0

@Huck Taktyka nie jest wytłumaczeniem, że się praktycznie w każdym meczu znika.

1

Zielu cały mecz niewidoczny. Nie szuka gry. A i tak będą się spuszczać nad nim jak by nie wiadomo jakim grajkiem był :D

0

Ogólnie dla dobra przyszłości tej reprezentacji nie będzie dobre wyjście z grupy, bo to będzie oznaczać pozostanie Michniewicza i marazm będzie trwał dalej.

0

Ale nasi żywo dobiegli do dobitki

0

Teraz będą zachwyty nad Zielem mimo, że jako pomocnik c*uja daje drużynie.

1

Niedobrze. Jeszcze Michniewicza zostawia. Ta bramka to najgorsze do może być. Czesiu zostanie i parodia będzie trwać dalej


1

Czesiu w szatni w przerwie. „Panowie mamy Lewego, Milika, Ziela. Grajcie, próbujcie”

16

Na następny mecz ma Narodowym proponuje kibicom się nie wybierać. Niech łamagi grają przy pustych trybunach.

1

Wystawić zamiast tych parodystów Raków Częstochowa i Arabia rozbita.

1

Ale jednak to trzeba mieć umiejętności, żeby w tak krótkim czasie przekonać kopaczy, że grać nie potrafią. Co jak co Czesiu to potrafi.

2

@Sulimo Jeśli nie zwolni go to się okaże równie dużym dzbanem.

1

Niech Ci parodyści wracają na pieszo do Polski a nie jakieś samoloty.

0

Dobra niech dostaną w cymbał. Dalsza gar na tym turnieju nie ma sensu. Tylko wstyd Polsce przynoszą.

0

To jest aż niemożliwe. Każdy normalny trener już by zwinął tych pajacu ze środka. Obaj się chowają, żaden po piłkę nie wychodzi. To w Arabii lepiej to wyglada. Zielu znów jako magik który znika.

5

Zawodnicy Arabii operują piłka lepiej od zawodników grających w Barcelonie, Juve, Napoli, Premier Leauge. Jest dobrze

7

Środek pomocy ??? A komu to potrzebne

0

Faktycznie nie ma co grać od tylu. Polska gra bez środkowych pomocników. Żaden nie wychodzi po piłkę jak środkowy obrońca ma piłkę. Także niech grają lagę lepiej

2

USA bez kompleksów wyszli na dzisiejszy mecz. U nas by wyszedł przed meczem Szczesny i Krychowiak i już by stwierdzili, że i tak przegrają bo to Anglia.

1

@don'T.R.I.P.e Najlepsze jest to, że jest to „świeży” zespół a już lepszy od Polski.

2

Fajna reprezentacje zbudowali w USA. Można jednak „stworzyć” na nowo zespół na przestrzeni ostatnich lat. W Polsce za 10 lat nadal będą mówić, że laga to nasze DNA.

0

@Esteban_ Wiem, że jest sporo przerw ale patrząc na natłok meczów i gry co 3 dni, nie do końca wiem czy to potrzebne jest w każdym meczu praktycznie.

0

@Barca1992 Czyli jutro również będziesz miał/ a powody do radości.

0

@panczo Oczywiste, że Iran będzie Iranem a Walia Walią. No chyba, że ktoś ich podbije przez noc ale to mało prawdopodobne :D

0

Trochę za dużo tych minut doliczają coś. Niedługo mecze po 120 min będą grać co 2 dni

2

@Emhyr U nas w kadrze by się gwiazdeczki oburzyły, że ktoś na nich krzyczy.

2

@mkord Masz racje ale tak jak pisałem powinni chociaż kilka akcji na mecz zrobić a nie tylko laga. Ale takie rzeczy nie z Michniewiczem.

2

@Kalipso Właśnie to jest najgorsze. Słaby mental Michniewicza przeszedł na resztę kadry niestety. Wcześniej się nie wypowiadali w taki sposób. Takie wypowiedzi padły chyba jak na razie z ust Krychowiaka i Szczęsnego czyli według mnie zawodników już wypalonych.

0

@TheNekro94 Niestety tak się stało.

48

Szczesny w wywiadzie dla TVP Sport powiedział, że oni od tyłu grać nie będą bo nie potrafią i więcej zagrożenia z tego będzie niż pożytku. Czyli nie potrafią przyjąć piłki i podać do następnego kolegi. Czyli nie potrafią robić rzeczy, która robią przez całe swoje życie zarabiając przy tym grubą kasę. Stwierdził, że lepiej zagrać lagę i na połowie przeciwnika budować akcje. Tylko, że z tym również jest problem. Kompletnie nie rozumiem tłumaczenia, że Polska od zawsze gra z kontry, lagę itd. Nikt nie oczekuje tiki-taki od nich, ale wymienić kilka podań i skleić jakaś fajna akcje powinni. Takie tłumaczenia są bardzo słabe według mnie. Próba na wybielenia się na siłę.Są reprezentacje na mundialu mające słabszy skład personalnie a jednak ich gra wyglada znacznie lepiej niż Polski.

1

@CryMeARiver Już się doczekać nie mogę aby znów wygodnie zasiąść przed TV i obejrzeć mecz naszej kadry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?