0

Jak na razie dużo informacji na temat zestrzelonych samolotów, o liczbie ofiar po stronie Rosyjskiej która jeśli faktycznie te dane są prawdziwe oberwała mocno. Tylko pytanie czy te liczby odzwierciedlają prawdę. Czy nie jest to sposób na budowanie morałów Ukraińców. Jeśli to prawda, że Rosji ciężko na froncie to wstyd dla Putina. Z drugiej strony źle bo chłop tej wojny nie może przegrać i zrobi wszystko by tak się nie stało. Wierze, że Ukraina sobie z nimi poradzi. Bardzo tego chce.

4

Nie ważne będzie ile Auba strzeli bramek. Potrzeba Barcelonie 9 na lata. Jeśli teraz nie kupią Halaanda, w innym terminie będzie za późno

0

@gumaz I tak nikt z tym nic nie zrobi

8

To jest niewyobrażalne że cały świat się tylko przygląda jak mordowani są ludzie na Ukrainie. Bez większej reakcji.

0

@kaamil1910 Kto w czasie wojny daje dzieci do przedszkola ??

1

@lukaszbarca15 Tylko pytanie skąd dzieci w tym przedszkolu. Uważam ze to fejk News. Kto o zdrowych myślach w czasie wojny dał dziecko do przedszkola ??

17

Ludzie tankujący paliwo na zapas z niewiadomego powodu, zapewne sami nie wiedza ale idą bo somsiad tez tankuje, pokazują jakim zacofanym społeczeństwem jest większość Polaków. Sami sobie pod górkę robią. A później tacy ludzie idą do urny i jest w Polsce jak jest.

8





Czołg przejechał po samochodzie cywilnym. Nie wiem jakim cudem ale dziadek przeżył. Na całe szczęście.

0

Na Ukrainie każdy zdolny do walki męszczyzna 18-60 lat musi iść walczyć na front. Przyjmijmy, że taka sytuacja ma miejsce w Polsce. Co grozi obywatelowi za nie stawienie się do walki ? Czy walczylibyście na froncie gdyby to Polska została zaatakowana.
Ja uważam że to ma mały sens aby nie przeszkoleni ludzie walczyli z zawodowymi żołnierzami. Co taki przeciętny Kowalski może zrobić jak większość nie potrafi używać karabinu. Broń mu się zatnie na froncie i chłop będzie w czarnej dupie nie wiedząc co zrobić. Wiadomo wszystkie ręce na pokład itd. Przy dobrych wiatrach ustrzeli przypadkiem jednego typa sam tracąc życie.
Polska za mało kasy przeznacza na wojsko. Duda i spółka woli więcej kasy dawać na TVPis i kościół. Więcej 500+. Wydawanie kasy na głupoty zamiast faktycznie przeznaczać te pieniądze na najważniejsza kwestie w kraju, czyli wojsko.

1

@konajoncek Biden zaczął to robić właśnie. Boris Johnson również.

0

https://vm.tiktok.com/ZMLkjdMP4/
Już na TikTok nawet są filmy

0

0

@ciema na Twitterze jest sporo tego

16

Coraz więcej protestów ludzi w Rosji przeciwko temu co się dzieje na Ukrainie.

0

Jedyny plus tej sytuacji jest taki, że Ruskie szmaty nie strzelają bez pardonu do cywili. Wiadomo pewnie zdarzyły się sytuacje gdzie cywil oberwał z rakiety itp. Ale dotychczas przynajmniej ja nie słyszałem aby strzelali bezpośrednio do cywilów.

0

@michal26 Tu żadne posiadanie broni w domu by Ci nie za wiele dało. W przypadku ataku na Polskę, w dużej mierze były by to ataki rakietowe.

0

Co w przypadku jak wybucha wojna, dostaje się wezwanie na stawienie w wojsku a człowiek nie idzie walczyć na front a ucieka z kraju ?

0

Antony przydałby się w Barcelonie

0

@JordiElNino Ma bardzo wiele. Poczytaj sobie na ten temat troszkę. Są wyszczególnione sytuacje w których mecz w danym kraju może się nie odbyć lub dany kraj lub klub może zostać wykluczony z rozgrywek za działania zbrojne itd.

1

Znów oddana kontrola nad meczem w końcówce.

0

Torres bardzo przeżywał swoją wczorajsza nieskuteczność po meczu. Ciekawe jak tam z jego psychika. Oby się nie okazało że jego psycha jest krucha jak u Coutinho.

0

@DamianBarcaCule Dobre co nie. Wiedziałem że się komu spodoba.

0

Ferran nie strzelił wczoraj więcej bramek bo nie wiedział do końca dla kogo gra. Koszulka bez herbu go totalnie zmyliła. Karnego trafił bo w szoku był.

0

Skuteczność do poprawy i będzie pięknie. Dziś spokojnie 4 bramki Barca powinna strzelić.

3

Brak grania piłek prostopadłych to jakaś nowa taktyka ??

1

Chyba piłkarze maja zakaz gry piłki na dobieg. Kolejny mecz w którym ktoś fajnie wybiega i nikt nie gra za to wycofują do tylu i klepanie dla klepania.

0

@Gomess Kolejny słaby mecz

2

@Gomess W pełni zasłużenie

0

@Pogba Haha że co. Adam chociaż próbuje wchodzić w pojedynki 1vs1 . Ferran zagubiony jak dziecko we mgle. Próbowany był na różnych pozycjach już i kompletnie nic nie dawał w ostatnich meczach

9

Ferran kompletnie nic nie daje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?