności.
0
Pique na 9 w następnym meczu więcej zrobi niż Brajt
0
Aj aj Riqi tiki
0
W końcu Rysio wchodzi , jak zawsze za późno ale zawsze coś
0
I jak tu się ma coś zmienić jak wchodzi kolejny hamulcowy do środka
0
W końcu Busi przypomniał sobie ze można zagrać piłkę za obrońców i od razu groźna akcja z tego wyszła
2
Cały czas klepanie w poprzek, rzadko kiedy grają za plecy obrońców , Cadiz gra bardzo nisko ale jakiś element zaskoczenia by się przydał. Barca sama sobie komplikuje grę. Czasem warto zagrać bardziej bezsposrednio niż monotonnie budować ataki.
0
@SamuraJack Wszystko fajnie ale ilu z nich trafia do pierwszej drużyny i grają w niej.
7
I bez pandemii rozwój się zahamował.
0
@Encore Dokładnie
0
@Unikatowy zrobimy zrzutkę na Rambli
5
Haaland do Barcelony Mbappe do Realu i kolejna ciekawa rywalizacja by się szykowała.
0
2:0 dla Barcelony
3
Koeman chyba nie ogarnia, że Puig może grać od początku meczu.
1
@Messibestplayerintheworld
Dokładnie masz rację, lecz grając na typowej 10 ogranicza grę 9. Wiadomo, że w jego przypadku pozycja to pojęcie względne. Gra jako wolny elektron. Lecz w ustawieniu gdzie jest na pozycji nr 10 i gdy dojdzie do tego 9 jest już za duży ścisk w środku pola. A tak jako typowa 9( na papierze) wygląda to całkiem dobrze.
2
@Tomo1989 Zapewne dostanie więcej minut w pucharze. Ale chciałbym zobaczyć go od początku w meczu ligowym. W pucharze zapewne nie wyjdzie najmocniejszy skład. We wczorajszym meczu poraz kolejny pokazał, że zasługuje na grę w Barcelonie. Przez kilkanaście minut gry wniósł wiele dobrego.