4

Ale ten Koeman ma z głowa. Ma Puiga na ławce który za każdym razem kiedy gra to gra dobrze a wstawia Moribe. Ewidentnie mu się Puig nie podoba a szkoda.

0

@wroclawianin89 Nawet to nic nie da, Koeman wbił sobie coś do głowy i już nic tego nie zmieni

0

@ef Dostosowuje się do reszty , z kim przystajesz takim się stajesz.

4

Jestem rok po rekonstrukcji ACL, wczoraj poszedłem pograć trochę w piłeczkę pierwszy raz od operacji i dziś woda w kolanie, jprdl. Chyba już nie program za bardzo :D

1

Guradiola kupił nowy dom w Barcelonie w dzielnicy Pedralbes. [Joan Fontes]
Zaraz się zacznie karuzela ze spekulacjami na temat powrotu Pepa do Barcy. :D

0

@Ronmes Haha to chyba masz jakiegoś ruskiego Netflixa, maja wiele dobrych produkcji nie uwzględniających tego o czym napisałeś

11

3:0 a Ronald dwóch obrońców wprowadza, no tak po co dać szanse Konradowi. Ale ten człowiek jest dziwny. Mam nadzieje ze to jego ostatki jako trener Barcelony.

4

Ten Koeman to ma coś z głowa. W takim meczu powinien zagrać Puig Konrad a ten Busiego wpuszcza. Hehehe co za gościu.

1

Klepanie w poprzek, brak chęci na przyspieszenie akcji, typowa Barcelona w ostatnim czasie, no i wiadomo Ronald nie rób zmian bo jest dobrze , remis z trudnym rywalem u siebie.

0

@ricardo0705 Jestem po rekonstrukcji ACL. To zależy od tego jak sam się czujesz, czy masz opuchliznę itd. Zależy tez jaka praca fizyczna. Czy nie obciązysz za bardzo nogi. Z lekarzem nie rozmawiałeś na ten temat ?

0

Właśnie skończyłem oglądać „Co kryją jej oczy” na Netflixie. Takiego obrotu spraw bym się nie spodziewał. :D

42

Dziś mecz 1 kolejki La Liga, najważniejsze to dobrze zacząć ligę.

0

Dał by nura i karny by był

3

@Pilka_jest_okragla Ciekawe jak się komunikują skoro Dembele nie rozmawia po hiszpańsku a Leo właśnie tylko hiszpańskim się posługuje z tego co wiem :D

3

@lukaszmatusiewicz Niech zagraja jeden mecz takim składem jak wczoraj , to nastąpi szybka weryfikacja umiejętności.

0

Pique na 9 w następnym meczu więcej zrobi niż Brajt

0

Aj aj Riqi tiki

0

W końcu Rysio wchodzi , jak zawsze za późno ale zawsze coś

0

I jak tu się ma coś zmienić jak wchodzi kolejny hamulcowy do środka

0

W końcu Busi przypomniał sobie ze można zagrać piłkę za obrońców i od razu groźna akcja z tego wyszła

2

Cały czas klepanie w poprzek, rzadko kiedy grają za plecy obrońców , Cadiz gra bardzo nisko ale jakiś element zaskoczenia by się przydał. Barca sama sobie komplikuje grę. Czasem warto zagrać bardziej bezsposrednio niż monotonnie budować ataki.

0

@SamuraJack Wszystko fajnie ale ilu z nich trafia do pierwszej drużyny i grają w niej.

7

I bez pandemii rozwój się zahamował.

0

@Encore Dokładnie

0

@Unikatowy zrobimy zrzutkę na Rambli

5

Haaland do Barcelony Mbappe do Realu i kolejna ciekawa rywalizacja by się szykowała.

0

2:0 dla Barcelony

3

Koeman chyba nie ogarnia, że Puig może grać od początku meczu.

1

@Messibestplayerintheworld
Dokładnie masz rację, lecz grając na typowej 10 ogranicza grę 9. Wiadomo, że w jego przypadku pozycja to pojęcie względne. Gra jako wolny elektron. Lecz w ustawieniu gdzie jest na pozycji nr 10 i gdy dojdzie do tego 9 jest już za duży ścisk w środku pola. A tak jako typowa 9( na papierze) wygląda to całkiem dobrze.

2

@Tomo1989 Zapewne dostanie więcej minut w pucharze. Ale chciałbym zobaczyć go od początku w meczu ligowym. W pucharze zapewne nie wyjdzie najmocniejszy skład. We wczorajszym meczu poraz kolejny pokazał, że zasługuje na grę w Barcelonie. Przez kilkanaście minut gry wniósł wiele dobrego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?