0

Barca oddała piłkę. Kwestia czasu gol dla Atleti. Głowa w piasek i mecz w dupe. Nie ma co Barca ma charakter.

2

Barca Xaviego jak Juve Allegriego. 1-0 zadowalający wynik, po co szukać następnych goli.

0

Czyli co standardzik w ostatnim czasie? Barca strzela, nic nie gra, i przeciwnik strzela.

0

@marcinK0000 Standart w ostatnich meczach ale oby nie

0

No w końcu coś zagrali

0

W środku Barcy przydałby by się lepszy wizjoner. Reszta jak na razie mało widzi na boisku.

0

Środek pola musi więcej grać prostopadłych. Kilka razy fajnie wychodzą do grania to środek do boku, pomału, przewidywalnie. Brakuje zawodnika z lepsza wizja. Mało tego w Barcelonie. Gra strasznie przewidywalna.

0

Poprawianie w polu karnym po kilka razy piłki nie przejdzie. To trzeba uderzyć z pierwszej.

0

Środek pola Barcy nie chce grać do przodu. Kolejny mecz gdzie prosi się o granie prostopadłej piłki do przodu to każdy do boku lub do tyłu. I jak tu szybko grać. Nie da się.

0

Działa Wam strona ElevenSports ?

1

@FireBarca1899 Arsenal dał czas Artecie i się to opłaciło. Był sezon, że kibice Arsenału wywozili go na taczkach z Emirates. Nie jest winą Xaviego, że zawodnicy grają jak grają. Od dłuższego czasu nie widać u nich jakiejś mega motywacji. Marnują dogodne sytuacje. Popełniają głupie błędy w obronie jak wczoraj Alonso. Najlepiej wszystko zrzucić na trenera bo to takie modne. Co to da, że co chwila będzie nowy trener.

0

Kilka zagrań z pierwszej, jednak można

0

@czółkovsky Lewy również

0

Ale co Puig nastrzelał to jego.

1

Najgorsze jest to, że Barca gra kolejny mecz bez pomysłu. Grają na zasadzie jakoś to będzie

1

Ależ ta Barca jest żałosna

0

Zarówno z Espanoylem jak i dziś mało dobrych akcji Barca potrafi stworzyć po których może być zagrożenie. Słabiutko to wyglada

0

Bardzo słabo Barca się prezentuje na tle 3 ligowca. Mało składnych akcji, klarownych sytuacji.

4

Tak jak z Espanyolem. Szybko strzelona bramka i dalej zero gry i tworzenia okazji.

0

@tomek8756 Barca i szybka gra się wyklucza jak na razie

1

Milik ależ GOLAZOOO

0

12:30 środa mecz Slernitany i pełen stadion.

1

@PatrychoO Mi się mi podobają te straszę loga i stroje.

2

Człowiek sobie popatrzy na grę Arsenalu, później na Barcelony i wydaje się jakby Barca grała w slow motion większość meczu. Więcej dynamiki by się przydało ekipie Xaviego.

3

@takisobiektos Wczoraj derby Glasgow o 13:30 były

0

@mekston Leo mówił wiele razy, że może grać za darmo dla Barcelony. Niestety chyba to nie nastąpi

0

Kevin sam w Nowym Jorku startuje na Polsacie. Także można dobrze zacząć kinowo ten nowy rok

0

0

@Rust_Cohle Segreguje. Nie unoś się.

2

@Rust_Cohle Byś po psie zaczął sprzątać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?