0

@arraco Wyjdzie więcej obrońców

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@pacior95 Xavi to już się popisał i to nie raz.

0

@Azi Nie spinaj się. Dlaczego sądzisz, że jestem oszołomem ?? Wyjaśnij

0

@Yoohoo Nie zrozumiałeś chyba.

0

@Azi już wysłałem, Ty będziesz moim asystentem.

0

Barcelonie po prostu potrzebny jest normalny trener a nie jakieś wynalazki.

6

To teraz Araujo może zyebac Lewego ze mu piłkę zdjął

1

Taki właśnie ma pomysł Xavi. Wrzuta wrzuta i jeszcze raz wrzuta. Od dawna nie widać żadnych schematów rozegram i automatyzmow. Jak był Dembele to jeszcze ratował du*e Xaviemu.

0

Lewy widzę że już na stałe przeniósł się na pozycje nr 10.

1

Ja to bym jeszcze Pene za Lewego zmienił, bo co jak jeszcze chłop strzeli bramkę. Xavi by się załamał.

2

Jprdl Xavi daj już sobie spokój. Chłop przegra jeszcze ligę zobaczycie

0

@Lanosss Klasycznie od lat Barca

3

Weźcie tego XAVIEGO JUŻ ODPALCIE, tu już więcej nie pomoże

0

Trzeba bronić wyniki hahaha Xavi mistrz

0

@D10SLEO Przecież od początku tak grają

0

Jak na razie -7 patrząc z zniżkę formy, po klasyku ligowym może być -4 i jeszcze może się wsypywać wszystko jak tak dalej pójdzie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kaamilos87 Brak trenera jest problemem

7

Aż człowiekowi się przypomniała Barca Koemana oglądając mecz, aż łezka się w oku zakręciła

0

Gavi po stracie niczym Fati który został tutaj zjedzony i wypluty za takie samo zachowanie jak Gavi.

0

Po meczu. Barca nie ma mentalna żeby tu odrobić.

4

I tak powinien wyglądać finał pucharu krajowego. Pełen stadion kibiców obu drużyn TOP atmosferka, a nie jakieś quwa mecze u Arabów.

4

@KrychaFCB Iniesta nadal w gazie !!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Trzeba zmienić trenera i przywrócić myślenie, że Barca jest mocna w Europie.

1

Roberto człowieku co Ty robisz ???

2

Nie sądzicie, że z meczu ma mecz Lewy jest w coraz gorszej dyspozycji ?

0

@bartekvisca No to mnie zaskoczyłeś teraz. Nie wiedziałem o tym. Patrząc na karne Lewego idą mu one coraz gorzej.

1

Te zatrzymywanie jest tak potrzebne ze uj. Uderzenie traci impet przy takim strzale. Kasztan tym razem wpadł ale według mnie Lewy na karne to słaba opcja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?